Jump to content

Modafinil (PROVIGIL)

• Please log in to reply
96 replies to this topic

#81 serafim

serafim

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Posted 20 April 2017 - 10:49

I ja sam dobio taj sajt kao kontakt za poručivanje, ali nisam poručivao. Nikakvog iskustva nemam sa lekovima poručenim preko tog sajta i ne znam da li prodaju original. To kopiranje postova sa ove teme pokazuje da ova tema treba da se sakrije jer je neko koristi za promociju sajta i prodaje modafinila, neproverenog kvaliteta.

#82 2Bavailable

2Bavailable

konj koji sanja

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,331 posts

Posted 20 April 2017 - 11:32

:lol:
ne znam koliko će googlu trebati da skloni temu...

ko je tačno delio ovaj sajt? fantastik?

#83 2Bavailable

2Bavailable

konj koji sanja

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,331 posts

Posted 20 April 2017 - 11:45

sad su i preko vpnova počeli da dolaze budibogsanama

#84 2Bavailable

2Bavailable

konj koji sanja

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,331 posts

Posted 20 April 2017 - 11:54

najveći problem mi je što taj srpski sajt nije siguran
ne želim da ljudi s ovog foruma naručuju placebo ili otrov

#85 VanjaCro

VanjaCro

Zadrti Realist

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 posts

Posted 20 April 2017 - 11:58

sto onda ne uklonis postove ?
sto ne banas te usere ?
i ove koji koriste vpn sve razjebat treba

#86 gerovolk

gerovolk

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 5 posts

Posted 20 April 2017 - 11:58

Nisam imao nameru da reklamiram ovaj sajt, samo me interesuje da li je ovo provereno.

#87 2Bavailable

2Bavailable

konj koji sanja

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,331 posts

Posted 20 April 2017 - 12:03

nije provereno to je problem

#88 2Bavailable

2Bavailable

konj koji sanja

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,331 posts

Posted 20 April 2017 - 12:10

ako zaista prodaju modalert to je onda indijski proizvod koji se prodaje po stranim sajtovima

razmišljam da i ja naručim da proverim ja bih znao oceniti rad jer sam pio već ovo

#89 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 738 posts

Posted 20 April 2017 - 13:34

okanite se kojekakvih domaćih i nepouzdanih sajtova za kupnju modafinila. dao sam vam već prije 2 provjerene stranice s kojih sam osobno naručivao više puta i nije bilo nikakvih problema. radi se o generičkom modafinilu (Modalert) koji se proizvodi u Indiji (Sun Pharma) i trenutno je najpopularniji modafinil u svijetu. I cijenom i kvalitetom.

#90 2Bavailable

2Bavailable

konj koji sanja

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,331 posts

Posted 20 April 2017 - 13:42

apsolutno

pitao sam ovaj srpski sajt i NE PRODAJU MODALERT već prodaju modafinil neki koji je takođe iz indije ali je nepoznatog proizvođača
ja ne bih rizikovao s tim

dakle samo modalert od sunpharma
(sunpharma je ogromna pouzdana kompanija koja se bavi generičkim lekovima)

#91 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 738 posts

Posted 20 April 2017 - 13:54

View Post2Bavailable, on 20 April 2017 - 13:42 , said:

apsolutno

pitao sam ovaj srpski sajt i NE PRODAJU MODALERT već prodaju modafinil neki koji je takođe iz indije ali je nepoznatog proizvođača
ja ne bih rizikovao s tim

dakle samo modalert od sunpharma

tako je. Modalert od sun pharma trenutno je broj 1.
na 2. mjestu je Modvigil koji je i nešto jeftiniji, ali također dobar i pouzdan
što se Armodafinila tiče tu je Waklert (sun pharma) najbolji.

sve ostalo je kupnja mačka u vreći, tj. neprovjereno i nesigurno.

#92 2Bavailable

2Bavailable

konj koji sanja

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,331 posts

Posted 20 April 2017 - 14:01

da taj modvigil proizvodi hab pharma koja je takođe priznata kompanija
imaju svoj sajt adresu na bloombergu su itd

enivej odlučio sam da ništa ne sklanjam osim onoga što je već sklonjeno već ćemo da informišemo ljude da NE poručuju sa novih/sumnjivih sajtova
već sa ovih proverenih i poznatih od kojih glava ne boli

to je sad u ovom trenutku najmanje opasno

#93 Betoven

Betoven

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 2 posts

Posted 20 April 2017 - 21:49

Već 3 godine koristim modafinil bez bilo kakvih propratnih negativih efekata.Nisam naišao do sada na ništa slično ovakvoj diskusiji osim sa reddita i drugih stranih sajtova koji mi se uvek čine kao američki filmovi.Njihovi opisi su mi poput holivudskih filmova,a naši ljudi ne izmišljaju toliko.
Nije to čarobna pilula j** ga,ali zaista pomaže .Fokus,pažnja i samopouzdanje su veći i jači.Sve primese se ispoljavaju različito kod svakog.
Imam dosta prijatelja koji su probali na moju sugestiju i postoje oni koji imaju placebo efekat,a postoje oni kojima je prejako  i naravno oni koji kao da su popili eliksir života.Mada to sve opet zavisi zbog toga što ako im kažete šta je i šta poboljšava da će umisliti neke stvari.

Kod nas ima originalni Modalert i Waklert,naravno ne u apoteci ,i to znam da je to sigurno i može se vrlo lako  naći.Modafinil je toliko jeftin u Indiji da je smešno uopšte da bude kopija.

