Jump to content

Aritmije kod anskioznosti?

• Please log in to reply
23 replies to this topic

#21 lightning

lightning

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 380 posts

Posted 21 December 2014 - 17:27

Max012, on 21 December 2014 - 12:48 , said:

Mislite da postoji neka bolest,slabost srca da bi se posle 3 uz srca i nosenja holtera videla , pronasla ?
Evo predlog Max..

Pošto pretpostavljam da ti te aritmije dolaze i dešavaju se recimo najmanje jedan dan konstantno preko celog dana, ili se dešava svaki dan po nekoliko dana u nizu, čim osetiš, idi odmah u neku privatnu kardiološku kliniku da ti odmah stave holter da uhvate te aritmije.

Inače sto posto bi na ultra zvuku naišli na problem sa srcem, pod uslovom da problem postoji.

Ali ja mislim da je to problem sa anxom jer se i meni često dešavalo to što si opisivao, identično.

I drugo, rekao si da si trebao da ideš kod psiha, šta se sa time desilo?

#22 Ethsethera

Ethsethera

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 123 posts

Posted 24 December 2014 - 12:56

Vazi,samo definisi bolje pitanje,ne kapiram sta si hteo.

#23 Clair de Lune

Clair de Lune

TECH-NOIR

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,189 posts

Posted 23 April 2016 - 15:31

E ovako... poslednjih mjesec dana mi se učestalo javlja ubrzano lupanje srca iz čista mira. Znači sjedim, hodam, bilo šta, bukvalno ubrza dvostruko i baš tuče, sve mislim da će prestati da kuca. Prebrodila sam hipohondriju ( da tako kažem ) i nemam neki strah kad se to desi, ne paničim znači, već se smirim, al me jako nervira, jer je veoma neugodan osjećaj u pitanju.

Razmišljam da mi se to dešava možda zbog povećanog stresa poslednjih mjesec dana, neispavanosti, vjerovatno mi je i krv opet slaba.

ps. znam da je tema "aritmije kod anksioznosti", ne znam jel kod mene zbog toga, al aritmije jesu, pa da ne otvaram novu temu..

#24 gianni

gianni

Depresivan

• Family senior
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,302 posts

Posted 25 April 2016 - 07:28

Clair de Lune, on 23 April 2016 - 15:31 , said:

E ovako... poslednjih mjesec dana mi se učestalo javlja ubrzano lupanje srca iz čista mira. Znači sjedim, hodam, bilo šta, bukvalno ubrza dvostruko i baš tuče, sve mislim da će prestati da kuca. Prebrodila sam hipohondriju ( da tako kažem ) i nemam neki strah kad se to desi, ne paničim znači, već se smirim, al me jako nervira, jer je veoma neugodan osjećaj u pitanju.

Razmišljam da mi se to dešava možda zbog povećanog stresa poslednjih mjesec dana, neispavanosti, vjerovatno mi je i krv opet slaba.

ps. znam da je tema "aritmije kod anksioznosti", ne znam jel kod mene zbog toga, al aritmije jesu, pa da ne otvaram novu temu..

Jesi li probala popiti nesto za smirenje da bi vidjela hoce li se aritmije smanjiti?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users