Jump to content

Paroxetin (SEROXAT, ACTAPAX)

depresija anksioznost rivotril seroxat terapija

• Please log in to reply
2165 replies to this topic

#2161 Sa1x87

Sa1x87

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 579 posts

Posted 25 October 2018 - 01:39

Ma seronja je zakon. Sta god ko rekao.

#2162 Aruena

Aruena

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,306 posts

Posted 25 October 2018 - 22:22

View PostSa1x87, on 25 October 2018 - 01:39 , said:

Ma seronja je zakon. Sta god ko rekao.

:D

Najjači antidepresiv od ovih novih, ali ga ja nikako ne mogu podneti, mnogo su mi jake nuspojave, kida me glavobolja, budi me noću, kada bih to mogla da preguram, možda bi i bilo nešto od njega i mene.

#2163 Hyperdrive

Hyperdrive

stereolight

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,069 posts

Posted 26 October 2018 - 11:15

SERONJA! :laugh4: :laugh4: :laugh4:

#2164 andrija87

andrija87

Član

• Beginners
  • PipPip
  • 28 posts

Posted 30 October 2018 - 03:53

Ja od danas zvanicno radim na izbacivanju seroxata.
Pijem ga vec oko godinu dana i nikakve narocite efekte mi nije proizveo.
Ja sam ga inace vec jednom pio pre par godina i toliko me je bolela glava tih par nedelja da nisam mogao da izdrzim da mi je doktor prepisao nesto drugo.
Poslednjih godinu i po radim sa lekarkom na jednoj privatnoj klinici, kapiram da svi iz Beograda znaju i doktorku i kliniku i ona stvarno jako hvali seroxat kod pacijenata.
Zato sam ponovo krenuo da ga pijem (prvi put mi nije ona prepisala) na njeno insistiranje i stvarno nisam imao te glavobolje ali ona stvarno zna kako da uvede lek u "organizam".
Stvarno sa ga redovno pio gotovo godinu dana.
Medjutim, kod mene taj lek jednostavno ne radi posao.
Ja nikakvo poboljsanje ne osecam od njega. Nema losih dejstava na mene ali jednostavno nista.
Tako da smo danas posle seanse dogovorili da uvece krenem da pijem Lyricu a onda cemo postepeno izbacivati Seroxat i kad ga skroz izbacim, onda
cemo povecati Lyricu.
Nadam se da vama Seroxat pomaze, ljudi. (pijem ga u kombinaciji sa rivotrilom i propranololom).
Kod mene je dva puta fejlovao.

#2165 Mia

Mia

Član

• Beginners
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 04 November 2018 - 19:27

Dva meseca pijem Seroxat 20mg i bolje mi je. Smanjena ansioznost, panika, strahovi, poboljšanje ide postepeno. Uzimam i rivoril ali nakon što je došlo do poboljšanja od Seroxata koristim ga samo uveče, a u toku dana po potrebi, do sada nije bilo te potrebe. Vraća mi se energija. Pored lekova trudim se što više da šetam, vežbam. Seroxat još uvek nije rešio probleme sa IBS-om (ako je dijagnoza tačna, bolovi u stomaku, itd), za par dana idem na ispitivanja pa ću videti šta je u pitanju.

#2166 Hyperdrive

Hyperdrive

stereolight

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,069 posts

Posted 06 November 2018 - 00:50

Da li su proveravali simptome policističnih jajnika? I ja sam mislila da imam IBS, ispao je PCOS.

Also tagged with depresija, anksioznost, rivotril, seroxat, terapija

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users