Jump to content

Tabletomanija - iskustva

Tablete

• Please log in to reply
117 replies to this topic

#101 empire-of-dirt

empire-of-dirt

Admin

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,581 posts

Posted 23 August 2015 - 15:06

Caffetin je privlačan zbog kodeina, opioida, koji sadrži u sebi. Inače se u americi strože tretira nego tramadol (trodon) lol.

Inače,

View Postarchaic_tiger, on 22 August 2015 - 22:34 , said:

Šta? :blink: Molim,molim?

Vidi,nemoj da me plašiš tu bez potrebe (ako nema potrebe :unsure:)...Ja razmišljam po logici-šta ti je to koji brufen da popiješ,pa to ti je ništa.Može čak i bez recepta da se slaka kupi gde god hoćeš,pa čim ga tako olako daju....onda kidaj brate to što ti je Bog dao,i gutajgutajgutaj....
ne bi bilo na odmet da pročitaš uputstva uz lek i baciš kratku pretragu na netu kad već oćeš da se drogiraš njime.

Dugoročna upotreba brufena u velikim dozama je korelisana sa infarktom i srčanim problemima. Dakle, da, može biti fatalno. Tako i za ostalo...
Nije ti logika dobra zato što se kod nas može bez recepta kupiti svašta i opasnije od brufena (kafetin npr., znam ljude navučene na kafetin, moraju da ga piju svakodnevno po više tbl)... Nimulid koji se kod nas prodaje isto za 100 kinti bez recepta je u nekim zemljama zabranjen.

Jednostavno, ne dolaze ti papiri u kutiji bezveze što se tiče uobičajenog konzumiranja, za svaku rekreativnu upotrebu nečega se najpre istražuju moguće posledice i sl.

#102 Jessica Day

Jessica Day

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 194 posts

Posted 23 August 2015 - 16:29

Kakve mi ideje dajete :lol:

#103 empire-of-dirt

empire-of-dirt

Admin

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,581 posts

Posted 23 August 2015 - 20:11

...da dobiješ srčani udar ili uništiš jetru? :)

#104 Jessica Day

Jessica Day

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 194 posts

Posted 23 August 2015 - 20:14

Šalim se ;)

#105 Aphotic

Aphotic

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 107 posts

Posted 23 August 2015 - 20:14

Ili da upadne u komu...

#106 Dave

Dave

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 726 posts

Posted 23 August 2015 - 20:18

Bivis uzima pilule
http://www.youtube.c...h?v=WOpwTWETLGI

#107 Jessica Day

Jessica Day

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 194 posts

Posted 23 August 2015 - 20:33

Hahahah, eto mene :D

#108 green_eye

green_eye

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,006 posts

Posted 24 August 2015 - 11:51

View Postsecerlema, on 22 August 2015 - 18:48 , said:

Izvini, SR je seroxat?

ne, postoji obican xanax, misar, helex... i postoji sr, taj je s produzenim djelovanjem tj otpusta se tijekom 12 sati lagano.
kao sto rekoh, potpuno su drukciji i ti sr su oni na koje se navuces. na obicne ne.

naravno da netko tko je i 3 god bio na dopu mora biti na necemu, poanta je da je to nesto upravo xanax, kad se sa svega drugog skinu.

a da se razumijemo, mozes se i draminama drogirati. i muskatnim orascicem samo je odvratnog okusa pa ne znam kako uspijevaju jesti ga :D

#109 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,057 posts

Posted 29 October 2015 - 14:53

Ja sam probao par puta Tramadol, ali ništa nisam osjetio. Niti mi je smanjio bolove niti sam se osjećao "high".
Doza je bila 150 mg

View Postempire-of-dirt, on 22 August 2015 - 14:11 , said:

Jessica, evo na osnovu mog iskustva.
Popijem celu tablu rivotrila da bih se umirila (to je bilo 2x) i nije mi skoro ništa. Ne vidi se na meni spolja i ja ne osećam iznutra.
Pre nekog vremena vidim da bromazepam od 3mg ne radi ništa za mene, ni 7-10 komada nije pomoglo da se smirim da ako budem jako uznemirena. Dr mi prepisala onda bromazepam od 6mg.
Sinoć sam, da bih se smirila i spavala, popila, I shit you not, 8x6=48mg bromazepama!!! I skoro ništa, jedva u san utonula.

