Jump to content

Exstasy ili Mdma

• Please log in to reply
49 replies to this topic

#21 Hyperdrive

Hyperdrive

Bouncing off the ceiling

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,829 posts

Posted 11 January 2018 - 23:36

Čega...? :blink:

#22 mailer-daemon

mailer-daemon

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,216 posts

Posted 11 January 2018 - 23:41

Ovog :D

A ono... Sve je započelo pitanjem o psihotičnom ponašanju. Neeee... Ovo uopće nije psihotično, hahahahaha :D

#23 mailer-daemon

mailer-daemon

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,216 posts

Posted 11 January 2018 - 23:42

PCP, Angel Dust, Veto, Primos, P-Dog...
Da nastavim?!? Lol :P

#24 Hyperdrive

Hyperdrive

Bouncing off the ceiling

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,829 posts

Posted 11 January 2018 - 23:54

Loveboat?

#25 Rodja

Rodja

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 posts

Posted 17 January 2018 - 00:19

Ja od 3 jake kafe u razmaku po 20 min ne mogu da spavam 24h, vidim bube u uglu očiju, tresu mi se prsti, srce lupa, razdražljiv sam, misli mi postanu negativne usled razdražljivosti, a čujem i ''glasove'' koji se svima mogu javiti od umora i neispavanosti.
Šta bi tek bilo na spidu? Ne želim da saznam na svojoj koži.

''Dizalice'' nikad. Zapravo, droga nikad.

#26 Tougenkyou

Tougenkyou

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 247 posts

Posted 17 January 2018 - 12:32

Isto,ako sam imala meltdown od shita,te stvari ko zna sta bi mi uradile. Imala sam bezbroj prilika da probam dosta tih stvarcica,ali valjda dobra stvar je sto se plasim same sebe u tim stanjima 'mnogo sam brz'. Jedino sto bih probala mozda nekad,mozda,je kokain,ostalo- no thx.

#27 Clair de Lune

Clair de Lune

TECH-NOIR

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,406 posts

Posted 17 January 2018 - 21:38

View PostRodja, on 17 January 2018 - 00:19 , said:

Ja od 3 jake kafe u razmaku po 20 min ne mogu da spavam 24h, vidim bube u uglu očiju, tresu mi se prsti, srce lupa, razdražljiv sam, misli mi postanu negativne usled razdražljivosti, a čujem i ''glasove'' koji se svima mogu javiti od umora i neispavanosti.
Šta bi tek bilo na spidu? Ne želim da saznam na svojoj koži.

''Dizalice'' nikad. Zapravo, droga nikad.

Isto.

#28 mailer-daemon

mailer-daemon

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,216 posts

Posted 18 January 2018 - 11:39

View PostEthsethera, on 17 January 2018 - 12:32 , said:

Jedino sto bih probala mozda nekad,mozda,je kokain,ostalo- no thx.

Zanimljivo kako baš dosta ljudi tako razmišlja. No svakako preskup sport. Osjećaj jako brzo prestaje i definitivno bi trebao imati šesterocifreni saldo u banci da se zabavljam na taj način.

Od ostalih stvari, extasy sam koristio zbog osjećaja koji on i inače izaziva. Je s jedne strane je nevjerojatno koliko ljubavi čovjek može osjetiti, ma ono prema redaru ispred nekog kluba, hahaha. Stvarno jedno čudo i prava šteta što ljudi ne mogu trijezni toliko voliti druge. :/ Speed sam pak koristio jedino kada sam se trebao brzinski otrijezniti. Iskreno i ne vidim mu nikakvu drugu svrhu jer je općenito sterilna droga, nema neke ugode baš osim što te nevjerojatno razbistri i fokusira. Znam budale koje bi ga koristile po pet dana prije ispita u svrhu učenja a nakon toga bi napravile generalni zajeb (na ispit ipak idem čist) i tako ipak neispavane otišle na fakultet da bi cijeli cijelcati ispit prestavale kao male bebe. Što reći?!? :wacko:

#29 Hyperdrive

Hyperdrive

Bouncing off the ceiling

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,829 posts

Posted 18 January 2018 - 14:20

Ja sam uspevala da spavam na ispitu i bez droge, samo sa kapućinom iz automata...

