Jump to content

* * * * * 1 votes

Vasa iskustva sa psihozom

psihoza sizofrenija sizoafektivni

• Please log in to reply
1253 replies to this topic

#1241 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,228 posts

Posted 02 February 2019 - 18:58

Hvala Bordelija,

zelim vam da i vama bude sto bolje,

veliki pozdrav :) :) :)

#1242 Goksy

Goksy

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 392 posts

Posted 05 February 2019 - 20:14

Ja sam promenio psihijatra idem kod drugog lekara imam zakazano 28 februara pa cu videti sta ce ona da mi kaze posto sumnjam u dijagnozu navodno imam psihozu a ja imam samo strahove

#1243 ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ

ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ

Matora

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,118 posts

Posted 05 February 2019 - 20:37

Pa u psihozi se takođe imsju szrahovi.

#1244 Goksy

Goksy

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 392 posts

Posted 05 February 2019 - 20:53

Da ali ja smatram iako nisam lekar da imam socijalnu fobiju

#1245 Koba

Koba

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 152 posts

Posted 06 February 2019 - 22:53

View PostGoksy, on 05 February 2019 - 20:14 , said:

Ja sam promenio psihijatra idem kod drugog lekara imam zakazano 28 februara pa cu videti sta ce ona da mi kaze posto sumnjam u dijagnozu navodno imam psihozu a ja imam samo strahove

Kazi mi kako ide ta promena psihijatra, jel ima neka procedura, ili samo zakazes kod lekara opste prakse kod drugog  psih.

#1246 Goksy

Goksy

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 392 posts

Posted 07 February 2019 - 13:40

Odes kod lekara opste prakse i on ti zakaze kod drugog psihijatra

#1247 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,228 posts

Posted 14 February 2019 - 14:15

cao ljudi

izbedacila se,

juce sam htela da se ubijem, pa sam razmisljala--ako se nagutam lekova -neko ce me naci,

da skocim kroz prozor--2 sprat ne bi se ubila al bi ostala invalid

da skocim sa mosta --spasla bi me recna policija.....itd itd...

ondamoj Petar ce da pati.

a ko je kriv za sve--- moja satanizovana demonizovana prokleta mama, mesa mi se u brak, vice na Petra, svadjale smo se i petar vec tri godine je svedok da ona mene izludi i onda je uzeo slusalicu i mirnim tonom joj rekao--slusajte, dosta je bilo, vi je uvek izludite a moja bojana ne sme da se nervira jer to pogorsava i psihozu i hasimoto--a moja mama onda krene da vristi na mog petra, i optuzuje ga da je vikao--a nije!!!

onda je pocela i meni i petru da preti!!!!  a njen muz je meni reko da sam za psihijatra, pizda jedna, MAMA IMA KARTON U LAZI I NE LECI SE I HISTERICNA JE A MENE SALJU KOD PSIHIJATRA; EJ; MENE KOJA REDOVNO PIJEM LEKOVE; RADIM DA ZARADIM; ZIVIM KO ZDRAVA OSOBA; A BOLESNA I PSIHICKI I FIZICKI__SADA SUMNJAJU I NA LUPUS; SAMO MI JE TO FALILO!!!

osecam se uzasno sto sam izdrzavano lice, i oni mi pogorsavaju sto me tretiraju ko krpu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ma jebo im pas mater pizda im prokleta materina--u grob ce me oterati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a da sam finansijski nezavisna, ne bi morala da ih trpim!!! doslo mi da ih sve poubijam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ne mogu vise pukla ssssaaaaammmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#1248 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,228 posts

Posted 14 February 2019 - 14:23

i toga je bilo mnogo za ovih 23 godine koliko molujem--oni me maltretiraju i ja zbog tih psihopata zavrsim na odelenju, ja, a ne oni koji su psihopate, i naravno ja sam dezurni krivac, i zrtva,i sve...

gde ce im dusa znaju da sam imala pakao od zivota, i jos sada kada se trudim da od zivota napravim nesto---oni mi sve kvare, gde ce im dusa, maltretiraju bolesnu osobu zar nije dosta, shizoafektivna psihoza, astma, hasimoto, lupus, tri operacije i sve ostalosto sam prosla, da, i 20 hospitalizacija psihijatrijskih,, pa ja sam MUCENICA!!!!!

#1249 Joy

Joy

gospodža

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,132 posts

Posted 14 February 2019 - 16:15

Yup žao mi je što je tako, ne znam šta da ti kažem :(

#1250 borderija

borderija

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,095 posts

Posted 14 February 2019 - 16:55

Jebena nepravda :( Zao mi je yup :(

#1251 Apoptosis

Apoptosis

Κύριε, ἐλέησον...

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,326 posts

Posted 14 February 2019 - 17:04

Ne daj se Yup.

Nisi ni svesna koliko si jaka, hrabra, pravi borac...

#1252 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,228 posts

Posted 14 February 2019 - 19:24

hvala dragi prijatelji na podrsci :)

ali sam u govnima, 19. treba da idem kod mame po pare za hranu, a ne zelim da je vidim, niti ona mene a ni petra

i brat je ljut ko zna sta mu je napricala o meni i petru, a trebao je da mi kupi patike, sada cu dobiti sipak.

a ono sto radimo liceulice casopis prodaju nije dovoljno za troskove zivota,

ali boricu se do smrti!!!!  za inat svima.
ne mogu da se zaposlim ni kao cistaljka jer imam invaliditet zbog kojeg, i sama sam svesna, na mogu da radim,

meni i mom peri nema ko da pomogne...

uplatili smo da idemo na more a nemamo ni za hranu sada kad ne vidjamo mamu, ali makar i ne isla na more, makar i umrla od gladi necu da puzim, imam i ja svoj ponos, i upravu je bordelija, nepravda je ovo sta nam se desava, samo jer smo prokleti psihici...

#1253 lupus

lupus

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,132 posts

Posted 14 February 2019 - 19:30

Yup, totalno te podrzavam. Ti si bre lavica. Izguraces iz svega jos jaca. Go ahed girl.

#1254 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,228 posts

Posted Today, 10:09

hvala mili ljudi :)

evo nesto pozitivno,

juce prodala 20 casopisa za 1h, i lepo zaradila, uz Boziju pomoc i blagoslov

sef mi sprema iznenadjenje jer sam najbolja, nije da se hvalim... ali za bolesnu osobu ipak je uspeh

i to mi pomaze da prevazidjem porodicne probleme, i sve ostale,

meni je savest cista oboleli mi i duh i telo--al ne dam se!!! i boricu se jos i vise!!!!

lupus hvala na podrsci i lepim recima, takodje hvala i apoptosis i bordelija, i svi koji me razumeju,

pozdrav svima :)

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users