Jump to content

Lekovite biljke u borbi protiv mentalnih bolesti

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Iimitless

Iimitless

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,259 posts

Posted 06 December 2017 - 09:50

Otvaram temu da ne zaboravim da napisem recepte... Nadjoh ih u jednoj knjizi o lecenju lekovitim biljem. Tu sam nasla posebne smese za sumanutost, hipohondriju, halucinacije...

E sad je veliko pitanje koliko to uopste deluje, kao i sme li da se kombinuje sa lekovima, mada mislim da NISU ZAMENA ZA LEK i da eventualno mogu samo pripomoci pravoj terapiji.

Ove smese za depresiju, anksioznost, nesanicu mozda mogu da budu od pomoci nekome ko nema jake izrazene simptome da se ne hvata odmah za lekove. U svakom slucaju, bolje je za nesanicu pokusati prvo sa cajem, nego se odmah hvatati za sanval i flormidal.

Pisem danas u toku dana.

#2 FreakElixir

FreakElixir

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 687 posts

Posted 06 December 2017 - 15:19

http://flick.rs/2013...ja-od-konoplje/

deluje stvarno.

#3 Goksy

Goksy

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 334 posts

Posted 01 January 2018 - 12:55

View PostIimitless, on 06 December 2017 - 09:50 , said:

Otvaram temu da ne zaboravim da napisem recepte... Nadjoh ih u jednoj knjizi o lecenju lekovitim biljem. Tu sam nasla posebne smese za sumanutost, hipohondriju, halucinacije...

E sad je veliko pitanje koliko to uopste deluje, kao i sme li da se kombinuje sa lekovima, mada mislim da NISU ZAMENA ZA LEK i da eventualno mogu samo pripomoci pravoj terapiji.

Ove smese za depresiju, anksioznost, nesanicu mozda mogu da budu od pomoci nekome ko nema jake izrazene simptome da se ne hvata odmah za lekove. U svakom slucaju, bolje je za nesanicu pokusati prvo sa cajem, nego se odmah hvatati za sanval i flormidal.

Pisem danas u toku dana.
mozes li da mi napises recept za halucinacije tj.imam musice pred ocima

#4 Iimitless

Iimitless

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,259 posts

Posted 01 January 2018 - 14:11

Zbog okakvih pitanja sam odlucila i da ne pisem nista jer ne zelim da neko dobije ideje da halucinacije leci cajevima a ne lekovima...

Necu nista ni pisati....

#5 Biljanam

Biljanam

Član

• Beginners
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 19 January 2018 - 13:35

A recimo o glasovima. Ja ih lečim lekovima. Doza je prejaka da bih mogla da funkcioniše. Mogu li sebi pomoći ako uz to uključim i neki čaj i koji. Hvala

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users