Jump to content

SKIDANJE SA RIVOTRILA

skidanje

• Please log in to reply
114 replies to this topic

#101 Aruena

Aruena

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,306 posts

Posted 28 October 2018 - 15:42

On jednostavno ne može da ošteti ni receptore ni pluća u dozi od 2 mg.

#102 frozensun

frozensun

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 235 posts

Posted 28 October 2018 - 15:50

Aruena to je tvoje mišljenje,a mišljenje doktora pulmologa je drugačije.
Plus meni je prestalo da djeluje na uspavljivanje 2.5 mg i ne znam, ne vidim razlog dalje da ga pijem,iako nemam šta drugo.
To možda nije dug period niti je velika doza ali ne znam zaista ne znam šta ću,probao sam i sa 3 mg ništa ne mogu usniti.
Više od 3 mg ne smem ni uzeti.

#103 Pisces84

Pisces84

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 101 posts

Posted 28 October 2018 - 23:20

Ne znam sta bih ti rekla to nije dug period...kreni da cepkas tablete polako na pola pa jedno 2 nedelje tako pa opet na pola pa opet 2 ned mozes i vise bitno je da ne zuris vec polako da ti se organizam navikne zadnjih dana zameni ga sa bensedinom pa onda i njega umanjuj...ja sam 5 dana bez benzosa i ide na bolje al uz ad...plus sa dvoje dece sama...imala nesanice i svasta nesto 3i dan nespavanja i pala sam osamucena u krevet i zaspala prirodno i onda je sve pocelo da se vraca na staro...sa tim da pijem persen i magnezijum...ako sam ja uspela verujem da ces i ti...srecno

#104 Pisces84

Pisces84

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 101 posts

Posted 28 October 2018 - 23:25

Probaj uz to uz konsultaciju sa dr da ubacis remeron ad sa kojim ces da se naspavas ili melatonin uvece sa pocetnom tvojom dozom rivotrila al ne duze od 10 dana malo preskaci dane jer ni njega nije dobro piti duze...po meni remeron je zakon

#105 Hyperdrive

Hyperdrive

stereolight

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,064 posts

Posted 29 October 2018 - 23:16

Lepo je da bar neko poznat priča o tome koliko daleko može da ode zavisnost od Rivasa...

https://people.com/t...sober-klonopin/

#106 andrija87

andrija87

Član

• Beginners
  • PipPip
  • 28 posts

Posted 30 October 2018 - 03:44

Ja Rivotril pijem od kada sam poceo sa farmakoterapijom.
Dakle, sigurno 7,8 godina...
U jednom momentu prosle godine pio sam tri tablete...
Ujutru, popodne i uvece...
Lekarka je htela da ga smanji i postepeno smo izbacivali po cetvrtinu i sada pijem jednu i po tabletu.
Meni je to i dalje od svih lekova koje sam pokusao a pokusao sam ih mnogo najbolji i jedini koji mi je sve vreme u terapiji ali nikakva kriziranja sa postepenim smanjivanjem nisam imao..

#107 Pisces84

Pisces84

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 101 posts

Posted 30 October 2018 - 11:34

Moj organizam jako brzo razvije toleranciju na benzose i manje doze...ja da sam pila 7 god rivotril verovatno bih dosla do doze od cele bocice da bih mogla da spavam:) zato ih se i plasim...pomognu al znaju i da odmognu pogotovo kod skidanja...mac sa dve ostrice

#108 Hyperdrive

Hyperdrive

stereolight

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,064 posts

Posted 30 October 2018 - 20:20

Moj je pokazuje samo i jedino blizu menstruacije. Inače me obori doza bromazepama koja ne bi oborila ni čivavu.

A bila sam na Rivasu neka četiri meseca prošle godine. :blink:

#109 Pisces84

Pisces84

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 101 posts

Posted 31 October 2018 - 23:24

Od svih najvise volim bromazepam opusti me i funkcionisem normalno i to kad ga pijem po potrebi...ostali me osamute..ukokaju da nmg da funkcionisem...ovde mislim na lorazepam i rivotril napr od.2mg...al to nekad bilo dok nisam razvila.toleranciju sad pauza pa se vrcem mom.dragom bromazepamu i to po potrebi....

#110 Hyperdrive

Hyperdrive

stereolight

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,064 posts

Posted 01 November 2018 - 03:48

On je bombona u odnosu na sve ostale, a sredi i psihosomatske bolove. Ja ga volim povremeno, kad mora i treba. Tokom lutealne faze ciklusa ne mogu da spavam bez njega, nažalost. Zimi je to sranje, jer hoću da uhvatim dnevno svetlo.

#111 Pisces84

Pisces84

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 101 posts

Posted 01 November 2018 - 18:17

Koliko sam skontala svaki lek drugacije deluje...nekog bensedin od 10mg obori a ja ga i ne osetim i to jednom sam ga popila kad uopstr nisam bila na lekovima kao ajd malo da odspavam ma jok...meni trebaju konjske doze a i visoka sam a i ima me :) i kg su bitni ne moze mene da obori lorazepam od 1mg na mojih 85 kg

#112 Hyperdrive

Hyperdrive

stereolight

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,064 posts

Posted 02 November 2018 - 02:46

Ja imam 59 i visoka sam 164, ali metabolizam mi je kao da sam dvostruko teža i visoka dva metra.

#113 frozensun

frozensun

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 235 posts

Posted 04 November 2018 - 20:49

Ja ga ne pijem jedno 4-5 dana nikako pa šta mi Bog da.
Al izgleda da mi prekid pravi pakao,bolovi u mišičima,nesanica još gora,grozna anksioznost,tresenje ruku.

#114 Koba

Koba

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted 04 November 2018 - 20:59

Brzo si ti to ukinuo, treba postepeno.

#115 Pisces84

Pisces84

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 101 posts

Posted 04 November 2018 - 21:45

Ja se plasim rivotrila i xanaxa svasta sam procitala...a meni.gen riv nije ni odgovarao...ne smem ukidati lekove naglo gde zuris?bice ti jos gore..ides postepeno i jako polako ako neces da te spuca zesca apst kriza

Also tagged with skidanje

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users