Jump to content

Osecaj stipanja po celu

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Kreativno_ime

Kreativno_ime

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted 11 June 2017 - 17:13

Da li je neko od vas imao osecaj, kao da vas neko ustipa po celu npr spojenim noktima, onako kratko, ostro, na pola sekunde?

Ja sam osetio to mozda 2cm iznad desne obrve, dok sam bio napolju prekjuce, i pitam se da nije nesto sitno palo na mene (nije imalo sta niti odakle) ili mi se to pricinjavaju takve neke senzacije? Mozda mi je vrat napet pa pritiska neke nerve i izaziva takav osecaj?

Ranije sam imao osecaj dodira desno prema uvetu, kao neki vazduh da mi prolazi preko te povrsine koze ili kao da me nesto dodiruje jedva primetno. Sad se pitam da se nije ta senzacija "preselila" negde prema gore. Da li jos neko ima ovakav simptom?

#2 kruška

kruška

sočna

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,341 posts

Posted 11 June 2017 - 17:41

nikad čula za nešto takvo, kad je pritisak na živce, obično se javlja trnjenje i bol

#3 Kreativno_ime

Kreativno_ime

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted 11 June 2017 - 20:40

View Postkruška, on 11 June 2017 - 17:41 , said:

nikad čula za nešto takvo, kad je pritisak na živce, obično se javlja trnjenje i bol

Moguce je da nisi pod velikim stresom, ja sam ranije imao konstantno peckanje, pecenje, osecaj pritiska nasumicno po temenu, dok sam imao jacu anksioznost.
Ponekad je taj osecaj tako jak, da deluje neverovatno da je rezultat stresa i brige. Ali ovakav osecaj nisam imao do sad, pa se sad pitam dal je to neki novitet, jer sad uzimam neke lekove protiv anksioznosti pa mozda oni imaju neki sporedni efekat...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users