Jump to content

* * * * * 1 votes

Shizoafektivna psihoza F 25

• Please log in to reply
834 replies to this topic

#821 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 posts

Posted 22 October 2017 - 19:33

Al ja sam rekla celu istinu o polozaju F pacijenata u srbiji, i za diskriminaciju, i za losu finansijsku situaciju, i uslovi u bolnicama i sve e pa ce EU malo da nas pritisne da se stvari promene, dace Bog

#822 Foggy

Foggy

Ich bin die Strassenbahn!

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 posts

Posted 22 October 2017 - 19:35

Naši političari odlaze samo tamo gde skupljaju političke poene. Somine.

Nadam se da će EU da ih pritisne. Ja često imam tu fobiju da potencijalni poslodavci mogu iz aviona da vide da neko ima neki F, ne znam da li su moji strahovi osnovani.

Kaži, gde se sastajete? Možda, ali možda bih došla da vidim kako to izgleda. :)

#823 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 posts

Posted 22 October 2017 - 19:41

Foggy petkom od 15h u mz Vojvode Misic, ulica Dinarska 14, ali ja zakazujem sastanke i javljam ljudima za predstojeci sastanak , eto obavesticu te na vreme par dana ranije :)

#824 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 posts

Posted 22 October 2017 - 19:43

Ne sekiraj se Foggy za te tripove, svi ih imamo, ja imam trip da ce Bog da me kazni za grehe i stalno zapitkujem ljude da li je ovo greh, da li je ono greh i tako do besvesti

#825 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 posts

Posted 22 October 2017 - 19:45

Nisu osnovani strahovi to je deo bolesti, svi ih imamo, budi bez brige :)
tu smo da se razumemo :)

#826 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 posts

Posted 22 October 2017 - 19:48

Ljudi da li neko od vas prica u sali razne morbidarije, ja to radim i zalila sam se doktoru a on mi je rekao da je to sve deo bolesti (kao i psovke) za koje se stalno ispovedam sramota me od svestenika stalno slusa jedno te isto :(

#827 Apoptosis

Apoptosis

Све за Христа, Христа ни за шта!

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,240 posts

Posted 22 October 2017 - 19:54

View Postcaka 41, on 22 October 2017 - 19:48 , said:

Ljudi da li neko od vas prica u sali razne morbidarije, ja to radim i zalila sam se doktoru a on mi je rekao da je to sve deo bolesti (kao i psovke) za koje se stalno ispovedam sramota me od svestenika stalno slusa jedno te isto :(

Ja sam večeras bio na Ispovesti, isto sam imao osećanje da dosađujem jer stalno ponavljam. :D

#828 Foggy

Foggy

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 posts

Posted 22 October 2017 - 19:55

Vidim, ovde se lako stiže tramvajem. Razmišljam da dođem, da vidim kako sve izgleda, pa da podelim to na blogu - imam 1.3 k čitalaca, a volim društveno-angažovane teme.

#829 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 posts

Posted 22 October 2017 - 19:57

Apoptosis, hvala ti, znaci imamo isti problem, :)
ali posto je doca reko da psovke morbidarije isl jeste deo bolesti kao i halucinacije na primer, onda sam resila da se ispovedam samo kada stvarno nesto konkretno zaserem :)

#830 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 posts

Posted 22 October 2017 - 19:58

Super Foggy, hvala ti, eto ako bude sastanak obavestavam te najdalje u sredu :)

#831 Foggy

Foggy

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 posts

Posted 22 October 2017 - 19:59

Važi, slobodno mi pošalji PP. :)

#832 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 posts

Posted 22 October 2017 - 20:06

Inace imamo likovnu radionicu i grupu hearing voices, ponedeljkom, psihoterapiju petkom u 16 h posle organizacionog sastanka
a za sve to se moram dogovoriti sa terapeutima koji to vode,( oko primanja novih) a konkretno, ko hoce od nas, drzimo predavanja, idemo na simpozijume, konferencije, drzimo predavanja i slicno...

hocu Foggy :)

#833 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 posts

Posted 22 October 2017 - 20:08

ako da Bog da se vidimo, poznaju me po veoma kratkoj kosi :)
to mi je imidz :)

#834 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 posts

Posted 22 October 2017 - 20:26

Ljudi sta vam pomaze da prevazidjete krize?
meni pomaze vera u Boga, druzenje sa ljudima, umetnost ( galerije muzeji isl) citanje dobrih knjiga, trenutno citam Bracu Karamazove (Dostojevski, on je bio i odlican psiholog), muzika, filmovi, rad po kuci, kuvanje, setnje, plivanje, putovanja, i sve je to lepo ali i dalje imam krize, jbg. doduse manje i redje, ali ponekad me zestoko razdrmaju,
mada sam primetila da me smiri kada sam nervozna, ako radim neki fizicki posao, npr. ribanje kupatila, sredivanje kuce uopste, i sve to uz muziku ili molitvu. a mnogo mi znaci i razgovor sa dragim ljudima.

ono sta mi je pomoglo je to sto mi je duhovnik rekao da zaboravim proslost, i odkako sam to preduzela, bolje mi je vec dugo vreme, Bogu hvala, sta je bilo, bilo je ne moze se izmeniti, gledam ono sta je SADA, :) hvala mom duhovniku sto mi je pomogao da shvatim. a to mi je i doktor govorio, ali jednog dana sam ispricala u 4 oka mom duhovniku sve, ama bas sve i rascistili smo oko toga i od tada ja nemam nista vise sa mracnom prosloscu, Bogu hvala, eto da podelim sa vama neko iskustvo... pozdrav svima :)

#835 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 posts

Posted 22 October 2017 - 20:28

cao svima , do sutra :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users