Jump to content

AD i LIBIDO

libido sex i nuspojava antidepresiva

• Please log in to reply
365 replies to this topic

#361 Faultier

Faultier

Baby

• Members
  • Pip
  • 15 posts

Posted 01 June 2017 - 23:53

Skroz je individualno. Meni je totalno ubio libido. Da je barem delovao na depresiju, pa da prihvatim tu žrtvu, ali nikakvog poboljšanja nije bilo. Mislim da dolazim u situaciju kad više ne znam koji bi antidepresiv mogao da mi pomogne. :(  Još Wellbutrin nisam probao, ali moja doktorka nešto nije za njega; osećam se kao da treba da molim za lek.

#362 Macak

Macak

Promjenjivi

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,423 posts

Posted 02 June 2017 - 00:02

Fluzepam mi je podigao libido i mogao sam duze. Elicea, cini mi se da rusi.

#363 uliksasa

uliksasa

MEGA-MASTER

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 359 posts

Posted 04 June 2017 - 23:03

KOJA TEMA...
IZVINITE DRUGOVI ALI IMATE INFO U MOM TOPICU...
NISTE TOLIKO UGROZENI! SAMO NAPRED!

#364 booklover

booklover

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 9 posts

Posted 11 September 2017 - 19:51

Pozdrav svima.

Dugo već tražim neki forum koji pokriva seksualne nuspojave kod korisnika AD. Naišao sam par topica na drugim forumima u regionu ali ništa konkretno.Ovde vidim da se dosta raspravlja o tom problemu. Nažalost i ja nemam libido već tri godine od prestanka uzimanja AD (seroxat). Žalio sam se psihjatrici ali ništa. Davala mi je razne antidepresive nebili se vratio libido ali ništa ,i dalje na nuli. Odlučio sam proguglati i onda sam ostao u šoku. Hiljade ljudi se bore sa istim problemom. Prestanu uzimati AD i bum libido nestane.
Ne želim nikoga prepadati ali po tvrdnjama nekih doktora taj problem je gotov pa ne izlječiv.
Nazvali su ga Post SSRI sexual Dysfunction (PSSD). Proguglajte . Stotine stranica o tom problemu.

Linkovi:
https://rxisk.org/po...sfunction-pssd/
http://www.pssdforum...&t=408&start=10

Na drugom linku možete naći forum. Ima preko 3500 reg. članova. Sastavili su se svi i pokušavaju naći izlaz iz ovog pakla.Par njih je uspjelo vratiti libido.
Interesuje me koliko već dugo vi nemate libido i šta kažu vaši doktori na to?

#365 Macak

Macak

Promjenjivi

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,423 posts

Posted 11 September 2017 - 20:35

To valjda za mene ne vazi :D
Uz Velafax 0.75 mi bilo suprotno, nikad dosta sexa, djelovao mi obrnuto, nikako svrsiti.

Provjeri testosteron. Nije vidi da se poremeti.
Naime, sve je to u tijelu u cvrstoj vezi.
Psihicki poremecaj kad duze traje neizbjezno uzrokuje i fizicke poremecaje.
AD ima veze jer smo ga trosili a trosili smo ga zbog depre.
Meni libido ostao.

#366 booklover

booklover

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 9 posts

Posted 11 September 2017 - 23:06

Prvo što sam i provjerio jeste testosteron. Nakon toga urologu otišao ,izvadio još par nalaza i sve je čista desetka.
Kod svakog je isto sa ovim problemom .Na psihickoj je bazi. Kao da je jedan dio mozga ugašen a što je najgore niste depresivni .
Najsretniji bi bio da mi je doktorica diagnosticirala depresiju i da znam da je to uzrok gubitka libiga ali nije. Problem je dosta ozbijniji i tek kad ga u svijetu prihvate i počnu se baviti s njim tek tada če naći riješenje (lijek) a ovako smo ostavljeni da živimo kao aseksualci.

Also tagged with libido, sex i nuspojava antidepresiva

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users