Jump to content

Marihuana - iskustva

• Please log in to reply
271 replies to this topic

#261 ĐeneĐene

ĐeneĐene

think less feel more

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,554 posts

Posted 21 April 2017 - 19:20

meni se sviđa što u nekim zemljama na sve to gledaju kao na zdravstveni problem a ne kriminalni
to je pravi pristup

#262 Macak

Macak

Više munjen nego munjevit

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,669 posts

Posted 22 April 2017 - 04:58

Moja pokojna majka uzgajala, naraste ogromna biljka a ja ni probao nisam.

#263 Riot

Riot

Burn in Hell

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 792 posts

Posted 22 April 2017 - 11:04

Ma jebes vutru, votka je iz raja izasla hehehe

#264 Macak

Macak

Više munjen nego munjevit

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,669 posts

Posted 22 April 2017 - 12:24

Domaca sljivovica od bistrice ili cacanke, bez secera i kemije. 17 - 18 gradi..
Domace vino, pravljeno za sebe ;)
To je medicina.

Marica samo za odredjene namjene. Za teze bolesnike, pod kontrolom lijecnika čuda radi.

#265 642930

642930

Član

• Banned
  • PipPip
  • 34 posts

Posted 28 April 2017 - 14:08

Ne pijem, ne pusim, ne drogiram se, ne izlazim. Dijete za primjer. :giggle:

#266 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,708 posts

Posted 29 April 2017 - 14:40

duvajte vutru djeco da budete jaki i pametni

#267 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 405 posts

Posted 18 May 2017 - 13:50

jedna dobra stvar na ganji se može napraviti ostalo je sve week , i da razvela se od dečka nakon  8 godina veze -sjebana i rasturena psihički

#268 lost.soul

lost.soul

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 4 posts

Posted 19 August 2017 - 21:42

Prvi put sam probala pocetkom trece godine srednje sa jednom drugaricom iz odeljenja i njenom ekipom,i bio je bas kul osecaj,sva cula postanu izostrena,sve vidim jasnije i bas smo se lepo zezale i smejale tad i tu noc sam se naspavala kao nikad.i ostalo je na tome,posle nisam konzumirala gotovo dve godine. Prosle godine upisala sam faks,otisla u jedan veci grad daleko od kuce i od tad krece moje propadanje.Inace oduvek sam bila jako cutljiva i povucena a marihuana me je dokrajcila i skroz otupela. Pocela sam da se vidjam sa jednim covekom i probala ponovo,mislila sam jednom i da mi nece biti nista medjutim pocela sam da konzumiram svakodnevno gotovo sedam meseci,ne mogu da kazem da mi nije bilo lepo,bila sam stalno high i sve je nekako lepse,hrana je intenzivnijeg i lepseg ukusa,sve stvari vidis jasnije,kada sam bila pod dejstvom trave mogla sam da budem opustena a i smrsala sam bas dosta i bila zadovoljna kako izgledam,a inace sam dosta krupna i ceo zivot drzim dijete pokusavam da smrsam pa odustanem i ugojim se jos vise i samo se vrtim u tom krugu.ali faks sam zapustila skroz,nisam se ni malo trudila ,samo mi je trava bila na umu. Moji roditelji su primetili da ne idem na faks i vratili me kuci ..sve se to izdesavalo nekako brzo ,krenula sam jako pogresnim putem. Mislim da deluje razlicito od osobe do osobe ali da je generalno navlaka teska .ja se sada osecam skroz prazno,usporeno,otupelo,ne mogu da se koncentrisem uopste niti da saberem misli,nista me ne interesuje,samo razmisljam o hrani i opet sam se nagojila kao svinja. Izgubila sam jednu veliku sansu sto se faksa tice,ali bar moji roditelji nisu nista primetili oko trav. Sad sam skroz  izgubljena u vremenu i prostoru i mislim da je vreme da posetim psihijatra. Ali i to se mnogo plasim ako mi prepise antidepresive da cu se ugojiti jos vise i onda stvarno necu imati ni najmanju volju za zivotom

#269 gianni

gianni

Depresivan

• Family senior
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,338 posts

Posted 21 August 2017 - 09:35

Moj ti je savjet da prvo rijesis psihu, a kasnije se pozabavis debljinom.

