Jump to content

Da li je moguce

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3 replies to this topic

#1 daninoc

daninoc

Član

• Members
  • PipPipPip
  • 69 posts

Posted 04 May 2013 - 15:45

..da se strah/stahovi opet vrate, posle iznenadne smrti jednog bliskog clana porodice, posle operacije dojke moje sestre. Znaci nisam ja direktno ucestvovala u svemu navedenom, jesam obilazila pokojnog tecu, bila u kontaktu sa njegovom porodicom, isla da vidim sestru, Pomagala kad je izasla iz bolnice. Zar je moguce da telo to sve lose pamti i da eto, meni "sad izbijaju ti svi strahovi" na razne nacine. A taman sam pomislila ok...super mi je, Radim, izlazim, pijem tu moju terapiju i tako....kad eto.
Juce sam od obicnog stomacnog virusa, za malo pa "u glavi" naravno, dosla do bolnice, sa sve infuzijom, a na kraju sam i ja obolela od tumora pankreasa kao i moj teca. Znaci, ovo je vise za ne poverovati, pa ima li ovome kraja. Dal to stvarno znaci, da cim se nesto lose desi ja cu tako reagovati???????? :o :wacko: :blink: :excl:

#2 Element8

Element8

Član

• Banned
  • PipPip
  • 26 posts

Posted 04 May 2013 - 15:55

Naravno da mogu da se vrate

#3 arika_

arika_

Član

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 760 posts

Posted 04 May 2013 - 20:14

Da, naravno da je moguće...posebno ako je netko senzibilniji, a u situaciji dugotrajnijeg stresa (koji nam je trigger svima)...nadam se da je ovaj tumor samo "u glavi"  ?? Inače mnogi koji imaju problema sa glavom (psihom), vidim imaju problema i sa želucom (očito su te dvije zone povezane) i stres udara najlakše na to...

#4 Nelica

Nelica

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 280 posts

Posted 07 May 2013 - 05:33

Naravno da je moguce. Sve ono sto nas ranije nije toliko uznemiravalo sada nas baca u ocaj jer nam odbrambeni sistem ne funkcionise. Jednostavno reagujemo na SVE. I ja sam od obicne infekcije koja se izlecila antibioticima umislila da imam rak i upala u takvu krizu da sam se jedva izcupala. Moramo jacati nasu psihu i taj zid koji nas stiti od svakodnevnog stresa.
Poz i srecno