Jump to content

- - - - -

Libido i depresija

• Please log in to reply
220 replies to this topic

#221 Bezimeni_

Bezimeni_

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 174 posts

Posted 07 February 2018 - 21:20

Nije problem u pomisljanju na nesto nevaljalo, problem je ako ne mozemo da se iskontrolisemo da ne uradimo nesto nevaljalo :)
Tako da dok god smo pod svojom kontrolom, to je za mene dovoljno :) To je pravi equilibrium :)

Inace bio sam juce kod tog drugog psihijatra po "second opinion" iz ocaja i zadovoljan sam njom kao i sa mojim standardnim psihijatrom, ali ona mi dade diagnozu "Shizoaffective Disorder". Slazem se ja u dosta toga sa tom diagnozom ali mi ne stima to sto NIKADA nisam imao nikakav tip halucinacija ili bilo kakvog gubitka kontrole, slobodne volje ili objektivnog misljenja. Jedini psihoticni simptom koji sam ikada imao je Depersonalizacija. Ocigledno to je dovoljno za diagnozu.
U svakom slucaju jako sam zadovoljan njenim pristupom i u dogovoru sa njom sam ipak prihvatio da opet probam sa antipsihoticima iako ih se plasim (ionako su oni jedini koji su ikada ista pomogli mom problemu) pa mi je prepisala Risperidone.

Jooooj, samo da mi nesto smanji ili ugasi taj prokleti seksualni nagon vise!!! Ima li neko ovde iskustva sa Risperidone-om?

P.S. kako ide vama koji imate suprotan problem? Jeste li napravili kaka pomak? (ima li mozda nekoga ko ima isti problem kao ja???)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users