Jump to content

Potreban doktor koji bi mi prepisao nootropic koji sam narucila

• Please log in to reply
59 replies to this topic

#41 Macak

Macak

Više munjen nego munjevit

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,786 posts

Posted 25 November 2017 - 10:30

View Postklementina_je_slađa, on 24 November 2017 - 21:00 , said:

izgleda da je glavni reklamni adut za taj pseudo-lijek to da je "za astronaute". da je to dobra stvar, farmaceuti bi otkupili licencu i bilo bi ga u Jugoslaviji.
Ma da, astronautima i vjesticama najbolje pomaze jer za djelovanje treba sto jacu G silu a to imas kod naglih promjena brzine i smjera kretanja ;)

Ako se pokaze da je neki lijek dobar za lijecenje neke bolesti, ako je prosao testiranje itd. taj bi bio dostupan na recept bilo gdje u svijetu.

Najjaci dio njihovih reklama temelji se na teoriji zavjere.
Onda kupis, trosis sve vise, nitko to ne kontrolira, lazes drzavi, lazes na poslu, lazes doktoru.. Neko vrijeme se uvjeris da ti je super a poslije puknes kao kokica.

#42 Dreamcatcher

Dreamcatcher

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 408 posts

Posted 25 November 2017 - 10:49

Fora kod tih lekova za astronaute je da odrze tu neku mentalnu ostrinu...

Inace sami nootropici nece puno pomoci osobama koje vec imaju normalnu inteligenciju..Nece boostovati iq , moze ga samo smanjiti.

Sa druge strane ako osoba ima kongitivnih ppoteskoca i iq drop zbog neke tamo bolesti ,tu pomazu.

#43 Hyperdrive

Hyperdrive

BABA SERA // Внимание: зло куче!

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,488 posts

Posted 25 November 2017 - 22:05

Dakle, mi geniji da se držimo podalje od toga. :P

#44 Macak

Macak

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,786 posts

Posted 25 November 2017 - 22:47

Da, dobro da mi reče da ne trošim lovu bezveze.

#45 Dreamcatcher

Dreamcatcher

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 408 posts

Posted 26 November 2017 - 00:13

Ako je nekome cilj budnost postoje jeftiniji suplementi ..

#46 Macak

Macak

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,786 posts

Posted 26 November 2017 - 01:31

Ako je nekome cilj budnost ja predlažem potpuno besplatnu i zdravu meditaciju. Dva do tri puta dnevno...

#47 Hyperdrive

Hyperdrive

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,488 posts

Posted 26 November 2017 - 04:30

Meni je samo cilj da se uozbiljim. A tu ni onaj fiktivni Popyzdicyn ne bi pomogao. :D

#48 Noni

Noni

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 51 posts

Posted 26 November 2017 - 09:07

Evo da javim,ali cu otvoriti temu.Phenibut je nesto najbolje sto sam probala..Evo,uporedicu sa drogama,probala sam ectasy,speed I kokain,ne koristim droge,al eto volim svasta da probam iz radoznalosti.Na phenibutu mi je ubedljivo najbolji osecaj.Uzela sam ga za izlazak.Bistra glava,jako lepa energija,prelepo osecanje muzike,I takva opustenost.Neverovatno dobro za anksioznost!Odusevljena sam.Uzela sam 1 gram,jer sam odlucila da odmah uzmem neku srednju dozu.Sl put cu uzeti 1200 mg.Cisto da vidim sta ce da se desi,da li ce osecaj biti jos intezivniji.Msm da se nikad nisam osecala tako opusteno i nekako "prirodno" sa cim inace imam problem.Tako "opusteni "pokreti,hod maaa...

#49 Macak

Macak

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,786 posts

Posted 26 November 2017 - 09:20

1gram! Jel se to na kile kupuje?

Uzmi miligram Xanaxa i biti ces opustena kao saraf na auspuhu!
Ma koji miligram, meni dosta 0,25mg

Moram priznati, Xanax stvara ovisnost a za phenibut nisam siguran.

#50 serafim

serafim

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 978 posts

Posted 26 November 2017 - 09:21

A da nije malo previše 1000mg, početna doza je 250. Ne znam koji problem misliš da imaš ali nemoj lekovima da se drogiraš, koristi minimalnu dozu i u terapeutske svrhe.

#51 Noni

Noni

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 51 posts

Posted 26 November 2017 - 13:48

Ne volim da uzimam bilo sta svakog dana sem ako nije nesto na prirodnoj bazi.Phenibut sam uzela da koristim samo u situacijama kada mi je potreban.I inace je u uputstvu napisano da doza varira od 3 puta dnevno po 250mg,znaci 750mg I da ide do dva grama dnevno.Tako da jedan gram nije puno.

