Jump to content

Moj uspjesan oporavak

• Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 kitty555

kitty555

Član

• Members
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 08 October 2016 - 13:04

*
POPULAR

Dakle, ljudi moji ja sam sretna! I presretna! I ne mogu vjerovati da ja to govorim za sebe. Vec godinama imam psihickih problema I ovdje Sam pisala o tome, depresija, psihoza.., moj zivot je bio grozan, sav u negativi, bezvoljnosti.., nitko mi nije mogao u potpunosti pomoci..Jesu tu bili psihijatri ali u meni je uvijek bio taj neki osjecaj negative, suicidalnosti. A sada, uspjela Sam. Ne znam da li sam se u potpunosti izlijecila ali ja vjerujem da sam blizu. Radi se o sljedecem; hvatale su me cesto krize ovoga ljeta I odlucila sam otici u psihijatrijsku bolnicu sveti Rafael u Strmcu (kod Nove Gradiske, u HR). To mi je jedna od najboljih odluka u zivotu. Bolnica je tako dobra da ja to ne mogu opisati. Od duhovnih do kreativnih aktivnosti, psihoterapija, terapija molitvom.. Prepreodlicno!!! Osoblje je jako drago, potpuno drugacije negoli u ostalim bolnicama. Meni je boravak u toj bolnici jako puno pomogao. Vratila sam se na fakultet, s velikom motivacijom za ucenjem. Ucim, napredujem, ocjene su mi zasada odlicne. Osjecam takav mir da ga ne mogu opisati, srecu, energicnost! Uspjeli su mi izkorigirati terapiju I sada zivim punim plucima. Svaki dan zapocinjem pozitivnim mislima I molitvom I svaki dan mi je sve bolji I bolji. Nista mi vise ne moze pokvariti dan, ne dam se. Borim se I borit cu se. Nemojte se predati, ima nade. Ovo sve pise osoba koja je donedavno skoro ponovno pokusala suicid..a sada mi vise uopce nije na pameti. Zelim zivjeti! Zavoljela sam sebe I prihvatila I svoje pozitivne I negativne strane. Pisem ovo sve u nadi da cu mozda pomoci nekome, kome je to potrebno, nekome tko mozda misli da ne vrijedi vise zivjeti.. Poslusajte me, itekako vrijedi. Zivot nije ruzicast ali ako se potrudimo moze poprimiti slicnu boju. Zelim vam sve najbolje, javite mi se ako vas zanima nesto o bolnici, kako doci do nje i sl.

#2 Korn

Korn

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 266 posts

Posted 08 October 2016 - 13:54

Drago mi je zbog tebe! Svaka čast! :) Možeš li nam reći od čega/koliko i čime su te liječili?

#3 kitty555

kitty555

Član

• Members
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 08 October 2016 - 14:06

Recimo da je u pitanju teska depresija I psihoza.. Bila sam dva mjeseca ondje. Puno su mi pomogle I grupne I individualne psihoterapije, radne terapije, grupe sa psihologom itd.povecana mi je terapija ali su je pronasli; onu koja mi odgovara :)

#4 ĐeneĐene

ĐeneĐene

poluzdrav

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,087 posts

Posted 08 October 2016 - 14:09

mnogo je lepo pročitati ovakve stvari
želim ti da nastaviš sa životom kako god ti želiš
i nemoj se brinuti ako upadneš u krizu jer SVI LJUDI upadaju u krize
poenta je da ti nećeš pasti više u bolest!