Ranije nije bilo tako sa bromazepamom bar. Rivotil tada nisam probala,mislila sam sad da me samo ne radi, ali ja sam nekako svoje receptore neke spržila tim zloupotrebama.
Početak 2014, nekih mesec-dva sam provela manje-više konstantno na lekovima ove vrste, pa u krug: malo bromazepam, malo sanval (on nije benzo, znam), malo lorazepam itd.
Onda sam u toku 2014. par puta imala overdose tim lekovima, ne suicidalni, nego "da se odmorim", ali uzimala sam i po 25mg lorazepama... od poslednjeg overdouza lorazepama se i plašim.

Upravo to je i kod mene problem. U početku mi je rivotril bio super na 1 mg. Nakon par tjedana povisio sam na 2 mg, pa onda na 3 mg, pa na 4 mg....i nakon toga je prestao djelovati. Sad bih mogao popiti 20 komada i ništa ne bih osjetio. Organizam je jednostavno razvio toleranciju. Inače benzodiazepini bi bili super lijekovi za anksioznost i depresiju kad ne bi bilo problema sa tolerancijom.

#110 empire-of-dirt

empire-of-dirt

Admin

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,581 posts

Posted 02 November 2015 - 20:05

Meni je rekla dr da treba oko mesec dana da se sredi tolerancija, da se vrati skoro na nulu. I ja stvarno nisam unosila nikakve benzodiazepine u sebe u toku tog vremena. Bilo mi je teško, ne jako, ali sam tek tad shvatila koliko se drogiram njima.

Prošlo to vreme, i odvikla sam se od toga da ih uzimam kao tik tak, ali tolerancija mi nije skoro ništa bolja. 12mg bromazepama meni jedva otkloni nervozu. Uzela sam 4mg rivotrila da vidim šta će mi biti i bila sam nešto malo opuštenija, jedva, kažu spolja se nije ni videlo, više od toga nisam ni htela da isprobavam jer ono... trebaće mi jetra u životu više nego što ću uzimati nekoliko mg rivotrila da se smirim.

#111 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,057 posts

Posted 03 November 2015 - 07:28

meni se malo smanjila tolerancija nakon evo 3 tjedna apstinencije.

#112 green_eye

green_eye

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,006 posts

Posted 03 November 2015 - 07:39

View Postzeusovich, on 29 October 2015 - 14:53 , said:

Ja sam probao par puta Tramadol, ali ništa nisam osjetio. Niti mi je smanjio bolove niti sam se osjećao "high".
Doza je bila 150 mg

ja sam prije par dana popila 80xzaldiara (37,5mg tramadol + 325 paracetamol). inace su mi 3 takva pomagala oko bolova u nozi, prepisani su deckovoj baki, ali ih ona ne pije redovno i zna i uvijek mi kaze da uzmem kad trebam od nje...
naravno, u ovu gore kombinaciju su bili ukljuceni lorazepami (10-20mg), prazine(1400 mg !), normabeli nesto sitno valjda. bila u transu 4-5 dana, u krevetu. u petak se probudila, a do jucer imala svakakve iluzije koje su bile zakon ako cemo o nekakvim tripovima. samo je pitanje koliko sam si sjebala mozak jer je ovo vec tko zna koji put i zadnjih mjeseci mijesam slova i teze se sjetim pravog izraza za reci/napisati.

