Jump to content

(Hlor)Promazin (LARGAKTIL)

• Please log in to reply
63 replies to this topic

#21 hartera

hartera

Ja nisam musko, ja sam zena

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,972 posts

Posted 23 May 2008 - 22:10

View Posthaubica, on 23 May 2008, 10:49 PM, said:

A jesi sigurna da ti mama ne pije nešto od toga?

nije mamino ... tata ima svoj ormar a mama svoj

#22 haubica

haubica

otrokanda

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10,317 posts

Posted 23 May 2008 - 22:22

A misliš da ona to ne zna.I sram te bilo prčkati po tuđim ormarima.

#23 hartera

hartera

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,972 posts

Posted 23 May 2008 - 22:25

zna mama sve .... i nisam prčkala slučajno sam naletila  :rolleyes:

#24 haubica

haubica

otrokanda

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10,317 posts

Posted 23 May 2008 - 22:42

Ja sam uvjerena da i tvoja mama kljukne pokoji anksiolitik,a ti me pobij sad.

#25 hartera

hartera

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,972 posts

Posted 23 May 2008 - 23:27

mama već godinama pije normabele ..a prije je pila praxitene ....

#26 hartera

hartera

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,972 posts

Posted 10 June 2008 - 19:51

ponestalo mi xanaxa .. mogu li zamijeniti xanaxe sa prazinama .... imam one od 100 gr ....

#27 danilo_23

danilo_23

Član

• Newcomers
  • PipPip
  • 28 posts

Posted 22 October 2008 - 20:55

Mislim da možeš, ja pijem prazine i dobro mi rade, xanax je puno puno bolji ali ovo ga može privremeno zamijeniti....to je moje mišljenje

#28 gitarista_1986

gitarista_1986

Član

• Members
  • PipPip
  • 44 posts

Posted 13 April 2009 - 16:54

QUOTE(hartera @ 23 May 2008, 09:19 PM) View Post
ma sigurno je to užasno utjecalo na njega .. znam kad se vratio iz rata da je prvih tjedan dana samo ležao i buljio u strop ... skroz je osjedio ..postarao se za deset godina ... puko na živce u smislu da je užasno razdražljiv .. ali ne boluje od ptsp-a to znam ..... to da je zaslužio mirovinu apsolutno stoji ali ju je on odbio kad se vratio iz rata dok drugi koji ni dana nisu bili dobivaju pare ... i sad je ipak odlučio ju uzeti ali je to sad teže jer i ima puuuno koji seru sam da izmuzu novce ..... tako on sad mora malo preuveličati svoje stanje da bi dobio nešto što mu u biti i pripada ....

.... svaka osoba je biljka za sebe ... nekoga neke potpuno banalne stvari unište dok drugi npr. takve stvari ni ne doživljavaju .....  bila a sam tužna jučer jer sam prvo misla da sve to pije a ima 6,7 vrsta lijekova ..on mi je tata volim ga ..... ali sam odahnula kad mije seka rekla o čemu se radi ... znam da pije anksilitike za smirenje ali ovo drugo ne pije ... ništa nije potrošeno .... drago mi je što ga nije tolko uništilo to užasno iskustvo   Posted Image

PROKLETI VETERANI RATA. I ti isto koja ga potičeš. Zbog takvih "psihičkih bolesnika" koji to ustvari nisu, a primaju mirovinu od 6000 kuna mi pravi psihički bolesnici - shizofreničari ne dobivamo svoja prava. Zašto shizofreničari nebi dobili mirovinu od 6000 kuna, a ne da moraju kopati po kantama ili nakon što im roditelji umru ih popapa mrak. To je pravda?

#29 madame Seroxat

madame Seroxat

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 79 posts

Posted 19 July 2009 - 18:33

Ja sam dobila Prazine prije mjesec dana radi nesanice. Uzimam navečer 25mg ali ne vidim nekog poboljšanja, i dalje teško usnivam i budim se po noći. Ima li netko iskustva s tim? Možda mi je premala doza ili on nije za nesanicu......

#30 madame Seroxat

madame Seroxat

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 79 posts

Posted 17 September 2009 - 19:01

Opet ja nakon 4 mjeseca. Nitko mi nije odgovorio  Posted Image  
Zar nitko na forumu ne koristi Prazine? Molim za Vaša iskustva. Ja ga još uvijek pijem - doza od 25-50mg pred spavanje - iako nisam zadovoljna. Može preporuka i za neki bolji lijek iz te skupine ako znate. Uglavnom moj problem je nesanica. Nadam se da ću ovaj puta imati više sreće s Vašim odgovorima!!!! Posted Image

#31 Hello there

Hello there

Član

• Newcomers
  • PipPip
  • 26 posts

Posted 02 February 2010 - 21:46

QUOTE(madame Seroxat @ 17 Sep 2009, 07:01 PM) View Post
Opet ja nakon 4 mjeseca. Nitko mi nije odgovorio  Posted Image  
Zar nitko na forumu ne koristi Prazine? Molim za Vaša iskustva. Ja ga još uvijek pijem - doza od 25-50mg pred spavanje - iako nisam zadovoljna. Može preporuka i za neki bolji lijek iz te skupine ako znate. Uglavnom moj problem je nesanica. Nadam se da ću ovaj puta imati više sreće s Vašim odgovorima!!!! Posted Image

Probaj sa Sanvalom od 10mg.

