Jump to content

postoji li gospodsko drogiranje?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
31 replies to this topic

#1 serafim

serafim

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 981 posts

Posted 28 June 2017 - 18:02

View PostAruena, on 28 June 2017 - 17:23 , said:

Maprotilin + Cipralex + Kokain = noradrenalin + serotonin + dopamin :D/>

(Malo humora)
Samo kokain i dovoljno je. :)
Danas bas citam da ga je froyd nemilice koristio i preporucivao pacijentima i prijateljima

#2 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,969 posts

Posted 28 June 2017 - 18:08

View PostAruena, on 28 June 2017 - 17:23 , said:

Maprotilin + Cipralex + Kokain = noradrenalin + serotonin + dopamin :D

(Malo humora)

View Postserafim, on 28 June 2017 - 18:02 , said:

Samo kokain i dovoljno je. :)
Danas bas citam da ga je froyd nemilice koristio i preporucivao pacijentima i prijateljima

kokain je precijenjen.

ništa kao jedna fina doza heroina. :D

ps. šalim se djeco droga je loša. FUJ to.

#3 WANNABE

WANNABE

godina i po

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,554 posts

Posted 28 June 2017 - 18:10

đe može heroin i kokain da se porede jbt

dont do this at home :oioi:

#4 serafim

serafim

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 981 posts

Posted 28 June 2017 - 18:12

Droga je zlo. :) ali stvarno

Kokain jace i cistije deluje na dopamin od heroina. Nisam nikada nista, bas nista od tih ilegalnih droga probao, ali imam godina i znam ljudi koji su koristili i jednoni drugo. Na kokainu se moze ziveti, heroin ponede coveka.

#5 WANNABE

WANNABE

godina i po

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,554 posts

Posted 28 June 2017 - 18:14

ma nisam ni ja zajebavam se ali se družim sa ljudima koji cepaju koks
i evo gledam ih kako se gube i prave razna sranja da dođu do droge
a kokain bi trebalo da je gospodska droga...

#6 Aruena

Aruena

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,159 posts

Posted 28 June 2017 - 18:41

Koliko ja znam, kokain sjebe neurotransmisiju u mozgu, kao i meta i ostali amfetamini.
Kokainska ludila se jako teško leče, jedno rečju užas za mozak, ko hoće, može da pogleda na Jutjubu kako to deluje.
Heroin manje uništi mozak, ali izaziva užasnu psihičku zavisnost, pored fizičke.

#7 serafim

serafim

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 981 posts

Posted 28 June 2017 - 18:51

Sve je to otrov, bez razlike.
I jeste fora kod kokaina sto u odnosu na heroin stvara manju zavisnost. Sto rece tubi gospodska droga, nema koriscenja droge na pravi nacin, ali ima ljudi koji ga koriste u nekim malim kolicinama i ne preterano cesto i funkcionisu, neki poprilicno dobro. Heroin coveka obuzme potpuno, zelja je ogromna. A i to je prljava droga, svasta trpaju u njega

#8 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,969 posts

Posted 28 June 2017 - 21:01

sve ovisi o tome koliku čovjek ima samokontrolu.
ako koristiš u terapeutske svrhe i ako nisi sklon zloupotrebi onda ne bi trebalo biti problema.
barem je tako bilo kod mene.

ovo ne govorim za kokain jer ga nikad nisam probao,
ali probao sam dosta drugih legalnih i ilegalnih supstanci
u nadi da se riješim depresije i anksioznosti

narkoman ne mora šmrkati kokain. on će se nafiksat i od hepo kocki.

#9 serafim

serafim

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 981 posts

Posted 28 June 2017 - 21:08

Nesto ja ne verujem u samokontrolu kada je droga u pitanju
Nego mozda je najbolje da 2b obrise ove offtopic postove, pocevsi od mog :)

#10 Aruena

Aruena

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,159 posts

Posted 28 June 2017 - 21:10

View Postserafim, on 28 June 2017 - 21:08 , said:

Nesto ja ne verujem u samokontrolu kada je droga u pitanju
Nego mozda je najbolje da 2b obrise ove offtopic postove, pocevsi od mog :)

Nek ih premesti u neku drugu temu.
Recimo...