#30 mailer-daemon

mailer-daemon

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,216 posts

Posted 18 January 2018 - 14:21

Ovi su spavali jer nisu bili nadrogirani :D

#31 Rodja

Rodja

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 posts

Posted 18 January 2018 - 15:44

Jedino sto bih probala mozda nekad,mozda,je kokain,ostalo- no thx.
Zar nije kokain ''isto'' što i speed?
Tj. speed je kokain ''za sirotinju''.
Svejedno isto diže, sličan je efekat samo što je kokain kvalitetniji a speed hemčuga... ili grešim.

Ja ne želim da ikada probam heroin, ali ako bi mi neko rekao da mogu da probam jednu drogu samo jednom i to je to, to bi bio heroin. Svih psihodelika kao lsd i sl (uključujući i marihuanu koja je ubica za psihu) se plašim upravo zbog lošeg tripa i potencijalne psihoze, dizalice ne mogu da smislim jer i od kafe prolupam, jedino što ostaje a za šta kažu da je objektivno (prema onome kako reaguje na dopaminske receptore) najlepši osećaj koji ljudski mozak može da doživi, 100x jači od orgazma. Kad ljudima u teškim bolovima daju morfijum ili šta već a oni ne osete ništa pa još im bude i prijatno, mogu misliti koliko je to (objektivno!) lep osećaj.
Ali kad jedna ''bezazlena'' marihuana može da napravi toliko sranja psihi (i još izaziva zavisnost, iako narkomani ''tvrde'' da ne izaziva, pfff), šta tek rade jače droge, tako da, neka hvala... Od droga samo kafa - i to umereno! I alkohol - za zdravicu!

#32 mailer-daemon

mailer-daemon

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,216 posts

Posted 18 January 2018 - 22:13

Ja to odgovorno tvrdim da je, recimo, Xanax jači od heroina. Znači komotno ne moraš žudjeti za heroinom, samo se dobro utrpaj alprazolamom...

Speed ti uzrokuje euforiju ali ne i osjećaj superiornosti, zbog kojeg je kokain omiljen.
Gle nije ti isto sjećati se kao raketa ili se osjećati kao BOG :D

#33 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,057 posts

Posted 18 January 2018 - 22:30

http://1.bp.blogspot...ed+on+drugs.png

#34 mailer-daemon

mailer-daemon

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,216 posts

Posted 18 January 2018 - 22:37

Sjećam se samo one face na quaaludesima, hahaha.

Ljudima nekako primamljivo/opasno djeluju "droge" kao droge. Ja tvrdim da se ljudi sa ovog foruma pucaju žešćim stvarima. Uzmeš Lilly, jebeš heroin/čaj od kamilice. Uostalom nek si neki đaner pokuša intravenozno spićiti pola grama toga, sumnjam da će preživjeti ;)

#35 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,057 posts

Posted 18 January 2018 - 22:57

prejak film haha :D

slažem se s tobom. većina misli da su te fency šminkerske droge nešto cool i da imaju ne znam kakve efekte, ali to nije baš tako.

alkohol je jači od većine njih.

trava je totalno bez veze.
amfetamini tj. speed samo će pojačati anksioznost, paniku, strahove, opsesivne misli
a da ne pričam o luđačkom lupanju srca i pulsu 150. kako je to nekome primamljivo i kako neko može uživati u tome. to možda mogu samo neke
stabilne osobe bez psihičkih poremećaja.
kokain je sličan speedu, znači ubrzan puls, ubrzano razmišljanje, bizarne ideje, energija,
panika, anksioznost... pa eto ko voli nek izvoli. ;)

što kažeš ima ljudi i na ovom  forumu koji uzimaju puno teže
i opasnije stvari propisane od psihijatra
od većine tih opasnih "droga" :D

#36 mailer-daemon

mailer-daemon

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,216 posts

Posted 18 January 2018 - 23:06

LDS?!? Imaš bunike u svakom vrtu, hahahahaha :D
Tako sada gledam na to.

