Jump to content

* * * * * 1 votes

Lična higijena - podrška! Uradili ste nešto? Čekirajte se ovde.

higijena depresija psihoze poremećaji ostalo

• Please log in to reply
41 replies to this topic

#21 pogresna

pogresna

gospodža

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,863 posts

Posted 18 March 2018 - 17:21

Dreamcatcher :lol:

Ja se ne upisujem, jer je stanje zadovoljavajuće, od kad radim, tj.idem na posao svaki dan, moram sve po propisu, ipak radim s ljudima, ne mogu da idem bilo kako na posao :)
Uticaj sramote na potrošnju šampona :glasses:

#22 kruška

kruška

sočna

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,538 posts

Posted 18 March 2018 - 17:23

View PostHyperdrive, on 18 March 2018 - 17:08 , said:

Hajde sad sve tri, da navijamo za ruzzu, da se očešlja. :) Boleće, biće iščupanih dlaka, ali osećaće se bolje. :) Ruzza, Ruzza! :clapping:

nabavit ćemo transparente :D

#23 Hyperdrive

Hyperdrive

KO SMETA???

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,001 posts

Posted 21 March 2018 - 17:56

Juče stavljena Mask of Magnaminty.

Danas tuširanje.

Možda bi trebalo sebi da dam oduška jer me je drmala ova bakterijska infekcija grla, ali opet, nisam zadovoljna. Mislim, za kosu jesam, ali opet...

Prebacila sam sve sa ove teme u jednu tabelu, sad mi je žao što nisam pratila napredak od avgusta, posle onog nesrećnog jula kad sam samo rokala kilo dezodorans-spreja.

#24 mailer-daemon

mailer-daemon

Na putu za Katmandu

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,901 posts

Posted 21 March 2018 - 18:39

View PostDreamcatcher, on 18 March 2018 - 17:09 , said:

ako bi neko hteo da me kupa?

Samo pazi, mnogo se nekako ljudi "pjene", kada ja "sapunam". :lol:

OT:

Mah, možda uopće nije OT možda mašim i temu i cilj i sve (ali jednostavno imam potrebu da kukam, jebat ga).  Kako ja tek postanem nervozan kada isti čas ne mogu pod vodu, zbog ovog ili onog. Nervozan kada imam svih tih "kožnih defekata". Ja bih sada živio u vodi da mogu.

Iskreno, kako da ja ne živčanim? Kako da skoro 24h dnevno ne budem na rubu živaca? Ne mogu baš živjeti u tuš-kabini, lol. Jednostavno bojim se ikakve izvanredne situacije, životnog perioda, stvorenih okolnosti u kojima ja ne bih imao pristup vodi i mogućnost nekog održavanja higijene.

Jednostavno, nije preseravanje, to su objektivni razlozi a meni se javlja neka glupa fobija. :(

#25 Hyperdrive

Hyperdrive

KO SMETA???

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,001 posts

Posted 21 March 2018 - 22:18

Fobija ima smisla. Kod mene je išla u suprotnom pravcu. Kao, neću moći da priuštim gel, zašto bih se tuširala. Sve su to racionalizacije. :(

#26 mailer-daemon

mailer-daemon

Na putu za Katmandu

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,901 posts

Posted 21 March 2018 - 22:33

NIsam baš nekakav čistunac, lol. Samo eto dovedoh se u takvu poziciju. Pa u par navrata (recimo baš o psihijatrijama, higijena tamo i nije na nekom nivou...) kada sam se ponešto i zapustio, kako to sve reagira. :( Počnu se javljati neke misteriozne rane, to se upali, gnoji. Ma što da pričam...

Tako da nekakav stalni strah postoji. Opet, bože moj danas se svi plaše budućnosti, rijetko tko je onako ugodno smiren. Ma i da mi se izdogađa nešto što mi nebi na ruku išlo, ja sam ipak kronično suicidalan, ja bih lako izlaz našao. :lol:

Kit je pradavno nastao kada se neki sisavac vratio nazad u more. Mogao bih zaplivati pa da vidimo... Fakat, jel morske sirene ipak postoje?!? :P

#27 kruška

kruška

sočna

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,538 posts

Posted 22 March 2018 - 15:45

ja nisam suicidalna nemam izlaza :o

bit će da sam opet depresivna dok mi je mrsko sve ili mi posao troši toliko energije, ali opet da mi se ne da oprati kosu, čini mi se stalno moram prati tu glupu kosu, zašto se tako brzo masti :oioi:

#28 Hyperdrive

Hyperdrive

KO SMETA???

