Jump to content

Lorazepam (LORAZEPAM)

• Please log in to reply
71 replies to this topic

#61 Koba

Koba

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 21 posts

Posted 24 January 2018 - 17:30

Koliko lorazepama ti pise na izvestaju?

#62 Mardel

Mardel

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 22 posts

Posted 24 January 2018 - 17:48

3 od 2,5

#63 Koba

Koba

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 21 posts

Posted 24 January 2018 - 18:02

Moraces na kontrolu. Drzi se toga sto ti je propisano do kontrole.

#64 mailer-daemon

mailer-daemon

Na putu za Katmandu

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,903 posts

Posted 25 January 2018 - 09:01

View PostMark1, on 16 August 2017 - 14:16 , said:

Xanax me je od 0.5 obarao a ovo od 2.5 ne moze

Izgleda da sam stvarno bio Žešči slučaj. Vožnju sam polagao na 8mg Xanaxa i tek tada nisam napravio ni jednu grešku jer sam bio lijepo smiren.

#65 Mardel

Mardel

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 22 posts

Posted 28 January 2018 - 14:15

Da li je moguce da se od Lorazepama javlja bol u ocima diuple slike mutan vid bol u glavi konstantan umor i nezaunteresovanost, i stalno mi se spava? Posto samo njega trenutno pije.Ili sam totalno pukao. Meni vise taj bol u glavi mutan vid i ostalo uteruje strah. Gadan strah.

#66 Cicina gazdarica

Cicina gazdarica

AKTIVNI SLUŠALAC FORUMA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 767 posts

Posted 03 February 2018 - 18:13

Mardel, idi kod lekara opšte prakse. Mislim da nuspojava Lorazepama nisu duple slike i mutan vid. Koliko piješ mg dnevno?

#67 Mardel

Mardel

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 22 posts

Posted 04 February 2018 - 20:32

Pa bio sam kod svih lekara. pijem 3 puta 2,5 mg. Snimali mi i glavu na klinickom i bilo u redu. Ne znam gde nisam bio na infektivnoj, urgentnom sve vise puta, vadio krv na sve polne bolesti, bio kod 10 psihijatara i tako. Mucim se prezivljavam od dana do dana.

#68 Cicina gazdarica

Cicina gazdarica

AKTIVNI SLUŠALAC FORUMA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 767 posts

Posted 04 February 2018 - 20:39

Mardel, da li si išao kod neurologa? Ne bih da te plašim..ali idi kod neurologa..obavezno!

I ja pijem 3 puta po 2,5 mg i nemam te nuspojave. Pogledaj na netu uputstvo o Lorazepamu ili pročitaj ako ga imaš u kutiji..i ako stoji da je to jedna od nuspojava, onda kod psih da menjaš ansiolitik.

Javi šta ti je neurolog rekao..molim te, idi obavezno. Neurolozi rade dodatne preglede, ne samo snimanje glave.

#69 Mardel

Mardel

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 22 posts

Posted 04 February 2018 - 21:22

Isao sam 2 puta na urgentni kod neurologa i nista. Po njima mi je glava fizicki u redu.

#70 Mardel

Mardel

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 22 posts

Posted 04 February 2018 - 21:54

Evo citam sad ovaj lorazepam ima toliko nezeljenih dejstava da je to neverovatno. izmedju ostalog moze da se javi poremecaj vida zamucen vid i duple slike. Treba da idem i kod oftamologa nosim naocare, mada sam i za to bio na urgentnom i bilo je u redu  Mozda mi je malo pukla dioprija zadnjih meseci zbog nerviranja ali ovo sve je jako nestvarno. Za nekih 5-6 meseci bio sam jedno 50 puta kod opste prakse, desetak na urgentnom 5-6 puta na infektivnoj 20 tak kod psihijatara, i eto gde sam nista mi nisu pomogli nit realno znaju sta mi je. A ujutru idem na posao, kako cu da prezivim jos iedan dan ne znam. Inace nezeljena dejstva lorazepama kad procitas su sacuvaj boze ima ih kolko oces i mnogo gadna.. Vrtoglavica , nemogucnost izvodjenja preciznih kordinisanih pokreta, smanjena paznja, lose pamcenje. Tolki naucnici a prave tako lose lekove.
Inace pio sam liriku od toga me uzasno bolela glava pa mi doktorka ukinula, i pio sam kalista. Od toga sam doziveo par puta hipertenziju pa mi je i to ukinula, sav sam se tresao isao pritisak 177 sa 130, jos mi onaj donji bio stalno preko 100, a srce udaralo 120 do 140. sad svako jutro pijem monopril da mi bar vestacki skine 20 u najavi.
Inace trenutno sam poceo da pijem eglonil, a dali mi pomaze nemam pojma. Svidja mi se sto mu je uputstvo najkrace sto sam video.

#71 silver

silver

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 229 posts

Posted 02 July 2018 - 21:27

View PostAruena, on 18 August 2017 - 15:32 , said:

5 mg ovoga, super, strava za spavanje.
Samo ne sme uz liriku, a i ne sme često.

Zašto ne uz Lyricu ? Ja danas zbog stresne obiteljske situacije dobio kutiju Lorazepama od 2,5. Rečeno mi je da uzimam 3x1  ali uglavnom po potrebi ...nekad čak i pola. I danas uzmem prvi Lorazepam ...i NIŠTA. Nisam ga ni osjetio. A treba mi smanjiti anksioznost...KAO. Više me smiruje Helex (Xanax) od 0,5mg  od ovoga. Svašta ću i ja doživjeti.

#72 Aruena

Aruena

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,126 posts

Posted 03 July 2018 - 16:10

View Postsilver, on 02 July 2018 - 21:27 , said:

Zašto ne uz Lyricu ? Ja danas zbog stresne obiteljske situacije dobio kutiju Lorazepama od 2,5. Rečeno mi je da uzimam 3x1  ali uglavnom po potrebi ...nekad čak i pola. I danas uzmem prvi Lorazepam ...i NIŠTA. Nisam ga ni osjetio. A treba mi smanjiti anksioznost...KAO. Više me smiruje Helex (Xanax) od 0,5mg  od ovoga. Svašta ću i ja doživjeti.

Piše na uputstvu za Liriku da ne smeju zajedno.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users