#270 Rodja

Rodja

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 366 posts

Posted 21 August 2017 - 11:04

Marihuana je đubre koje je osobi koja nije ja i njenom poznaniku izazvala napade panike, anksioznost, izražene napade pojave koja se zove 'pareidolia', crne rupe u pamćenju (short term memory loss) kao i epilepsiju, tačnije epi napade odsutnosti (bez pene i padanja).. Taj poznanik je usled takvog jednog napada prošao kolima na crveno i ludom srećom izbegao katastrofu.

Ne znam za ''pravu'' marihuanu, ali ulična je đubre najveće koje ne da ne pomaže u izlečenju psihičkih problema, već ih kao i alkohol samo produbljuje. A ona proseravanja kako je to prirodno, pa i alkohol je prirodan, dobija se fermentancijom itd itd...
Pre bih hodao ceo dan pa izlizao đon patike da se sjaji nego što bih povukao i jedan jedini dimić tog govneta.

Ali danas je popularna žvaka kako je marihuana zdrava, kako leči sidu, kako je sve to zavera farmaceutskih kompanija, kako neko tamo gore (a nije bog!) želi da marihuana ostane ilegalna.

Svakome ko ima iole kakav psihički problem, a to su skoro svi registrovani na ovom sajtu, marihuana, ne samo što ne pomaže, već najviše šteti.

To je kao kad pušači cigareta tvrde da puše 40 godina i da im nije ništa, kao i njihovoj babi / dedi / strini... Propušio sam opet i šta se desilo? Čvore veličine graška su mi izašle u grlu i dnu jezika i tri izjutra zaredom osećam metalan ukus krvi u ustima. Odem kod doktorke, kažem šta me muči i koji je možda razlog, ona kaže naravno da je to... Ja se požalim kako svi mladi puše a niko ni da kašlje ni da ga boli grlo, svi zdravi kao dren, samo meni krvare desni i grlo! Doktorka mi reče da joj svaki dan dolaze mladi sa takvim problemima i da je to mnogo češće nego što se misli, samo niko o tome ne priča.. Pljuvanje krvi izjutra izgleda ne pogađa samo okorele pušače dugog staža i žutih brka.

Isto je i sa marihuanom. NIKO vam, osim prijatelji u poverenju (AKO se otvore), i ovako stranci po forumu, neće reći pravu istinu oko marihuane, a to je da, kao i svaka droga, izaziva bezvoljnost, apatiju, slabljenje pamćenja, kao što može da izazove i brojne psihičke i fizičke (epi napadi bez padanja (zamrzavanje) i sa padanjem) probleme, naročito kod osoba koje imaju predispoziciju.

Naravno uvek će se naći neko ko će tvrditi kako su brojni intelektualci konzumirali marihuanu pa šta im fali?!?, zatim kako imaju prijatelja koji ima sopstvenu firmu i radnike i koji, usled ozbiljnog biznisa i stresa, uživa u travi vikendom (da se opusti!) itd... Sve su to gluposti. Jednom kada vidite na šta liče ljudi koji mesecima puše marihuanu, sve se promeni... Podočnjaci do poda, apatija, razgovor samo i isključivo o tome kako da se nabavi, smota i popuši marihuana... Ceo im se život tada svede samo na marihuanu a toga nisu ni svesni. Imao sam druga koji je bio takav (zapravo više njih), i imao sam druga alkoholičara. I isti su obrazac ponašanja imali, samo je kod jednog prevagnula marihuana a alkohol može a i ne mora, dok je kod drugog bilo obrnuto - samo da se narolja.

Uglavnom, marihuana vrlo lako može biti okidač za svakakva sranja. Onom kome se ne desi, tom će ovaj moj post biti glupo baljezganje, a onaj ko se u mom postu pronašao, taj zna kroz šta smo prolazili.

#271 ĐeneĐene

ĐeneĐene

think less feel more

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,554 posts

Posted 21 August 2017 - 12:11

bravo!

#272 pogresna

pogresna

tropical fruit

• Honorable Members