Jump to content

da li su ovo simptomi anksioznosti

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 zoricaaa

zoricaaa

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,709 posts

Posted 31 January 2017 - 16:49

Pozdrav.Imam jedno pitanje za sve koji se muce sa anksioznoscu i deepresijom Mene vec odavno sve boli Ludim od bolova Vise ne znam sta je pravo sta ne.Boli me pola glave vilica uho to kad krene drzi me danima naravno od toga boli i vrat i to sve sa desne strane.Kad to popusti bol ide u noge, grcevi bolovi Ili bol ide u stomak Njagot´re mi kad ide us donji desni dio stomaka kao zigovi probadanja pa udara u kuk kicmu niz nogu Bol seta od kanala do ispod rebara Sva mi desna strana boli Nasli su mi u vilicnom zglobi da zbog stresa i napetosti stiscem zube pa se upali vilicni mislic i onda se prenese po cijelom tijelu Ali ja vise ne znam kome da vjerujem Sad me boli kuk desni kicma donji dio kad se krecem ili dohvatim rukom boli i ta bol ide duz noge uf´dara u stomak Molim vas da li neko od vas ima ceste bolove u tijelu

#2 kruška

kruška

sočna

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,341 posts

Posted 31 January 2017 - 18:10

ja imam bolove u glavi ne znam od čega su vjerojatno nije od psihe. A koliko sam čitala ima tu ljudi koji imaju problema s fizičkom boli zbog psihe, sasvim moguće da je zbog anksioznosti. Pretpostavljam da si radila fizičke preglede pa ti rekli da je od stresa?

#3 zoricaaa

zoricaaa

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,709 posts

Posted 31 January 2017 - 19:16

Jesam kad me prije bolilo ali opet me strah U decembru je dr gledao ultrazvuk ali nije nalaze vadio Posto me gripa uhvatila sad moram cekati jos par sedmica da me detaljno pregleda On je tad mislio da je neki nerv ili misic Ali posto me boli i stomak i ti zigovi svasta mi pada na pamet i ludim Ovakve bolove imam namanje 2-3 puta godisnje i drze oko mjesec dana Ali opet me starh Zato i imam anksioznost A sto se tice glave tu sam muku mucila godinama i jos me boli Jedne godine me bolila svaki dan i to uzas Dok mi dr nije rekao d aglava moze da boli 365 dana 24h dnevno od anksioznosti I sad me boli i ziga , probada nosa.Reci mi  ako tebe glava boli koje simptome imas

#4 kruška

kruška

sočna

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,341 posts

Posted 31 January 2017 - 19:21

liječiš li se od anksioznosti? Neke vježbe opuštanja, lijekovi, terapija? Da li ti išta barem ponekad pomaže? Mene glava boli oko očiju najviše i cijela ona unutrašnjost kuda prolazi očni živac, oko nosa, a kad ti bolovi traju duže onda se prošire na cijelu glavu i na dio vrata. Ne mogu povezati s raspoloženjem, samo znam da mi je sve krenulo kad sam počela koristiti antidepresive pa zato sumnjam da je ipak fizički jer psihičke probleme sam imala i dugo prije lijekova

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users