Jump to content

strah od smaka sveta

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
11 replies to this topic

#1 mala_princeza

mala_princeza

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 115 posts

Posted 20 December 2012 - 19:17

sam naslov sve govori.sutra je kao taj famozni dan.da li verujete u to da cemo zaista nestati kao sto su predvidela plemena Maja ili pak mislite da je to notorna laz i glupost?Ja sam se uplasila,jako.Nervozna sam ceo dan,samo o tome razmishljam,izgubljena sam,cutim,citam po netu sve sto ima veze sa tim ,prosto ne mogu da se dozovem pameti.

#2 mala-katastrofa

mala-katastrofa

Član

• Members
  • PipPip
  • 40 posts

Posted 20 December 2012 - 19:39

ne vjerujem u to jer nije prvi put da se priča o smaku, bilo ih je puno kroz godnie pa smo eto još uvijek tu. stvar je u tome da maje nisu predvidile kraj svijeta nego jednog ciklusa, koji bi po njima uostalom i trebao bit prijelaz na bolje. pa eto nadajmo se dobrim promjenama, nemoj se bojat!

#3 FreakElixir

FreakElixir

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 687 posts

Posted 20 December 2012 - 19:44

smak sveta odavno traje...

#4 sturmer

sturmer

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 756 posts

Posted 20 December 2012 - 20:47

jos par sati i rijesit cete se straha na ovaj ili onaj nacin :)

#5 Guberevac

Guberevac

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 723 posts

Posted 20 December 2012 - 23:03

To nije nikakav "smak sveta" vec kraj jednog vremenskoga ciklusa i pocetak novog u kalendaru drevnih Maja...ljudi se primaju na svakakve budalastine....

#6 astr4

astr4

Baby

• Members
  • Pip
  • 10 posts

Posted 21 December 2012 - 01:27

Vjerovat cu u prorocanstva kad nova godina bude na petak trinaesti. :smoke:

#7 Majolina

Majolina

Queen of the Wolves

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,980 posts

Posted 21 December 2012 - 20:53

View Postdoktorova_kula, on 20 December 2012 - 23:03 , said:

To nije nikakav "smak sveta" vec kraj jednog vremenskoga ciklusa i pocetak novog u kalendaru drevnih Maja...ljudi se primaju na svakakve budalastine....
I ja se tome vodim, a sto se tice ovlike frke oko toga krivi su mediji, a ponajvise ludi Ameri koji ocekuju cak i zombije :D
A Smak je 29.12.2012 u Areni, na ciji koncert cu vrlo rado da odem :)

#8 artur

artur

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 766 posts

Posted 21 December 2012 - 21:03

srecan svima smak sveta,ovi što nisu tu, oni su se spasili a mi smo svi u pakluPosted Image

.

#9 Nelica

Nelica

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 280 posts

Posted 21 December 2012 - 21:52

Nisam ni znala za smak sveta do pre dve nedelje. Kolega ga na poslu slucajno pomenuo....
Od tad pocinje moj pakao.Inace patim od straha smrti.
Pocinjem sve losije da se osecam vrtoglavice,bolovi u glavi ,nekakav osecaj da mi je glava teska puna( odvatan)
Peckanje na povrsini glave kao da me nesto gricka.Uspem dobiti i zujanje u usima.
Kako se taj 21 priblizavao tako mi je svaki dan postajo sve tezi da ga prezivim.Drmnuo me i panicni nekoliko puta sa pracenim povisenim krvnim pritiskom ( sve bolje od boljeg)
Morala sam popiti sinoc nesto za smirenje i uspela spavati do 7
O odlasku na posao nije bilo ni reci samo sam javila da se danas ne osecam najbolje.Zavrsih na kraju u hitnoj gde su me posle 4 sata cekanja poslali kuci i da mi nije nista a ja osecam da cu se srusiti svaki sekund.
Sva ova glupava pompa oko smaka sveta utice na ljude da se plase , ne sve naravno nego ovako kao ja osetiljive.
Nadam se da ce od sutra biti bolje,kad ovo prezivim pokusacu da se polako vratim na svoje, a taman sam pocela da se osecam mlcice bolje...

#10 radoznao

radoznao

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 68 posts

Posted 22 December 2012 - 22:16

vidi nista od toga nije ni bilo AHHAH

#11 mala_princeza

mala_princeza

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 115 posts

Posted 23 December 2012 - 19:06

ima li prezivelih? :D
sad se smejem,naravno,a dok sam postavljala ovaj topik cupala kosu sa glave i grizla nokte.

#12 Guest_plavalaguna (Gost)

Guest_plavalaguna (Gost)
  • Guests

Posted 24 December 2012 - 17:03

smak od straha sveta