Jump to content

* * * * * 1 votes

Vasa iskustva sa psihozom

psihoza sizofrenija sizoafektivni

• Please log in to reply
845 replies to this topic

#841 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,039 posts

Posted 13 August 2018 - 10:57

covek je nesavrseno bice, kad prdne, smrdi, smrde nekima i noge i ceo ako se redovno ne kupa. a to je sto smo organska materija, al tako smo stvoreni i treba iz svega izvuci najbolje, kupati se svaki dan leti i vise puta dnevno, vezbati, piti vitamine, jesti zdravu hranu,,,pa ipak cemo ostariti ali i to je stvar od osobe do osobe kako to prihvata, trebalo bi svako da prihvati to kao normalnu i neminovnu stvar i gledati pozitivno, pa i na to, jer ako u godinama pokleknemo, tesko nama, nego ljudi, pozitivno
bez ocajanja tuge, budimo veseli imamo dve ruke dve noge dva oka, cenimo to.

juce me zadivila jedna mlada devojka, devojcurak slatka kao med, nasmejana--a slepa!!!! ja joj pomogla da izade iz busa i da nadje stanicu za sledeci, i malo smo popricale, tako je pozitivna, zaista me dirnulo i ganulo!!!

#842 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,039 posts

Posted 13 August 2018 - 11:07

inace, sad sam dosla iz teretane,

bilo je fantasticno, vezbala sam sat vremena na onim divnim spravama, zaista me to odusevljava, najvise taj osecaj srece koji me preplavi dok treniram, luci se hormon srece endorfin, kao kod seksa :D

a posle, ceo dan vesela :D :D :D

juce smo moj dragi i ja bili kod mame i mama kaze da sam se super stesala i da su mi misici na nogama cvrsti ko kamen. eto rezultata :D

i kako onda da ne budem srecna????!!! srecnaaaaa saaaam!!!!! hvala Tvorcu!!!!!!

#843 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,039 posts

Posted 13 August 2018 - 11:16

Pablo, to za nazovi hriscane, slazem se u potpunosti, neke zene dodju tako u crkvu u dugim suknjama, zabradjene maramama, uprepodobe se, ko svetice neke, a sa druge strane odbiju da udele siromasnima neki dinar, da urade bilo sta humano!!! a svestenici--posebna prica!! zato ne idem vise u crkvu Bog nije samo u crkvi, On je svuda oko nas i ako Ga iskreno volimo, kao nebeskog oca naseg, to je to!

#844 Hyperdrive

Hyperdrive

Maledetta primavera!

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,222 posts

Posted 13 August 2018 - 18:15

Ma daj, Pablo, pušenje je 100% štetno. Vi pušači se samo tešite.

#845 Nevidljiva sjena

Nevidljiva sjena

AKTIVNI SLUŠALAC FORUMA

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 249 posts

Posted 13 August 2018 - 19:49

Normalno da je stetno. Zato i pusim Ovak puno. Ali nije sigurno tako stetno kao sto ljudi tvrde.
Danas Bas postoji puno zdravlje manijaka kojima je sve nezdravo

#846 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,039 posts

Posted 13 August 2018 - 20:37

pusenje je jaaaako, jaaako stetno!!!

Also tagged with psihoza, sizofrenija, sizoafektivni

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users