Kako si rekao, probao sam skoooro pa sve (heroinom se nisam pikao ali sam ga pušio, efekt je potpuno isti samo malo slabiji) ali mi je alkohol učinio najviše štete. Tako da fame o drogama, ma pazite bre što vam klinci piju to neka bude neki početak prevencije. Kao spika - trava vodi u teže ovisnosti. Ne!!! Alkohol vodi u teže ovisnosti. Ok, vjerojatno imamo različita mišljenja o osjećaju euforije i hypea, meni je dan danas to super i zakon (eto to me sada zadržalo 2mj. na psihijatriji) samo malo zdrave pameti još, mi govori da je bolje biti ne-euforićan i doma, haha :)

Sam si rekao, tko voli nek izvoli, hehe :D

#37 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,057 posts

Posted 18 January 2018 - 23:11

probao sam i ja većinu toga, između ostalog i LSD, ali jedino o čemu sam bio ovisan i najteže mi se bilo skinuti je alkohol.
ovo ostalo je sve mačji kašalj u usporedbi s alkoholom. :)

#38 mailer-daemon

mailer-daemon

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,216 posts

Posted 18 January 2018 - 23:16

Bože moj, pucao sam se i ja slijama ali za buniku nemam muda, hahahahahaha (pa znaš što je Luka Bunika napravio onim HDZ-ovcima na partyu, looool). Mislim da ni jedan trip ne može sjebati psihu kao bunika i to nepovratno.

Sve ostalo su neke fame.

Je možda, heroinska apstinencija teška, samo uffffff alkohola pa lijepo delirijum tremens. A mene, mene je pucao nekoliko puta tjedno, hahahahaha......

#39 Rodja

Rodja

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 posts

Posted 19 January 2018 - 04:14

Znači to je ta razlika između kokaina i spida :D

Koliko sam čuo iz više izvora, intravenozni heroin i svaki ostali vid unosa ne mogu da se porede u korist ovog prvog.

slažem se s tobom. većina misli da su te fency šminkerske droge nešto cool i da imaju ne znam kakve efekte, ali to nije baš tako.

A koje su to tačno droge?

#40 Rodja

Rodja

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 624 posts

Posted 19 January 2018 - 04:24

što kažeš ima ljudi i na ovom  forumu koji uzimaju puno teže
i opasnije stvari propisane od psihijatra
od većine tih opasnih "droga"

Iskreno ne sviđa mi se ovakav način razmišljanja, jer se na taj način banalizuje efekat drugih (ilegalnih) droga.

To je sličan princip kao ono - marihuana je prirodna, ne šteti, koliko je ljudi umrlo od marihuane? 0! A koliko od alkohola? Marihuana podstiče mir a alkohol nasilje. Na taj se način banalizuje marihuana koja je mogu iz prve ruke reći ubica za psihu, naročito nejaku, tinejdžersku, ali i mnoge jače psihe naizgled samouverenih i stabilnih ljudi. I to sve iz razloga što je marihuana u ilegali a alkohol legalan. To što je alkohol legalan i što je mnogo opasniji nego što se čini (jer je opšteprihvaćen i deo kulture raznih zemalja sveta), to ne znači da marihuana nije opasna, baš naprotiv.

I generalno kod ljudi koji su probali teže droge se primećuje taj stav da ih brane kao da su nešto najnormalnije, dok napadaju upravo alkohol i lekove kao najveće zlo.

Video sam poznanika posle dugo vremena, koji je probao i speed i ekstazi (čak mi ga je i preporučivao maltene iz čista mira) i lsd, i dečko se sasušio, izgleda 10 godina mlađe u telu, dok je u licu kostur, oči iskolačene, podočnjaci, obrazi usahli, priča brzo, izgleda mamurno, okreće se preko ramena stalno, pripaljuje cigaretu svaki čas, unezvereno gleda...
Danas sam pričao i sa ženom od oko 40-ak godina, ok prijatno društvo bilo, ali vidi se po njoj da nešto nije u redu. I gle čuda, nije prošlo ni pola sata, ona spomenula marihuanu u pozitivnom kontekstu, i ne samo u tom, već je ispričala jedan detalj iz života koji se tiče vutre a kontraverzan je ako je istinit. A po sporom načinu govora i sl. i pogleda u očima (ne crvenilo, već uopšteno pogled, to se prepozna) joj se vidi da je redovni uživalac i da je zavisnost uzela maha.

Ako je vama to normalno onda stvarno...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users