Jump to content

Sulpirid (EGLONYL, SULPIRID, BOSNYL)

• Please log in to reply
183 replies to this topic

#181 ~xO~

~xO~

~ brainstorm sailor ~

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,271 posts

Posted 07 July 2017 - 21:26

View Postgianni, on 07 July 2017 - 11:32 , said:

U manjim dozama je za zeludac i depresiju, ja ga pijem za depresiju.
Ja sam ga pio u srednjoj skoli kada sam se mucio sa stomakom

#182 kolač

kolač

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,727 posts

Posted 07 July 2017 - 21:38

Ja sam ga pila za ulcerozni kolitis, ali mi nije puno pomogao.

#183 RuzicaRuza

RuzicaRuza

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 3 posts

Posted 15 November 2017 - 11:33

View Postonlyme, on 16 July 2016 - 16:53 , said:

Pa ja sad ne znam da li da ga pijem uopšte ili ne (mada sam depresivna i na triticu, i treba mi nešto). Za prolaktin mi je prepisan bromokriptin ali pošto imam prirodno nizak pritisak, pa mi ga još tritico spusti, meni ujutru donji zna da padne ispod 50 i onda sam koma i bez bromokriptina. Sve u svemu ne uspevam redovno da pijem terapiju za prolaktin, a i kad je pijem uzimam po 1/4 doze.

Iskreno, sve mi se smučilo. Ne mogu više da izbalansiram tolike lekove, niti da utvrdim šta je nus pojava leka i kog, a šta sam ja.

Rasplakah se. :'( Jbg, samo bih već jednom da se osećam normalno i sa što manje lekova.

I da... Dostinex izgleda više nije registrovan, a moj endokrinolog ga nikad nije ni prepisivao, nego sam sad zakazala magnetnu da se vidi koliki je adenom, pa mi predlaže operaciju (mislim da bi to bilo OK rešenje kad već ne mogu da ga sredim lekovima).

Odoh off topic, al' oprostićete mi, nešto mi se sve to skupilo.

Ja sam pila bromokriptin i nije mi pomogao, ali zato me je endokrinoklog uputio kod ginekologa i date su mi tablete za kontracepciju, koje su mi smanjile prolakrin, smanjile mleko i dobila sam menstruaciju. Srecno.

#184 RuzicaRuza

RuzicaRuza

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 3 posts

Posted 15 November 2017 - 11:35

View Postonlyme, on 16 July 2016 - 16:53 , said:

Pa ja sad ne znam da li da ga pijem uopšte ili ne (mada sam depresivna i na triticu, i treba mi nešto). Za prolaktin mi je prepisan bromokriptin ali pošto imam prirodno nizak pritisak, pa mi ga još tritico spusti, meni ujutru donji zna da padne ispod 50 i onda sam koma i bez bromokriptina. Sve u svemu ne uspevam redovno da pijem terapiju za prolaktin, a i kad je pijem uzimam po 1/4 doze.

Iskreno, sve mi se smuÄilo. Ne mogu viÅ¡e da izbalansiram tolike lekove, niti da utvrdim Å¡ta je nus pojava leka i kog, a Å¡ta sam ja.

Rasplakah se. :'( Jbg, samo bih već jednom da se osećam normalno i sa što manje lekova.

I da... Dostinex izgleda više nije registrovan, a moj endokrinolog ga nikad nije ni prepisivao, nego sam sad zakazala magnetnu da se vidi koliki je adenom, pa mi predlaže operaciju (mislim da bi to bilo OK rešenje kad već ne mogu da ga sredim lekovima).

Odoh off topic, al' oprostićete mi, nešto mi se sve to skupilo.

Ja sam pila bromokriptin i nije mi pompgao, dok me endokrinolog nije poslao kod ginekologa, i dali su mi dobre tabelete za kontarcepciju. sa njima mi je manji prolaktin, imam menstruaciju i ne ide mi mleko na grudi. Pozzzz Pisi na private ako treba vise informacija.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users