Najbitnije je ono što volim da čujem je iskustvo ljudi koji su ga probali.Interesuje me da li ga koristite sa nečim i poboljšavate dejstvo?

Verujem da je većina ,kao i ja ,čula za Oikamid ,koji sadrži Piracetam .To je bio moj uvod u nootropike.
Istraživao sam dosta o njima i kada sam čuo da ima nešto odmah sam odjurio do apoteke po kutiju.On zasta deluje ,ali u to vreme nisam znao da je Kolin toliko obavezan ,pa sam samo pio to.Efekti su bili odlicni,pogotovo izostren vid ,ili HD vid,kao sto bih rekao .Medjutim ,sve je trajalo kratko i jako brzo sam se zamarao.Nisam shvatao da je Kolin toliko bitan.Ako neko neće da proba modafinil,moj iskreni savet je Piracetam .

Za modafinil imam iskustvo bas prvog dana kada sam ga popio i zeleo bih da ga podelim sa svima koji nisu probali,a pre svega bih voleo da cujem tudja.Jer postoji razlicito dejstvo sa cim ga koristite ,kao npr kod mene:

Modalert-
Ako ga pijem na prazan stomak ujutro i to celu tabletu od 200mg biću maksimalno koncentrisan 3-4h.Pod uslovom da sam u fasting stanju u tom periodu.
Ako popijem kafu uz njega efekat je produžen za 2-3h.
Ako popijem kafu  neko vreme posle njega krece anksioznost i to se povlaci ako konzumiram jako mnogo vode.
Ako jedem dosta ugljenih hidrata onda mi se spava i pored njega.
Anksioznost može da se smanji ako konzumiram l theanin,ali mi je muka više od poručivanja njega,jer sam u 80% slucajeva bio označen kao najgori kriminalan zbog j*** praha koji je obična aminokiselina...

Waklert-
Nikada mi nije odgovarao dok nisam koristio modalert toliko dugo,da je počela tolerancija da se razvija.
Sada koristim 3 dana Modalert,pa onda Waklert i do sada sam samo sa njim osetio onu želju za sređivanjem svega oko sebe kao što mnogo govore.
Ono što je bilo idealno kod njega je to da sam pronašao način da otklonim mogućnost tolerancije tako što sam u flašu od 2 l stavio Ashawagandhu i pio tokom celog dana dok sam ga koristio .Ko god da uzima neka proba ovo !

Koristio sam Modnite,Modawake,R modawake,Artvigil(JAČI JE OD WAKLERTA),Modvigil,Modafocus i druge.
Ako neko ima pitanja u vezi njih neka slobodno pita,a voleo bih da čujem neki tweak ako je neko uspeo sa njima

#94 harnemo

harnemo

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 62 posts

Posted 22 April 2017 - 09:43

Pozz, proveri pm !

#95 secerlema

secerlema

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 712 posts

Posted 22 April 2017 - 10:03

A gde nabaviti taj kolin?

Oikamid je makar lako nabaviti i na mene je imao odlican efekat...

#96 2Bavailable

2Bavailable

konj koji sanja

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,331 posts

Posted 22 April 2017 - 11:25

mislim samo preko stranih sajtova

imaš više izvora holina (pored gomile jaja)
http://nootropicsdep...holine-sources/

najčešće se koristi bitartrate (najslabiji kao) ali i alpha-gpc
ja bih voleo probati citicoline i dmae (ovaj dmae možda čak nađeš u bodibilderskim radnjama u srbiji mislim da sam ga viđao pre)

#97 Betoven

Betoven

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 2 posts

Posted 22 April 2017 - 12:05

Osim ako ne želiš da dobijš zatvor onda nemoj pokušavati sa jajima .

Nema ga dovoljno tu.Kod nas sam ga pronašao prvo u prodavnici suplementata,ali jedva i to mešavinu sa inositolom.Tu ga ima malo,ako neko hoće da proba neka potraži.Mislim ga ima AMG sport.

Probao sam DMAE,Alpha GPC i Bitartarate.
Pošto običan kolin,navodno,ne može da prođe krvno moždanu barijeru i apsorbuje se tipa 20% onda je Alpha GPC mnogo bolji.
Alpha GPC imam godinu dana i ne svidja mi se nimalo.Može da ublaži glavobolju definitivno,ali može da je prouzrokuje i to je ono prvo što mi se desilo kada sam prvi put probao.To je inače jedini suplement,pored l theanina, koji sam ikada kupio i prošvercovao ovde,a da carina nije uzela.

DMAE sam pio uz Kolin,ali nikakv poseban osecaj nisam imao.Kao da nije delovao.
Citocoline nisam probao,jer je bio skup,a veliki rizik mi je igrati se sa carinom za toliko para.

Provalio sam da običan kolin,bitartarat, poboljšava dejstvo modafinilia,kao što ashawagandha radi za waklert.
Šta god bilo u teoriji da to ne radi,meni to pomaže.
Uzmem 2-3g dnevno,ali računajući njegovu apsorpciju ne pređem savetovanu dnevnu dozu.Na etiketi ne računaju dnevnu dozu na osnovu količine apsorcije.

Ovaj kolin imam već dve godine,ali ga ispočetka nisam ni koristio toliko  ,jer nisam znao za ono gore.Kupio sam pakovanje praha od 1kg .Sreća ,pa sam ga kupio na vreme,jer ti koji prodaju nemaju više takvih nootropika u prodaji.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users