Jump to content

Community Status Updates

M&M's Photo

M&M

Laku noć forume. XD
Today, 03:15
Cicina gazdarica's Photo

Cicina gazdarica

Kada zauvek ode neko ko nam je drag...oseća se samo praznine trag....
Apr 18 2019 11:36
archaic_tiger's Photo
  • Cicina gazdarica's Photo
    Cicina gazdarica
    To isto čeka i ovog profesora. Inače, strašno me zanima kakve su ostale ocene te devojčice...
    Yesterday, 19:40
  • Aruena's Photo
    Aruena
    Da je meni neko opisao kako bi me jebao i izvadio "ono", dobio bi batine, a ne šamar.
    Yesterday, 21:12
  • M&M's Photo
    M&M
    Baš tako Aurena. Odavno profesori ne smiju baš ništa učenicima i to ovi huligani debelo koriste. Pa profesori su oni koji su potpuno nezaštićeni (danas). Zamisli ovo što je bilo, pa jel može nešto gore od toga. Ja nisam za batine u odgoju ali ako su njega roditelji takvim degenerikom napravili (da, doslovno degenerikom) e pa ja bi mu raspalio šamarčinu da bi mu se triput glava oko osi okrenula. Takvo što mu nebi više padalo na pamet.
    Today, 02:25
M&M's Photo

M&M

Pa pobogu do kuda više ludilo može ići? https://www.24sata.hr/news/s-ocem-oteo-bivsu-vristala-je-dok-su-je-za-odjecu-vukli-u-auto-625071 Stvarno ovakve stvari više nisu za ispod 20-ak godina robije, ma molim lijepo...
Apr 18 2019 09:36
    Cicina gazdarica
    Strašno..
    Apr 18 2019 02:40
  • s_marsa_pala's Photo
    s_marsa_pala
    Zasto uopste pratite portale koji pisu takve vesti?

Apr 18 2019 10:11
  • M&M's Photo
    M&M
    Naletim na random, najiskrenije, izbjegavam negativu, politiku ne pratim uopće, gledam kuce i mace... Slučajno odem na neki portal a znaš kak ide, ovo su udarne vijesti i eto ti ga. :/ Više ti ja volim životinjice nego takve tekstove.
    Yesterday, 15:15
ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ's Photo

ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ → Apoptosis

Ne mogu da ti se šalju poruke. A htedoh da te pitam kakobse beše šrezivaš na fejsbuku, da te dodam.
Apr 18 2019 08:14
Mihael Grey's Photo

Mihael Grey

smisljam pravu rijec za ono sto se naziva hod zatvorenih ociju medju prste zapetljan zadnje cigarete dim cuva me od mene samoga a ja.. ruke prodajem prvom sto me dotakne i udari poljupcem...
Apr 16 2019 08:01
  • joed's Photo
    joed
    lijepo,Damir Urban ima dobru glazbu i glas,i ovo je lijepa pjesma.
    Apr 17 2019 06:49
Cicina gazdarica's Photo
joed's Photo

joed

Molim admina da korigira naslov novog topica kojeg sam otvorio.
Apr 14 2019 02:21
  • joed's Photo
    joed
    Hvala Mazo :)

Apr 14 2019 02:50
  • maza's Photo
    maza
    A nisam ni videla status. Nema na čemu. :)))
    Apr 14 2019 03:13
M&M's Photo

M&M

Ima logike, a čak bi i Mačku trebao biti poznat ovaj avion, dok sam ja izraživao maketu istog kao pubertetlija. <3 <3 <3 https://www.dnevnik.ba/vijesti/nevjerojatno-ovaj-smijesni-prastari-avion-je-u-rukavu-za-sjevernu-koreju-u-sukobu-sa-sad-i Ponekad stvarno bez starca nema udarca. XD XD XD
Apr 14 2019 10:44
    Cicina gazdarica
    Kao da je neki predratni model...iz 1930 i neke..
    Apr 14 2019 10:30
Dreamcatcher's Photo

Dreamcatcher

They Made Me An Animal
Apr 14 2019 12:49
M&M's Photo
  • Joy's Photo
    Joy
    prava pričalica :D
    Apr 13 2019 11:53
s_marsa_pala's Photo

s_marsa_pala

Borderija mi je rekla da vam prenesem svima pozdrave, nedostajete joj i pozelela je da vas sve kolektivno obavestimo da je promenila pol, sada se zove Darinko i odselio se na Novi Zeland. Ako neko zeli ici u posetu da svedoci uspesnosti zahvata, dobrodosao je! :D
Apr 12 2019 08:36
  • s_marsa_pala's Photo
    s_marsa_pala
    Molim za strpljenje do jutra, moram da se konsultujem sa Darinkom oko informacija, ali ciiiini mi se da je usput pomenuo da ga ima za sve i rado bi nadoknadio propusteno, tako da zene ne brinite :D

Apr 12 2019 11:28
  • s_marsa_pala's Photo
    s_marsa_pala
    Mejleru koje su ti gljive danas bile na meniju? :DDDD kad mi zatreba opis za neki private oglas tebi cu se obratim da znas!!
    Apr 12 2019 11:30
  • atina's Photo
    atina
    Pozdravi je:) Mogla je da odabere neke bolje ime :D Inace, pozz za sve vas :-*
    Apr 13 2019 06:14
Cicina gazdarica's Photo
M&M's Photo
  • M&M's Photo
    M&M
    On doduše pravo seljački (i pravo bosanski, hehe, bez prevelike filozofije), međutim a što bi i dobio da lupa sada totalno stručne fraze u emisiji pa da ga pola ljudi uopće ne razumije. Ionako je malo nas razumljivo drugima. Tako da mi je to čisto ok od njega, dobro je opisao i stvarno dao super savijet - Ma tko te ne razumije, van s njim iz svog života i Amen (svojeg zdravlja radi). Iako, koji na kraju tužan život, izbjeglištvo, mama, 1000 drugih teških stvari. Ponekad mi olako mislimo kako...
    Apr 11 2019 10:27
  • M&M's Photo
    M&M
    je poznatima sve potaman. Dok oni moraju stano biti nasmješeni "pred kamerama", a evo ga baš ga je lijepo opisao kako je. :/ Ma meni je on doslovno Maajka. :)
    Apr 11 2019 10:28
    Cicina gazdarica
    Nije im nimalo lako..treba da vidiš Tifin intervju..isto otvoren milion posto..retki su oni koji se tako javno otvaraju..
    Apr 11 2019 11:49