Jump to content

- - - - -

Shizoafektivna psihoza F 25

• Please log in to reply
265 replies to this topic

#261 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 131 posts

Posted 25 May 2017 - 18:56

Bavaiable, mnogo ti hvala sto ti je drago zbog mene, eto bila u bolnici, pa posle uspesan prvi radni dan psihicki se osecam mnogo bolje

#262 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 131 posts

Posted 25 May 2017 - 18:57

izvinite na ponavljanju tekstova kompijuter me zajebava

#263 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 131 posts

Posted 26 May 2017 - 19:25

danas je bio uspesan radni dan i osecam se bolje kada vidim da i mi bolesni mozemo da privredjujemo, osecam se sigurnije i stabilnije svaki dinar koji zaradim mi je drag jer znam da sam to svojim trudom zaradila. a sve to pozitivno utice na psihu.

#264 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 131 posts

Posted Yesterday, 20:39

primetila sam da mi terapeutski deluje rad u socijalnom preduzetnistvu, jer sam stabilnija psihicki i sigurnija kada vidim da mogu i bolesna da bar malo privredjujem. a doktor mi je rekao da sam tesko bolesna (psihicki) a uz to imam i astmu, pijem za psihozu sedam vrsta lekova, za srce dva i jos za astmu dve pumpice koristim. zatim bila sam i gojazna pa sam se zamarala ali sada sam hvala Bogu oslabila i to dosta.pomagao mi je kumin, to se kupuje u zdravoj hrani 100gr je 110 din a traje mesec dana uzima se ovako. jednu kafenu kasicicu kumina rastvoris u casi jogurta i svako jutro na prazan stomak, mene je to spasilo a potpuno je prirodno u pitanju je indijski zacin.od njega imam i vise energije. pozz svima, :) :) :)

#265 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 131 posts

Posted Yesterday, 20:47

danas sam srecna jer sam mami kupila lepu tuniku za leto i maskaru, a ocuhu dezodorans ,carape i muski sapun i muz moj i ja smo isli kod njih da ih obradujemo, jeste da su to mozda sitnice ali bar je mali znak paznje, a ja se najvise radujem kada druge obradujem i kada su drugi srecni onda sam i ja.onda mi je puno srce.

#266 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 131 posts

Posted Yesterday, 20:51

i to kada skapira covek sta sve ga cini srecnim i sta ga razveseli onda je to vec i pomoc i to psihicka to je barem moje iskustvo..moze to biti bilo sta sem ako ne ugrozava druge.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users