#32 J.Costello

J.Costello

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 739 posts

Posted 02 February 2010 - 22:39

Mislim da nije odgovorno ovako savjetovati, a i traziti savjete na ovaj nacin. Postoje osobe koje se bave tim stvarima, prema tome, treba njih traziti za pomoc, a ne na svoju ruku isprobavati ovo i ono. Moze biti opasno sto vjerujem da dobro znate.

#33 Hello there

Hello there

Član

• Newcomers
  • PipPip
  • 26 posts

Posted 07 February 2010 - 18:56

QUOTE(J.Costello @ 2 Feb 2010, 10:39 PM) View Post
Mislim da nije odgovorno ovako savjetovati, a i traziti savjete na ovaj nacin. Postoje osobe koje se bave tim stvarima, prema tome, treba njih traziti za pomoc, a ne na svoju ruku isprobavati ovo i ono. Moze biti opasno sto vjerujem da dobro znate.

kao ti si neka odgovorna osoba

#34 J.Costello

J.Costello

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 739 posts

Posted 07 February 2010 - 21:30

QUOTE(Hello there @ 7 Feb 2010, 06:56 PM) View Post
kao ti si neka odgovorna osoba

Dovoljno odgovoran unutar odgovarajucih okvira odgovornosti.

No, salu na stranu, uzimanje lijekova na svoju ruku nije bas najpametnija stvar. Jos manje sugerirati nekome s cime da proba.

#35 bepedeovka

bepedeovka

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 18 posts

Posted 15 December 2010 - 18:45

pijem ih i najradje bi da ih ne pijem jer mi se kronicno spavaaaaa od njih....i jos zoloft i tegretol i tu i tamo misar i diazepam po potrebi...

#36 tomislav_m

tomislav_m

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 162 posts

Posted 03 February 2011 - 16:06

Evo i mene na Prazinama, prepisane su mi za spavanje umjesto Leponexa koji mi već organizam odbacuje zbog dugogodišnje uporabe. Rekao mi je da si sam prilagodim dozu koliko hoću. Pa me zanima kakvo je vaše iskustvo tj. kolika doza vas uspava da možete normalno prospavati noć?

#37 tomislav_m

tomislav_m

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 162 posts

Posted 16 February 2011 - 17:13

QUOTE(tomislav_m @ 3 Feb 2011, 04:06 PM) View Post
Evo i mene na Prazinama, prepisane su mi za spavanje umjesto Leponexa koji mi već organizam odbacuje zbog dugogodišnje uporabe. Rekao mi je da si sam prilagodim dozu koliko hoću. Pa me zanima kakvo je vaše iskustvo tj. kolika doza vas uspava da možete normalno prospavati noć?

Malo su mi čudne te tablete. Probao sam prvo sa 100 mg, trebalo mi je oko 2 sata da zaspim. Onda sam probao 200 mg, trebalo mi je oko 2,5 sata, znači još duže, s tim da sam se budio po noći. Pa sam probao 300 mg, opet mi je trebalo oko 2 sata. Jel uzimao netko 500 mg ili više? Nikako s tim spavanjem na zelenu granu...

#38 psyspirit

psyspirit

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 182 posts

Posted 23 March 2011 - 16:11

Doktor  mi  dao  Largactil 25mg  antipsihotik ?!  ne  zbog  depresije  i  panike   koje  se  lecim  godinama , nego zbog napada  migrene ,  jel  ima neko  ovakva  iskustva ?????

#39 alive

alive

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 276 posts

Posted 23 March 2011 - 17:18

Neznam koliko je Largactil ucinkovit u lijecenju migrene ali sigurno nije pravi izbor za dugutrajno lijecenje. On izaziva sedaciju jer je niskopotentni antipsihotik pa mu to svojstvo mozda i daje neku ucinkovitost kod tog problema.

Uglavnom za migrene se standardno uzima topiramat - Topamax ( i genericke varijante tipa Epiramata od Plive) u dozi od 50 -150/200 mg na dan.

Pozdrav.

#40 Veronika

Veronika

Mrtva

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,128 posts

Posted 27 June 2013 - 11:44

Daje se i largaktil,pise ti u upustvu :P

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users