Jump to content

- - - - -

Kao da sam zarobljenik vlastitog uma

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Zujoo

Zujoo

Baby

• Members
  • Pip
  • 16 posts

Posted 08 January 2017 - 15:56

U bilo kojoj situaciji ja moram sto puta promisljat i razmisljat kako da reagiram i na kraju ili ne reagiram nikako ili ne napravim ono sto treba tj sto mislim da treba.. Neznam kako da se ponasam i kao da ne poznajem samoga sebe, neznam koliko vas ovdje ima ovakvih problema ali ako se neko prepoznaje u ovome sto sam napisao i ako zna sta bi trebao poduzeti molim za odgovor

Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk

#2 plavonebo

plavonebo

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted 08 January 2017 - 16:08

Mene je ranije preterano razmisljanje kako da reagujem upravo ometalo u reagovanju,trebalo bi da reagujes spontano bez prevelikog razmisljanja osim ako moras da doneses neku vaznu odluku onda treba razmisliti.

#3 AxlRose

AxlRose

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 136 posts

Posted 08 January 2017 - 16:12

Da li ti se to desava samo kad si sa drugim ljudima?

#4 nnnn

nnnn

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 603 posts

Posted 09 January 2017 - 15:33

S ovom temom si pogodio kako je meni bilo prije nekoliko godina. Sad mi i nije vise tako nekako sam uspio to rijesiti vise mozda rjesavajuci druge probleme (sto je pak individualno) nego fokusirajuci se bas na taj problem.

#5 Zujoo

Zujoo

Baby

• Members
  • Pip
  • 16 posts

Posted 10 January 2017 - 17:53

View PostAxlRose, on 08 January 2017 - 16:12 , said:

Da li ti se to desava samo kad si sa drugim ljudima?
Opcenito mi je tako i imam manje povjerenja tj ne vjerujem da ce bit ispravno ono sto odlucim

Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk

#6 Jason3

Jason3

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 3 posts

Posted 26 January 2017 - 13:19

Upravo se tako osećam, kao da sam zarobljenik svojih misli. Depresija me ubija, ne vidim nikakvu budućnost. Prilično sam mlada i potpuno bezvoljna, pesimist, često me napadaju suicidne misli kojima ne mogu da se oduprem. Polako tonem iako treba da krenem napred, a za moju emotivnu krizu kriv je odgoj bez ljubavi i okolina s kojom se nisam mogla poistovetiti. Nemam nikakvog samopoštovanja, nemam prijatelja, ja sama za sebe smatram da sam niko i ništa. Znam da ovako ne mogu uspeti, ali mi bude lakše kad znam da nisam sama u ovome. Držite se svi koji se osećate slično.

#7 Korn

Korn

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 150 posts

Posted 26 January 2017 - 15:24

View PostJason3, on 26 January 2017 - 13:19 , said:

Upravo se tako osećam, kao da sam zarobljenik svojih misli. Depresija me ubija, ne vidim nikakvu budućnost. Prilično sam mlada i potpuno bezvoljna, pesimist, često me napadaju suicidne misli kojima ne mogu da se oduprem. Polako tonem iako treba da krenem napred, a za moju emotivnu krizu kriv je odgoj bez ljubavi i okolina s kojom se nisam mogla poistovetiti. Nemam nikakvog samopoštovanja, nemam prijatelja, ja sama za sebe smatram da sam niko i ništa. Znam da ovako ne mogu uspeti, ali mi bude lakše kad znam da nisam sama u ovome. Držite se svi koji se osećate slično.

Drzi se, uz tebe smo. Ja svakog jutra imam crne misli. Ne mili mi se ici da spavam pa stoga ostajem budan do kasno.

#8 Jason3

Jason3

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 3 posts

Posted 26 January 2017 - 16:47

Kod mene je baš suprotno. Jedino sam mirna dok spavam,  a svaki drugi trenutak prepun je tuge i beznađa. Kad bi nekako mogli da izbrišemo prošlost i da bez straha gledamo napred, osećam da bi većina depresije iščezla.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users