#52 Macak

Macak

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,786 posts

Posted 26 November 2017 - 15:31

Pa da, i što se mi uopće petljamo kad Noni već zna sve?

#53 Noni

Noni

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 51 posts

Posted 26 November 2017 - 17:05

Pa bas tako. Mislim da nema potrebe da otvaram temu,jer ovde nikog ne zanima licno iskustvo,nego samo pada osuda za osudom. Nikad ne bih neodgovorno koristila bilo koji lek, ne volim da koristim lekove,niti ih koristim..Ali u nekim situacijama,kao sto je izlazak,neko okupljanja,proslave)sto se desi najvise 2 puta mesecno) zato sto imam strasnu SA mi je potrebno da uzmem nesto,sto je najmanje stetno,da mogu da se opustim sa ljudima,a ja sam nekako zakljucila iscitavajuci puno iskustava I istrazivanja da mi je phenibut najmanje zlo,ako se koristi odgovorno,mnogo bolje od bilo kog leka koji bi me smirio ili alkohola..Mozda I nije, ali ja pricam samo sta sam ja zakljucila,svako neka se informise I odlucuje za sebe.Borim se sa SA,depresijom,SCT-om itd,ali zdravom ishranom,vitaminima I treniranjem i nije mi sjajno ali ima da se borim iz dana u dan bez lekova.Doza apsolutno nije visoka,iscitajte malo reddit I longecity,naravno za povremeno koriscenje.A ko zeli da koristi phenibut kao terapiju,opet kazem iscitavajte istrazivanja I iskustva,ali ono sto sam ja iscitavala ja se ne bih zezala sa svakodnevnim koriscenje phenibuta.Jer skidanje ume da bude zaj..ano.Odjavljujem se.

#54 Hyperdrive

Hyperdrive

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,488 posts

Posted 26 November 2017 - 22:20

I nije ti palo na pamet da sve to što si probala može još više da zezne stvari?

Sad, ja sam i protiv Xanaxa, Rivotrila/Klonopina i svega jačeg, don't mind me...

#55 Noni

Noni

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 51 posts

Posted 27 November 2017 - 02:30

To sto sam probala je bilo samo to-probala,ne koristila.

#56 ĐeneĐene

ĐeneĐene

butterfly wannabe

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,739 posts

Posted 27 November 2017 - 12:44

ne znam ni ja čemu tolike osude i nerazumevanje
fenibut je ok

noni jesi li probala sulbutiamin?

#57 Noni

Noni

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 51 posts

Posted 28 November 2017 - 02:11

Nisam.Od skoro sam usla u pricu sa nootropicima.Nisam probala mnogo toga, citam o tome jedno godinu dana,Ali tek sam od skoro pocela da koristim.Je l si ti mozda pisao o sarkozinu?Na nekoj temi?To bih htela da probam.Ja se u sustini najvise uklapam u negativne simptome sizofrenije.Summjam na to jer shizu je imao i clan moje sire porodice.Nemam pozitivne simtome,ali ko zna,jos sam mlada.Planiram sto skorije da uzmem kvalitetno riblje ulje,kao preventivu.Citam da se pokazalo odlicno za shizu.

#58 ĐeneĐene

ĐeneĐene

butterfly wannabe

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,739 posts

Posted 28 November 2017 - 22:18

da i ja sam čitao o ribljem ulju kao preventivi

i da pisao sam o sarkozinu... meni je pomogao DONEKLE ali sam ga suviše kratko uzimao samo 2 meseca
a treba 6 minimum
čim skupim novac kupujem za 6 meseci zalihe

a sulbutiamin je zapravo verzija vitamina b1 koji je u stanju da prođe krv-mozak barijeru
dva molekula tiamina spojena u predivan novi molekul :)
on takođe kažu pozitivno utiče na socijalnu fobiju
ne pominje se koliko i fenibut... e sad ne znam jel to zato što je potcenjen ili zato što prosto nije dovoljno delotvoran

#59 ĐeneĐene

ĐeneĐene

butterfly wannabe

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,739 posts

Posted 28 November 2017 - 22:28

i prebacujem ovaj topik u ostale lekove pošto mu je tu mesto

#60 klementina_je_slađa

klementina_je_slađa

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 95 posts

Posted 28 November 2017 - 22:30

View PostMacak, on 26 November 2017 - 09:20 , said:

1gram! Jel se to na kile kupuje?

jok. Niskopotentni lijek za visokopotentne ribe.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users