Jump to content

- - - - -

nesanica od psihoze ili obrnuto,moguče?

• Please log in to reply
232 replies to this topic

#221 WANNABE

WANNABE

godina i po

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,554 posts

Posted 28 May 2018 - 23:37

View PostAnk, on 28 May 2018 - 14:18 , said:

Meni je leponex garant za dug i miran san, izvinjavam se ako sam vec pominjao na ovom topicu.

meni izgleda nagli prestanak onih minjaturnih doza izaziva nesanicu

#222 Sa1x87

Sa1x87

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 471 posts

Posted 29 May 2018 - 01:11

Nije joj jasno kako ti si mozak obnovio, a neurologkinja doktor nauka? Kakva izjava-mislim njena. Bog je šef. Eto joj njena nauka, kad joj je takav odgovor, da ne zna ni sama kako ti se mozak sam od sebe oporavio.

#223 Apoptosis

Apoptosis

Turnover

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,193 posts

Posted 29 May 2018 - 06:32

View PostSa1x87, on 29 May 2018 - 01:11 , said:

Nije joj jasno kako ti si mozak obnovio, a neurologkinja doktor nauka? Kakva izjava-mislim njena. Bog je šef. Eto joj njena nauka, kad joj je takav odgovor, da ne zna ni sama kako ti se mozak sam od sebe oporavio.

Doslovce se slažem sa ovim što si napisao...

Slava i hvala Bogu, ili što vi, rođaci desno od Drine rečete - Elhamdulillah. ;)

#224 frozensun

frozensun

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 103 posts

Posted 29 May 2018 - 16:45

Ja sam iz Bosne.

#225 Sa1x87

Sa1x87

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 471 posts

Posted 29 May 2018 - 23:50

Ja sam sinoc  popio 30mg seroxata 12,5mg seroquela i 3mg melotonina pred spavanje. Spavao sam ok, samo se jedva dozovem ujutro. Treba mi po pola sata da ustanem.

#226 Apoptosis

Apoptosis

Turnover

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,193 posts

Posted 30 May 2018 - 07:56

View Postfrozensun, on 29 May 2018 - 16:45 , said:

Ja sam iz Bosne.

Oprosti, pogrešim u levo i desno. :D

#227 frozensun

frozensun

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 103 posts

Posted 31 May 2018 - 09:23

Hmmm meni ne djeluje 1 mg clonazepama na usnivanje.Na nekom forumu mi je jedna članica rekla da nipošto nisam smio uzimati taj lijek za spavanje prvo što je skidanje sa njega pakao a drugo što prekid izaziva epi napad.Ja evo 2 dana ne mogu sebi da dođem od njenih riječi.Sinoć sam kažem probao sa 1mg clonazepama i ne ide.

#228 Sa1x87

Sa1x87

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 471 posts

Posted 31 May 2018 - 15:03

lose sam spavao sinoc, ne pamtim losiji san u zadnjih 3 mjeseca....

#229 Koba

Koba

Član

• Beginners
  • PipPip
  • 25 posts

Posted 31 May 2018 - 16:27

Seroxat se ne pije uvece.

#230 frozensun

frozensun

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 103 posts

Posted 31 May 2018 - 18:45

I ja mislim da nisam nikako spavao sinoć.Izgleda me samo 2 mg clonazepama može uspavati ali kad sam pročitao ovoliko loših stvari o njemu brinem se.

#231 Ank

Ank

MOSSAD

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,000 posts

Posted 01 June 2018 - 23:11

Ponavljam da mene samo leponex moze uspavati, znam i procitao sam da ima milion nuspojava, medju ostalima i "iznenadna i neobjasnjiva smrt".

#232 frozensun

frozensun

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 103 posts

Posted 15 June 2018 - 13:48

Ja više ne znam šta da radim s ovom nesanicom.Dala mi je doktorica bolovanje 3 sedmice ali ni na njemu nisam spavao bolje sem par prvih dana kad sam spavao bez buđenja u 3 ujutru sa 7.5 mg remerona i 2 mg clonzepama.
Rekla mi je da za nesanicu mi ne može dati više bolovanja i od ponedeljka me poslala na posao ponovo u smjene.Pokušao sam da smanjim ovu eliceu tj da ukinem je skroz da vidim hoću li moći prirodno zaspati ali čini mi se da je gore.Jučer i danas sam popio 10 mg jer nisam siguran više jel mi pravi ona nesanicu ili ne.
Sinoć sam popio zalastu 5 mg+remeron 7.5 mg i ništa nisam mogao zaspati tek tamo oko 2 popijem još 2 mg clonazepama i mislim da sam bio u nekom polusnu.Omamljen sam,isrcpljen i glava me boli.Zalastu nisam pio par mjeseci ne znam zašto mi sad ne funkcioniše za usnivanje.Na polisomnografiju me nisu zvali a rekli su da će zvati u maju.Ovo je pakao,patetičan sam jer znam šta da radim više.Ako ovako funkcionišem teško na bolovanju šta će biti tek kad krenu smjene.
Psihoterapeut br.2 me odbio jer bila je iskrena i rekla da meni kao KBT neće pomoći oko mojih dijagnoza i sve ono što je probano u bolnici i to bi i ona probala,ne želi da mi uzima novac kaže.Drugih psihoterapeuta u mom gradu nema

#233 pablo

pablo

Napredni član

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 332 posts

Posted 22 June 2018 - 03:12

Mene muci nesanica , budim se u 4 ujutru, kao opaljen u glavu, cesto posle nekog ludackog sna, pusim i pijem kafu pa zaspem ujutru i spavam preko dana, izgubio sam posao zbog toga, jbg, sad me izdrzavaju opet roditelji, malo je bolje od seroxata i od nipana, ipak imam nekakav kratak sugav san.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users