Jump to content

SKIDANJE SA RIVOTRILA

skidanje

• Please log in to reply
64 replies to this topic

#1 jelllena

jelllena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,366 posts

Posted 20 April 2012 - 17:25

Danas  sam se dogovorila sa dr da se skinem sa rivotrila,pila sam ga zadnjh mesecak dana 2x1/4,a pre toga 1x1/4 vec 2 god..Sad mi je rekla da ga pijem  2x!/8 i da pijem xanax 2x 0,5 uz rivotril......

zanima me oce li biti krize i jel se neko slicno ili ovako skidao sa rivotrila??

#2 jelllena

jelllena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,366 posts

Posted 20 April 2012 - 19:26

pa zar nema nikoga???????

#3 boja

boja

MEGA-MASTER

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 486 posts

Posted 20 April 2012 - 21:11

Ja ga pijem vec 5mj. i isto se pitam. :(

#4 jelllena

jelllena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,366 posts

Posted 20 April 2012 - 21:24

Javi te nam se ljudi  plz............... :helpsos:

#5 bobo1

bobo1

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 610 posts

Posted 20 April 2012 - 21:27

jelllena,
> zanima me oce li biti krize i jel se neko slicno ili ovako skidao sa rivotrila??

Ako nisi postala ovisna, onda sigurno neće.
Ako jesi, onda postupno odvikavanje može proći bez problema. Vjerojatnost za to je velika. Za manji broj i to postupno će biti problematično. http://en.wikipedia....pine_withdrawal

Moje iskustvo nije bilo ni blizu 2 godine - svakih par mjeseci sam prelazio s Rivotrila na Xanax i suprotno, dr. se plašila da se ne naviknem, dok je nisam uvjerio da ostanem na Xanaxu, kojeg uzimam prema potrebi. (djeluje 3-put brže i kraće)

Kod prestanka pušenja sam osjetio titranje srca, nije bilo ništa strašno, više mi je to bio čudan osjećaj.

#6 jelllena

jelllena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,366 posts

Posted 20 April 2012 - 22:06

iskreno ne smem da citam bas sve po netu jer tamo i svasta pise i samo cu da se isprepadam jos vise...hvala na odgovoru...ja sve mislim posto mi ga je smanjila na 2x1/8 i uvela xanax da ce biti sve ok ali znace mi i vasa iskustva...i da li je neko uopste pio zajedno i rivotril i xanax (ksalol,helex)to je valjda isto

#7 boja

boja

MEGA-MASTER

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 486 posts

Posted 20 April 2012 - 22:46

Ja sam 'presla' sa Xanaxa na Rivotril. Nisam nikad pila u kombinaciji. Ja se iskreno plasim, da necu moci.

#8 bobo1

bobo1

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 610 posts

Posted 20 April 2012 - 23:06

jelllena,
> iskreno ne smem da citam bas sve po netu jer tamo i svasta pise

To svašta se odnosi na velike doze i nagli prekid.
Pazi ide još jedan link :) Iskustva skidanja sa Rivotrila

--
Cocaine is never a solution
unless you dissolve it in water.

#9 jelllena

jelllena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,366 posts

Posted 20 April 2012 - 23:38

hvala :)

#10 Guest_element8 (Gost)

Guest_element8 (Gost)
  • Guests

Posted 21 April 2012 - 08:28

Posto si ga duze vremena pila skidaj doze za po malo ,za 1/4 ... veruj te da je teza psihicka zavisnost od fizicke...tj teze se je psihicki skinuti sa leka

#11 jelllena

jelllena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,366 posts

Posted 21 April 2012 - 11:10

pa ja sa 2x1/4 sad treba da pijem 2x1/8 i xanax 2x0,5 nadam se da ce biti dobro trudicu se da ne mislim .....sad treba da pocnem i malo sam u strahu ali ce biti valjda dobro :D

#12 jelllena

jelllena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,366 posts

Posted 21 April 2012 - 16:29

popila sam oko 14 prvu dozu 1/8 rivotrila i 0.5 xanaxa i ne osecam lose nista ali ne osecam ni ono blazenstvo kad se "udrogiram"

#13 jelllena

jelllena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,366 posts

Posted 21 April 2012 - 18:25

popila i drugu isto se osecam.........eh da mi je da samo mogu da se opustim :whistling:

#14 Nedja

Nedja

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,596 posts

Posted 22 April 2012 - 00:49

I ja se pitam....
Mada sam ga na periode samoinicijativno prestjala piti pa opet nastavljala.
Ali sad sam jako lose a trenutno ga nemam :( ukrala sam od mame jedan leksilijum ali je to meni kao bombonica, nista....

#15 jelllena

jelllena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,366 posts

Posted 22 April 2012 - 11:31

Ludilo se osecam ,kako sam ustalla(oko 12h) onog momenta je pocelo,tremor u rukama,ono idenje necega po stomaku,napetost u grudima i stomaku,nemogucnost da sedim,lezim,idem,ne znam gde bih,i najodvratnije zanosenje cim sam digla glavu iz kreveta......ma uzas .....popila sam 1/8 rivotrila i sad cu malo da sacekam pa onda xanax...plasim se panike jakooooooooooooooo :firefirefire:

#16 jelllena

jelllena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,366 posts

Posted 23 April 2012 - 17:12

izdrzavam ...

#17 jelllena

jelllena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,366 posts

Posted 25 April 2012 - 18:34

evo 5 dan na 1/8 rivotrila 2x dnevno i xanax-u....danas sam bas luda svi zivi simptomi zivcanluka.........da li je kriza ili ludo vreme napolju.....zna li ko????utesite me ako nista drugo :(

#18 Guest_element8 (Gost)

Guest_element8 (Gost)
  • Guests

Posted 01 May 2012 - 01:51

samo strpljivo ...zasto se opterecujes time ,napisao sam da je psihicka zavisnost najteza

#19 jelllena

jelllena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,366 posts

Posted 01 May 2012 - 13:38

gotovo ja sam njega zaboravila

#20 jelllena

jelllena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,366 posts

Posted 02 May 2012 - 16:59

posto mi nesto slabo deluje xanax 2-3x0.5...doktorka kaze da se mozda vratim na rivotri.......e sad sam ja luda nacisto ne znam sta da radim..evo sad je vec je 12 dan a ja ga popijem samo 1/8 a imam utisak i da mi ne treba ...eh da, imam svako jutro tresanje ruku i zanosenje,.e sad posto me xanax ne opusti,ne smiri unutrasnju nervozu,nekad imam utisak da mi je cak i strah veci kad popijem..da li je to sto prekidam sa rivotrilom ili i meni xanax ne deluje opustajuce....secam se nekada onog lepog vremena kad popijem tableticu a ono posle toga mogu da letim kolko sam opustena ..bas mi fali da me tako "udrogira"...posavetujte me plizzzzz

Also tagged with skidanje

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users