Jump to content

CBD ulje

• Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 Cicina gazdarica

Cicina gazdarica

AKTIVNI SLUŠALAC FORUMA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,543 posts

Posted 19 December 2018 - 21:03

Šta je CBD ulje? Ulje marihuane ili..

Pitam, jer znam za Udruženje za lekalizaciju Srbije. Ako pričamo o istom ulju, mogu da nastavim..ako je to CBD ulje nešto drugo..onda se izvinjavam na off-u.

#22 Dreamcatcher

Dreamcatcher

inzenjer mentalnih konstrukcija

• Global moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 806 posts

Posted 19 December 2018 - 22:24

Ulje industrijske konoplje

#23 Cicina gazdarica

Cicina gazdarica

AKTIVNI SLUŠALAC FORUMA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,543 posts

Posted 20 December 2018 - 00:13

Ovo Udruženje "Lekalizacija" održalo je niz tribina i manifestacija uz zahtev Ministarstvu zdravlja da legalizuje ulje kanabisa u medicinske svrhe. Na jednoj ili više tribina učestvovala je i psihijatar Slavica Đukić-Dejanović, kao i veliki broj drugih lekara specijalista. I postoji procedura kako se kupuje i koristi to ulje.

Najpre se šalju skenirani lekarski nalazi ( reumatologa, ortopeda, neurologa i sl ) zatim tim lekara iz Udruženja procenjuje da li taj neko može da koristi to ulje.
Zatim pacijent obaveštava svog lekara o ulju, po potrebi se koriguje terapija.

Kada se dobije "zeleno svetlo" i kontaktira sa ljudima koji preko Udruženja prodaju ulje, uz ulje se dobija uputstvo kako se tačno koristi. Pravi se i pauza u korišćenju ulja.

Namenjeno je za ublažavanje bolova i spazma kod reumatoidnog artritisa, multipleskleroze, cerebralne paralize...na nekom 5-6 mestu su jaki bolovi kod ljudi obolelih od kancera.

Pored ublažavanja bolova ulje smiruje i nervozu.

Ako sam ipak promašila temu, brišite :)

#24 ruzza

ruzza

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,550 posts

Posted 20 December 2018 - 07:12

meni jedan decko iz firme moze da nabavi za 80EUR iz Holandije bocicu tog ulja a treba mi jer imam glaukom a kazu da stvarno pomaze... nemam pojma dal da kupim...

#25 borderija

borderija

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 904 posts

Posted 20 December 2018 - 10:11

Tesko je tu dati savjet ruzzo. Mogu samo reci da bi ja probala kad bi imala para.

#26 kavaljo

kavaljo

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 15 posts

Posted 21 December 2018 - 12:04

Cbd ulje ispod 100 mg ne radi posao za ozbiljnije probleme.I u web shopovima nema u tom ulju thc sto je itekako potrebno da ulje bude kvalitetno i ljek

#27 kavaljo

kavaljo

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 15 posts

Posted 21 December 2018 - 17:17

View Postborderija, on 20 December 2018 - 10:11 , said:

Tesko je tu dati savjet ruzzo. Mogu samo reci da bi ja probala kad bi imala para.

Koristim ga 4 godine,cbd ulje svakodnevno.Znam o njemu jako puno i ako te bilo sta zanima moja preporuka je na googletu utipkati "dobre price cbd",pa kad udes tamo odes na "vijesti" gdje otvaras koje sve bolesti ljeci i na koji nacin.Izraelske studije su jos pocetkom 90-ih cbd shvatili i poceli primjenjivati.
Dosta je kompleksna tema ali se moze razgovarati jer je po meni ljek buducnosti :rolleyes:

#28 borderija

borderija

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 904 posts

Posted 21 December 2018 - 17:21

Hvala kavaljo. Procitat cu.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users