Jump to content

Somatoformni poremećaj/hipohondrija (F45.2)

hipohondrija Somatoformni poremecaj Hipohondrija Anksioznost

• Please log in to reply
2423 replies to this topic

#2421 caecus

caecus

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 60 posts

Posted 31 January 2019 - 10:49

https://www.easy-imm...deficiency.html

#2422 marko24

marko24

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 8 posts

Posted 02 February 2019 - 03:44

Caecus idem ja iduci tjedan vidjeti stanje vit D 20€ kosta nalaz  stvarno se nadam da se barem malo podiglo nakon sto pijem 2000IU skoro svaki dan . 5000IU mi nekako zvuci jako puno tako da cu se konsultirati prvo sa doktorima i izvaditi vitamin D a onda razmisliti da povecam dozu , jer vec pijem Esram i Rivotril za somatizaciju plus vit D 2000IU, mislim prije da je ova bol vise od toga sto tijelo trazi malo vecu dozu benzodiazepina jer pijem samo 0,5mg dnevno Rivotrila(klonazepam), vec ima godinu dana sigurno , jedini ti mislim da razumijes kako je imati ovakvu vrstu poremecaja , jer ostali svi (prijatelji,obitelj,doktori) samo kazu to je tebi u glavi , i boli njih briga , nemaju oni bolove i cudne senzacije kao mi , na kraju se sam moras boriti sa sobom jer nema pomoci nama ako je sami detaljno proucimo i shvatimo sta je to sto nam smeta , volio bih vise ljudi da se ukljuci u ovu pricu , i da kaze svoja iskustva , jer najbolje mozemo pomoci jedni drugima savjetima, prije nego savjetima onih koji gledaju da te skinu sa dnevnog reda ...POZDRAV

#2423 caecus

caecus

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 60 posts

Posted 04 February 2019 - 15:10

jel magnet mozga bio skroz uredan.meni nije iako piše normalan nalaz.neka sitna oštećenja u bijeloj tvari 2-3mm.niko en doživljava taj nalaz.
ja sumnajm na blaži MS, neuroboreliozu ili sindrom kroničnog umora.
simptomi i vit.D bi odgovarali nekom početnom MS-ub radi tih trnci, pulsiranja mišića itd.meni su trnci već 7god 24/7..malo weird??
mislim kolko se sjećam da me nikad nije upiknuo krpelj.

#2424 caecus

caecus

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 60 posts

Posted 13 February 2019 - 16:28

Obavio magnet čitave kralježnice. Mala lordoza u ls i degenerativne promjene u vratnoj, torakalna ok... Nalazi u granicama normale.
endokrinolog sa svim nalazima, komletna dijagnostika najopširnija otpuatio me sa visokom suspekcijom na boreliju. Morao bi u celje poslat krv za 1500kn da detektiraju koje točno bakterije i apirohete s zaraženog krpelja me sjebale. Kaže 50% se ne sječa uboda, bogami nit ja...

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users