Jump to content

Ulje kanabisa

Kanabis ulje depresija alternativa lek

• Please log in to reply
28 replies to this topic

#21 kalisi

kalisi

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,345 posts

Posted 09 July 2017 - 19:26

Granicni, pa jeste društvo je katastrofa, jbg, svuda mafija i lopovi, oduvek je bilo tako. Zaradjuju ljudi na bolestima i muci. Stoka. Nekad mi se čini da je bolje da sto manje znam kad mi se vec čini nemoguće savladati toliko zlo u svetu. Još uvek ne mogu da verujem da postoje zli ljudi. Mislim znam da postoje ali nekako odbijam da poverujem da su toliko jbno zli.

#22 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,710 posts

Posted 09 July 2017 - 19:37

što se tiče tog ulja od kanabisa ono se može nabaviti u Hrvatskoj, doduše ilegalno.  mada nikad me nije pretjerano zanimalo. da sam bio više zainteresiran sigurno bi ga nabavio ali malo sam skeptičan prema tome i mislim da je to malo precijenjeno.

ispadne da kanabis liječi sve moguće bolesti. meni pušenje kanabisa nije uopće pomoglo, samo mi je stvaralo paranoju. ne vidim kako bi mi to ulje nešto pomoglo. možda pomaže kod kancera i multipla skleroze ali za depresiju nisam baš siguran da bi djelovalo.

#23 kalisi

kalisi

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,345 posts

Posted 09 July 2017 - 19:46

Ne znam, kad probam javiću, do tad neću da pričam :) Ono što mogu da vidim je što te druge bolesti leči odlično, i to iz prve ruke, iz iskustva ljudi, pa ako već to leči a kažu da leči i ove ostale, vredi probati.

#24 Macak

Macak

Više munjen nego munjevit

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,788 posts

Posted 09 July 2017 - 19:47

I ja bi ga volio probati makar ga sam pravio.

#25 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,710 posts

Posted 09 July 2017 - 19:47

slažem se.
u svakom slučaju vrijedi probati. nemaš šta izgubiti :)
ako i kad probaš javi rezultate

#26 kalisi

kalisi

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,345 posts

Posted 09 July 2017 - 20:02

Jedino što me malo zabrinjava , da l tripujem ili šta, al ovi ljudi iz irke, koji zagovaraju ovo, sve im je na mestu, sve sve, inteligentni, jasni, precizni, al jedna stavr mi se ne sviđa, ne znam dal projektujem, al svi mi imaju jednu malu dozu "naduvanosti" dok pričaju, ako tako radi to ulje,  to mi se ne sviđa. Možda tripujem, možda je to samo ostrašćenost oko teme o kojoj pričaju.

#27 serafim

serafim

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 978 posts

Posted 09 July 2017 - 22:06

Ja nekako ne verujem u to ulje, u nekim situacijama je ok ali bas sve, nema mi logike. Da je toliko lekovito i farmaceutske kuce bi ga progurale i prodavale. Inace u alternativu verujem kao nacin zivota a ne kao lek koji cuda radi. Cudesnih izlecenja ima svuda, dovoljno je u svaku crkvu otici i procitati svedocenja kako su ljudi progledali, prohodali, od raznih bolesti cudom izleceni,... verujem da ima pravih cuda koja su posledica velike vere u lek ali sigurno ima i laznih. Ako je marihuana zaista toliko lekovita zasto lecenje njome nije pocelo mnogo pre, pre 100-200 godina? Cuo sam za svakakve cajeve ali da se pre neko marihuanom lecio nisam

#28 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,710 posts

Posted 09 July 2017 - 22:57

ma vjerujte da to ulje nije toliko magično koliko mislite. malo je to sve prenapuhano.
marihuana možda olakšava pacijentu koji boluje od karcinoma da se psihički bolje osjeća (napušen) i pomaže da lakše odradi kemoterapije.
ali sad baš da liječi rak i sve što su tamo nabrojali u to nekako ne vjerujem.

#29 kalisi

kalisi

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,345 posts

Posted 10 July 2017 - 16:45

Ma oni kažu da se marihuana odvajkada koristila kao lek. Ne znam, u ovom stanju zaista nemam koncentracije i svesti da bilo šta prosuđujem i da kritički razmišljam, tako da se i ja dvoumim. Ali sile nema da ti ljudi sa kojima su rađeni intervjui a izlećeni su lažu. Jer ih ima mnogo. I zašto bi neko plaćao 400 e mesečno za nešto što mu ne pomaže. Bili su roditelji malog deteta koji pričali kako su izvukli s tim sina. Ne znam, kažem, sad mi je stanje svesti takvo da ne mogu da prosudim u vezi bilo čega pa i sa jasnim dokazima crno na belo dal je istina ili laž. Ono što lično znam je dečko kome je ulje pomoglo oko neke kožne bolesti koje drugačije nije mogao da izleči. Zašto bi ih onda hapsili? Pojma nemam, kažem, svest mi nije čitava trenutno tako da mogu samo polovično da zaključujem.

Also tagged with Kanabis, ulje, depresija, alternativa, lek

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users