#11 serafim

serafim

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 981 posts

Posted 28 June 2017 - 21:43

Nije samo zbog offtopica, nego citam svoje postove i mogu se tumaciti kao iznosenje misljenja da je moguce "umereno se drogirati" i ziveti dobro. Tako sam i napisao, mozda tako i mislim ali opet mislim da je pogresno. Sa narkoticima ne treba eksperimentisati, iako postoji mali broj ljudi koji se mozda mogu kontrolisati do neke mere

#12 WANNABE

WANNABE

godina i po

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,554 posts

Posted 28 June 2017 - 21:48

ma oni su izuzetak od pravila stvarno ne znam ni kako bi to išlo
može samo da se ostavi sve i iziđe iz tog sveta
u suprotnom gubiš kontrolu kad tad

#13 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 576 posts

Posted 28 June 2017 - 23:14

po meni jedno gospodsko i narodrn drogiranje koje sam prmenio je marihuana i to domaćiica , ne želim d8ilera u blizini da idim ,sanjam dan kad će uredno uzgojene biljke biti prisutne u apoteci .ali samo za jake i hrabre , marihuana može oiknuti  psihozu , anxiznost i paranoju zato bi je možda trebalo konzumirati u ulju.

Niko nikad nije dunuo džoint i pretukao ženu , do9k likovi koji redovno piju viski i neke gluposti prave sranja tamo tako

#14 serafim

serafim

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 981 posts

Posted 28 June 2017 - 23:19

Narodno drogiranje ali samo za jake i hrabre...
Kakva marihuana, pa pola ljudi na ovom forumu spominje nju kao okidac za prvu psihozu, strah, anksioznost, depresiju.

#15 serafim

serafim

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 981 posts

Posted 28 June 2017 - 23:23

Poslednji primer za koji sam cuo je zena u usa koja je dvoje dece od 2 god i 16 meseci zakljucala u kola na 35 stepeni da bi ih kaznila i nastavila da pusi marihuanu, pa zaspala. Kada se probudila deca su naravno bila mrtva. Mozda nije marihuana okidac, ali dovoljno govori o mentalnom sklopu ljudi koji je koriste

#16 pogresna

pogresna

gospodža

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,890 posts

Posted 29 June 2017 - 06:10

Ne.

#17 green_eye

green_eye

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,006 posts

Posted 29 June 2017 - 06:37

meni marihuana ako sam u losem drustvu stvara paranoju. ako u dobrom, onda opusti.

sto se tice ostalih stvari, cesto se krene iz nekih razloga tipa bolovi. pa ne djeluje ti nijedan analgetik pa ajde malo heptanona i heroina da ne osjecas tu bol. i navuces se, a kad si navucen nije te briga ni za sto drugo osim da dobijes iducu dozu, nije te briga ni hoces li imati onu dozu poslije, samo ovu sljedecu.

zar nasi lijekovi nisu svi droge ?
pa heroin je nastao da bi se ljude odviknulo od morfija.

moje misljenje je da postoje tzv ovisnicke licnosti. takve licnosti ce postati ovisne o onome sto im je dostupno, bila to cokolada, bio to heroin. nije isto, naravno, na heroin ce se navuci i onaj tko nije ovisnicka licnost, ako ga nastavi dugo i redovito uzimati.
ja sam jedna od tih licnosti, i znam puno ljudi koji jesu.
znam one koji se ne mogu maknuti, pokusavaju cijeli zivot, ali uvijek se vracaju tim ljudima koji imaju nesto, misleci kako ako nije heroin nece biti stete.
znam i one koji su se nakon 15 godina skinuli sa svega, sad vode normalan zivot i pomazu drugima koji su u paklu.
znam i one koji su se nakon manje vremena skinuli i maknuli od tog svijeta.

no, ovi svi koji su se skinuli, koliko god bili cisti i ne uzimali nista, imaju posljedice na psihu.

tako da, za nas koji i bez drogiranja imamo sjebanu psihu, nikako nije moguce "gospodsko drogiranje". a iskreno mislim da nije moguce ni za koga, nije to samo tako da oni ponekad malo i normalno zive, znam i takve, ali ni oni nisu samo tako lako funkcionalni kako izgleda prema van; kad se dublje analizira njihov zivot.

