Jump to content

Exstasy ili Mdma

• Please log in to reply
49 replies to this topic

#41 mailer-daemon

mailer-daemon

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,208 posts

Posted 19 January 2018 - 04:40

Sve je isto govno. Ne favoriziram niti jednu vrstu u korist druge. Meni je samo glupo što se nešto smatra "manjim zlom". Općenito mi inače u životu na k... ide baš taj pojam manjeg zla. Neću nikada birati "manje" jer  ne želim zlo ma kakvo bilo. Ni s jednim opijatom u konačnici nema happy enda. Žalim za svime što sam probao, žalim zbog "težih" stvari, žalim zbog alkohola ali isto tako proklinjem i dan kada sam prvi benzos popio. Što se tiče drugih, znam da je glupo pametovati nekom mlađem. Znatiželja je znatiželja, i ja sam bio takav, ali da bi nekome govorio kako je to kul, ne pada mi na pamet!!!

#42 Sa1x87

Sa1x87

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 575 posts

Posted 05 February 2018 - 16:48

Mnogo opasna droga.... Lazna ljubav. PLUR.

#43 Wuzi203

Wuzi203

Član

• Members
  • PipPip
  • 26 posts

Posted 16 March 2018 - 06:35

Ne opravdavam koriscenje supstanci, Ali zaista je sve u "set and setting".Par puta sam probao cist mdma, bilo je ok ali nista posebno.Msm da je i do karaktera coveka, ali npr mozda sam bolje vreme imao na primer na benzosima sa drustvom uz koje picence, nego na MDMA.Previse je "overrated" po meni, pogotovo ekseri u kojima ko zna cega sve ima. za mene je licno: Lyrica mama za mdma.Pooz :)

#44 pablo

pablo

Napredni član

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 390 posts

Posted 24 August 2018 - 04:24

https://www.blic.rs/...olicine/11b1vxf

strava i uzas

#45 ruzza

ruzza

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,383 posts

Posted 24 August 2018 - 05:01

3,4-Methyl​enedioxy​methamphetamine (MDMA), ili ecstasy, deluje na dopamin, noradrenalin i serotonin, i pripada sirokoj grupi amfetamina.
NA stranu efekti "dizanja" itd. to je jedna jako neurotokc´´sicna drga koja UBIJA dopaminergicke neurone pre svega. I to je nepovratni efekat.
A jeftino je i klinci to gutaju kao ludi.
Ko prezivi infarkt ili slog, taj ce za 10tak godina azaglaviti sa PArkinsonizmom ili nekom drugom neuroloskom bolescu...
Cuvajte se...

#46 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 24 August 2018 - 12:42

View PostGoksy, on 29 November 2017 - 18:31 , said:

Ima li ko iskustvo sa Extasy ili MDMA i da li moze izazvati psihozu?
A zbog cega bi te to zanimalo? Daleko ti lijepa kuca i od jednog i od drugog. Ne znam, jer droge osim marihuane nikad nisam probao, ali siguran budi da ce ti donijeti zlo, sad u kojoj formi, to djavo zna.

#47 Aruena

Aruena

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,262 posts

Posted 24 August 2018 - 17:24

Ne znam bre odakle ljudima hrabrosti da popiju potpuno nepoznatu hemiju, koju je ko zna ko pravio.
Jel padne nekom na pamet da je unutru možda otrov ili smrtonosno visoka doza te supstance?

#48 DTQ

DTQ

Radar iz tame

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,016 posts

Posted 24 August 2018 - 18:08

Pa ne znam, meni nije padalo.

Bilo mi je divno od ekstazija i rado ga se secam iako ne bih i ne smem opet pa me samo strah i odgovornost drze podalje i samo zbog toga sto znam koliko je sjajan se mozda kajem sto sam probala jer bolje da nisam znala kakav raj... ah.

#49 archaic_tiger

archaic_tiger

Danger On the Road

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,567 posts

Posted 24 August 2018 - 19:11

View Postpablo, on 24 August 2018 - 04:24 , said:

Veoma tužna,i nadasve poučna priča...

#50 pablo

pablo

Napredni član

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 390 posts

Posted 24 August 2018 - 20:01

Tacno mogu da pretpostavim kako je bilo tom jadnom decku, meni je tako bilo par puta samo sam Bozijim cudom ostao ziv, kao toliko ti je dobro da ti je ustvari toliko lose, ne mozes da izdrzis, oces da eksplodiras, nista ne mozes da uradis da zaustavis to ludilo, pijansto je dete sa govornom manom za ovo stanje, nalazis se medju neprijateljski nastrojenim ljudima, pre svega mislim na obezbedjenje, prljavstina mrak, muzika koja predstavlja ritual za zrtvovanje, nema roditelja i tvojih bliskih, izgubljen si,...
Mislim to me sve podseca na ovo

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users