Jump to content

Promente - Tema broja: Anksioznost i socijalna fobija

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3 replies to this topic

#1 jurajsmb

jurajsmb

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 102 posts

Posted 22 September 2007 - 12:47

Ne znam dal se smije ovak to re? javno. Al ak mi se ne zbrie topic onda mogu mejlat skenirani promente prolje?e 2006 onome koga zanima.

#2 jurajsmb

jurajsmb

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 102 posts

Posted 22 September 2007 - 12:57

Ne?e mi slat poruke.Poslo sam poruke al mi ne stavlja u sent folder, sad ne znam dal je stigla poruka ili nije.Imam skenirano nekoliko stranica a danas ?u skenirat cijeli ?asopis pa ga aljem na mail.

#3 jurajsmb

jurajsmb

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 102 posts

Posted 23 September 2007 - 13:08

Opet ja, razgovaram sam sa sobom.Jo jedan reply na sebe i mogu u topic "poreme?aji li?nosti" multiple personality disorder.....

Nisam ba prevjet u skeniranju i obra?ivanju e knijga i nisam jednostavno imo ivaca skenirat cijeli ?asopis.Tko je iz zagreba i eli napraviti cijeli broj u PDFu pa da ga stavi na rapidshare nek veli.ja sam u Zagrebu srijedom i ?etvrtkom  popodne iznad trga na ribnjaku.Bum donesel ?asopis pa nek neko kome je blizu do?e i skopira ga.....Ima zanimljivih stvari . ja sam ga cijelog pro?ito sto puta.Ne?u re? da nekome ne bude bad u? u kafi? na rock akademiji di idem jer sam i sam devet,deset jebenih godina imo i kafi?ofobiju i trgofobiju i tramvajofobiju i brati?i i sestri?ne fobiju........pa znam kakav je to osje?aj kad ulazi u birc a ima osje?aj da ?e past u nesvjest.Jbg, trebamo na? neko rjeenje za to.(a da nije droga i alkohol)

#4 Marsovac

Marsovac

svemirski otkačena

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,559 posts

Posted 23 September 2007 - 13:54

View Postjurajsmb, on 22 Sep 2007, 01:57 PM, said:

Ne?e mi slat poruke.Poslo sam poruke al mi ne stavlja u sent folder, sad ne znam dal je stigla poruka ili nije.
Prije nego to poalje poruku, mora tamo negdje ispod poruke ozna?iti (tj. kliknuti) kod "Put the copy of the message in the Sent folder" ili tako nekako (citiram po sje?anju). Ne stavlja ih automatski, kao na nekim drugim forumima.