#18 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 576 posts

Posted 29 June 2017 - 06:42

View Postserafim, on 28 June 2017 - 23:19 , said:

Narodno drogiranje ali samo za jake i hrabre...
Kakva marihuana, pa pola ljudi na ovom forumu spominje nju kao okidac za prvu psihozu, strah, anksioznost, depresiju.

pa rekoh ulje gospodine serafim , valjda ulje blagotvorno djeluje na cjeli organizam kad ga uzimaju ljudi sa problemima kancera.

ja sam to tako shvatio možda grešim

#19 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 576 posts

Posted 29 June 2017 - 06:48

View Postgreen_eye, on 29 June 2017 - 06:37 , said:

meni marihuana ako sam u losem drustvu stvara paranoju. ako u dobrom, onda opusti.

sto se tice ostalih stvari, cesto se krene iz nekih razloga tipa bolovi. pa ne djeluje ti nijedan analgetik pa ajde malo heptanona i heroina da ne osjecas tu bol. i navuces se, a kad si navucen nije te briga ni za sto drugo osim da dobijes iducu dozu, nije te briga ni hoces li imati onu dozu poslije, samo ovu sljedecu.

zar nasi lijekovi nisu svi droge ?
pa heroin je nastao da bi se ljude odviknulo od morfija.

moje misljenje je da postoje tzv ovisnicke licnosti. takve licnosti ce postati ovisne o onome sto im je dostupno, bila to cokolada, bio to heroin. nije isto, naravno, na heroin ce se navuci i onaj tko nije ovisnicka licnost, ako ga nastavi dugo i redovito uzimati.
ja sam jedna od tih licnosti, i znam puno ljudi koji jesu.
znam one koji se ne mogu maknuti, pokusavaju cijeli zivot, ali uvijek se vracaju tim ljudima koji imaju nesto, misleci kako ako nije heroin nece biti stete.
znam i one koji su se nakon 15 godina skinuli sa svega, sad vode normalan zivot i pomazu drugima koji su u paklu.
znam i one koji su se nakon manje vremena skinuli i maknuli od tog svijeta.

no, ovi svi koji su se skinuli, koliko god bili cisti i ne uzimali nista, imaju posljedice na psihu.

tako da, za nas koji i bez drogiranja imamo sjebanu psihu, nikako nije moguce "gospodsko drogiranje". a iskreno mislim da nije moguce ni za koga, nije to samo tako da oni ponekad malo i normalno zive, znam i takve, ali ni oni nisu samo tako lako funkcionalni kako izgleda prema van; kad se dublje analizira njihov zivot.

gospođo zeleno oko  šta bi ste rekli za buprenorfin ? jeli to legalna droga ili je lek .Vidim da neki kažu da je bup najbolji antidepresiv

#20 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 576 posts

Posted 29 June 2017 - 06:51

View Postserafim, on 28 June 2017 - 23:23 , said:

Poslednji primer za koji sam cuo je zena u usa koja je dvoje dece od 2 god i 16 meseci zakljucala u kola na 35 stepeni da bi ih kaznila i nastavila da pusi marihuanu, pa zaspala. Kada se probudila deca su naravno bila mrtva. Mozda nije marihuana okidac, ali dovoljno govori o mentalnom sklopu ljudi koji je koriste

kod mene u novinama nije pisalo da je pušila marihuanu . Ne podržavam pušenje iste da se razumijemo . Pravi od ljude zeombije nakon uzimanja , na mene je dobro djelovala u 20 % slučajeva a i ko zna šta smo pušili mi ovde po gradovima , taj neki skank domaće uzgajan , 20 puta jači od obične marihuane