#113 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,057 posts

Posted 03 November 2015 - 10:52

View Postgreen_eye, on 03 November 2015 - 07:39 , said:

ja sam prije par dana popila 80xzaldiara (37,5mg tramadol + 325 paracetamol). inace su mi 3 takva pomagala oko bolova u nozi, prepisani su deckovoj baki, ali ih ona ne pije redovno i zna i uvijek mi kaze da uzmem kad trebam od nje...
naravno, u ovu gore kombinaciju su bili ukljuceni lorazepami (10-20mg), prazine(1400 mg !), normabeli nesto sitno valjda. bila u transu 4-5 dana, u krevetu. u petak se probudila, a do jucer imala svakakve iluzije koje su bile zakon ako cemo o nekakvim tripovima. samo je pitanje koliko sam si sjebala mozak jer je ovo vec tko zna koji put i zadnjih mjeseci mijesam slova i teze se sjetim pravog izraza za reci/napisati.

Ja imam kronične bolove u lijevom koljenu i u lijevom stopalu i fibromijalgiju.Također sam probao i kombinaciju sa paracetamolom (Doreta) međutim Tramadol mi nikad nije pomogao dok Lyrica jako dobro pomaže. I kod bolova, ali i kod anksioznosti.

#114 green_eye

green_eye

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,006 posts

Posted 03 November 2015 - 14:42

View Postzeusovich, on 03 November 2015 - 10:52 , said:

Ja imam kronične bolove u lijevom koljenu i u lijevom stopalu i fibromijalgiju.Također sam probao i kombinaciju sa paracetamolom (Doreta) međutim Tramadol mi nikad nije pomogao dok Lyrica jako dobro pomaže. I kod bolova, ali i kod anksioznosti.

ja imam bolove u desnom gleznju od 10. godinei prije, ortopedi su razmisljali o operaciji, na kraju uvijek kazu samo pij analgetike i smrsavi, mrzim to. nisam od njih nista dobivala ovako jace jer sam davno i prestala ici, tad su se jos ketonal i voltaren mogli bez recepta uzimati.

dorotea je isto sto i zaldiar, samo drugi proizvodjac. baka ima 3 sarafa u desnom bedru zadnjih 7-8 godina mislim, ima sad 90, ali ih ne pije redovito, trebala bi 3 dnevno ona nekad 2, nekad 1 samo, zato sam joj maznula visak :ph34r2:

lyricu imam za borderline, sad je povisio na 450 mg ukupno, ali svejedno imam bolove, mozda s ovih dodatnih 150 vise nece biti.
a ovo gore ocito nije bio pokusaj smanjivanja boli, nego suicida, ali sam sad prisebna i necu vise to uzimati, osim opet za bolove, 3 te mi pomognu, ali ne zelim se navuci pa ih uzmem tek kad boli toliko da ne mogu uopce hodati.

#115 Jessica Day

Jessica Day

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 194 posts

Posted 31 January 2016 - 01:17

Again, hello rivotril :)

#116 desing

desing

Još malo pa MASTER

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 853 posts

Posted 15 February 2016 - 00:26

Oboavam tabletice :)

#117 Mracni

Mracni

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 61 posts

Posted 25 August 2016 - 13:37

ja sam pre nekoliko dana uzeo ibuprofen diazepam i popio nesto alkohola ono je najvece sranje koje mozete da ubacite u sebe
TOTALNO NE ZANIMLJIVA DROGA!!!!! TOTALNO!!!!
mada meni ni jedna droga nije zanimljiva osim kafe cistog alkohola i duvana (ako to moze da se racuna u droge)
URA!!!! :D

#118 silver

silver

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 240 posts

Posted 06 September 2016 - 22:25

Dali se netko lječio od ovisnosti o Plivadonu/Caffetinu ?  (Sadrže kodein koji se pretvara u morfij) . Na svu sreću ja na vrijeme jesam. Obavio sam detox u bolnici ali nikako da me prođu "krize" tj više kao neka ansksiozno-socijala panika bez obzira na to što uzimam antidepresiv baš zbog anksioznosti. Jučer sam povečao dozu. (uz doktora). Ne želim se navlačiti na helexe mada mi čak ni ne pomažu toliko. Jedan cijeli dan budem super,sljedeći dan opet anksioznost i blaga glavobolja. Dokle više ? Dva tjedna sam bez Plivadona. Možda je rano i previše očekujem. :rolleyes:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users