#5 Nibrist

Nibrist

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 569 posts

Posted 08 October 2016 - 14:27

Hvala što si podelila sa nama, baš je skoro bila tema kako niko ne piše da se oporavio, dobro će doćii ljudima za motivaciju. Koliko se sećam, po tvom ranijem pisanju mogu tvrditi da si bila u užasnom stanju, psihoza, ležanje u bolničkoj postelji, teška depra...
Nastavi dobro, sve najbolje i ubuduće :D

#6 kitty555

kitty555

Član

• Members
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 08 October 2016 - 14:39

Da bila sam u groznom stanju, a sada se osjecam kao druga osoba. Sve je krenulo na bolje :) hvala vam svima, zelim I vama brz I uspjesan oporavak :D

#7 kolač

kolač

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,564 posts

Posted 08 October 2016 - 14:57

Baš mi je drago zbog tebe i hvala ti što si sa nama podijelila svoj put ka oporavku. Želim ti da se uvijek osjećaš ovako dobro. Sve najbolje! :)

#8 Friedrich91

Friedrich91

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 394 posts

Posted 08 October 2016 - 15:58

Stvarno prelepo iskustvo! Jako je ohrabrujuće čitati tvoje reči i zahvalan sa ti na ovom postu! :)
Želim ti da izdržiš, akumuliraš stalno snagu, volju i veru iz molitvi i da živiš život punim plućima! :)

#9 Macak

Macak

Promjenjivi

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,418 posts

Posted 08 October 2016 - 16:27

Kitty555 Jako mi je drago što su ti pomogli! Pomoglo je vjerojatno i što je bolnica na tako lijepom mirnom mjestu. Zivio sam tamo, bio sam u bolnici pred samo otvorenje i znam da je lijepo. Drago mi je sto kazes da je osoblje dobro jer i meni se svidja iako nikad nisam bio kao pacijent.
Isto ako nekoga bude zanimalo gdje je to moze se i meni javiti da ga odvedem.

#10 kitty555

kitty555

Član

• Members
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 08 October 2016 - 17:05

Hvala vam :D @Macak bolnica je stvarno predivna, sve pohvale.. Potpuno drugacija od svih ostalih bolnica, jako mi je drago sto Sam otisla tamo.

#11 gianni

gianni

Depresivan

• Family senior
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,302 posts

Posted 11 October 2016 - 09:47

Drago mi je zbog tebe.

#12 Apoptosis

Apoptosis

Многострадални

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,147 posts

Posted 11 October 2016 - 10:43

Jako mi je drago čuti ove vesti.
Samo napred, i nikada da ne posustaneš!!

#13 SnowPeach

SnowPeach

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 907 posts

Posted 11 October 2016 - 20:24

Mozes li mi nesto vise reci o terapiji molitvom? Ja sam bila ovde u Srbiji, na IMZ u Palmoticevoj i pomoglo mi je, imali smo slicne terapije ali ne tu vrstu terapije...

#14 kitty555

kitty555

Član

• Members
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 11 October 2016 - 21:39

Terapija molitvom je zapravo bilo to da smo molili krunicu dva puta tjedno, imali mise dva puta tjedno isto I jos uz to smo imali duhovnu radionicu gdje je svecenik uglavnom odrzavao neko predavanje ili bismo gledali neki film o zivotu svetaca I sl.

#15 ĐeneĐene

ĐeneĐene

poluzdrav

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,087 posts

Posted 12 November 2016 - 19:42

kako si kitty sad
znaš li koliko si sve na forumu obradovala ovim postom...

#16 Macak

Macak

Promjenjivi

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,418 posts

Posted 12 November 2016 - 20:06

Očito joj više ne trebamo.

#17 ĐeneĐene

ĐeneĐene

poluzdrav

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,087 posts

Posted 12 November 2016 - 20:09

nadam se da je tako!

samo sam konstatovao koliko je upvota dobila za taj svoj post

#18 Macak

Macak

Promjenjivi

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,418 posts

Posted 12 November 2016 - 20:11

Sreo sam prijatelja koji mi je ispričao isto kao Kitty555.
Bio u toj bolnici, oporavio se. Kaže, presložio kockice. Nahvalio sve.

#19 kitty555

kitty555

Član

• Members
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 19 November 2016 - 20:14

Ljudi oprostiteee nisam dugo bila na forumu, odlično sam još uvijek :D mislim na vas, ako iakako mogu nekome pomoći, savjetom, tu sam, javite mi se slobodno :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users