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,001 posts

Posted 22 March 2018 - 16:00

Pošto sam se usmrdela od antibiotika, moraću danas i jedno i drugo. Probudila sam se gušeći se u sopstvenom smradu, a juče sam se bukvalno odrala koliko sam se ribala.

#29 kolač

kolač

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,008 posts

Posted 26 March 2018 - 19:25

Upravo sam oprala kosu, poslije ću nalakirati nokte.

#30 Hyperdrive

Hyperdrive

KO SMETA???

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,001 posts

Posted 27 March 2018 - 12:19

Juče tuširanje.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

#31 Cyanide

Cyanide

Gde sam pala tu sam i nastavila.

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,741 posts

Posted 27 March 2018 - 15:35

Od svu higijenu mrzim da se kupam jer je l moras se kupati go. E pa svima dobro poznato je da mrzim i svoje telo a pogotovo da ga gledam.
Ostalo nije problem.

A i brate mili ako ti sam sebe ne mozes da nateras dzaba ti podrska svog ovog sveta.

#32 Hyperdrive

Hyperdrive

KO SMETA???

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,001 posts

Posted 27 March 2018 - 15:37

Mora da sam luda, ali ja sebe zadovoljno gledam gde god stignem. I obučenu i neobučenu. No, kosa je već druga priča...

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

#33 Cyanide

Cyanide

Gde sam pala tu sam i nastavila.

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,741 posts

Posted 27 March 2018 - 16:32

View Postmailer-daemon, on 21 March 2018 - 22:33 , said:

NIsam baš nekakav čistunac, lol. Samo eto dovedoh se u takvu poziciju. Pa u par navrata (recimo baš o psihijatrijama, higijena tamo i nije na nekom nivou...) kada sam se ponešto i zapustio, kako to sve reagira. :(/> Počnu se javljati neke misteriozne rane, to se upali, gnoji. Ma što da pričam...

Tako da nekakav stalni strah postoji. Opet, bože moj danas se svi plaše budućnosti, rijetko tko je onako ugodno smiren. Ma i da mi se izdogađa nešto što mi nebi na ruku išlo, ja sam ipak kronično suicidalan, ja bih lako izlaz našao. :lol:/>

Kit je pradavno nastao kada se neki sisavac vratio nazad u more. Mogao bih zaplivati pa da vidimo... Fakat, jel morske sirene ipak postoje?!? :P/>

Vraticu se i ja u more pa ce nastati sirene. XD

#34 Hyperdrive

Hyperdrive

KO SMETA???

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,001 posts

Posted 27 March 2018 - 16:35

"Kao morska si sirena, pola riba, pola žena!"
- komšija Blaža

#35 archaic_tiger

archaic_tiger

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,035 posts

Posted 27 March 2018 - 21:48

Opa,nije komšija naivan ;) Nema "drž'-ovamo,drž-onamo"...Nego-straight to the point.

#36 Hyperdrive

Hyperdrive

KO SMETA???

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,001 posts

Posted 27 March 2018 - 21:51

#37 Hyperdrive

Hyperdrive

KO SMETA???

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,001 posts

Posted 29 March 2018 - 23:27

Kosa. Nokti na rukama. Mogla bih da skoknem do kupatila i da se tušnem, ali prosto MORAM da završim treću sezonu Rebels...

#38 pogresna

pogresna

gospodža

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,863 posts

Posted 30 March 2018 - 22:49

Dakle, pitanje: kako uraditi sebi samoj pedikir, s obzirom na to da imaš 15 kila viška i stomačina je ne samo vizuelna prepreka, a naročito s obzirom na to da si stipsa i ne daje ti se bednih 10 eura da to uradi profesionalac :mellow2:

#39 Dreamcatcher

Dreamcatcher

inzenjer mentalnih konstrukcija

• Global moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 559 posts

Posted 30 March 2018 - 22:57

View Postpogresna, on 30 March 2018 - 22:49 , said:

Dakle, pitanje: kako uraditi sebi samoj pedikir, s obzirom na to da imaš 15 kila viška i stomačina je ne samo vizuelna prepreka, a naročito s obzirom na to da si stipsa i ne daje ti se bednih 10 eura da to uradi profesionalac :mellow2:

npr legnes u stranu da stomak povuce gravitacija pa onda..

kako ti mislis da ja oblacim carape ..aaa

#40 pogresna

pogresna

gospodža

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,863 posts

Posted 30 March 2018 - 23:03

:rofl:
Dreamcatcher ti si moj idol :majesty2:

Also tagged with higijena, depresija, psihoze, poremećaji, ostalo

0 user(s) are reading this topic