Jump to content

* * * * * 1 votes

Shizoafektivna psihoza F 25

• This topic is locked This topic is locked
1390 replies to this topic

#801 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 22 October 2017 - 10:55

Cao ljudi evo vratismo se iz Rijeke islo je nas 10 iz udruzenja coporativno. bilo je super cak smo se i kupali u moru. i upoznali smo se i sprijateljili sa mnogo ljudi, ( iz hrvatske, Bosne, Slovenije, Italije, iz celog regiona) bile su konferencije, radionice, simpozijumi, druzenje, sve u svemu jedno divno iskustvo. stekli mnogo prijatelja, pozvani u Trst u novembru, dolaze nam gosti iz Slovenije u decembru, super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sada imam mnogo obaveza radim na tome da se udruzenje vise bori za nasa prava, bolje uslove lecenja, bolji tretman, veca primanja, suzbijanje diskriminacije, itd,
poslala sam dosta meilova za saradnju dobila pozitivne odgovore  Bogu hvala

pa moram da se borim za nas, sta cu? samo kada bi se malo vise ljudi ukljucilo u to....

eto tako, pozdrav svima!

#802 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 22 October 2017 - 11:13

Foggi hvala ti , to sam bila ja...

cao svima evo vratili se iz Rijeke islo nas 10 iz udruzenja coporativno.
bilo super, kupali se u moru, druzili se, sklopili prijateljstva sa ljudima iz celog regiona, bile konferencije, simpozijumi radionice druzenje, pozvani smo u Italiju, a dolaze nam i gosti iz Slovenije........... svi bili super prema nama ko da i nije bilo rata!

sada imam mnogo posla, da se borim za nasa prava, bolje uslove lecenja, veca primanja, suzbijanje diskriminacije, slala sam meilove za saradnju drugim organizacijama, dobila pozitivne odgovore, itd
pored toga i posao... zivim 100 na sat- eto to mene vadi iz depresije, rad bilo kakav...cak i kucni poslovi. dokazano je da to pomaze lucenju serotonina, hormona srece.
drste se ljudi, nedajte se! bice sve dobro!

pozz svima

#803 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 22 October 2017 - 11:14

JEBEM TI KOMPIJUTER; POKAZUJE DA TEKST NIJE POSLAT; I PISEM PONOVO KO BUDALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#804 lupus

lupus

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,992 posts

Posted 22 October 2017 - 12:59

Dajte neki link.

#805 Hyperdrive

Hyperdrive

All I want for Christmas is food.

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,379 posts

Posted 22 October 2017 - 13:07

Cako, forum ima neku "bubu", nije do tebe. Čuvaj živce (kojih imaš više nego ja, izgleda).

Stvarno, tema o udruženjima i aktivizmu treba da bude na vidnom mestu, pinovana u nekom drugom podforumu, jer - kao što rekoh - najveći broj ljudi koji nema shizoafektivnu psihozu neće ni zalaziti u temu o njoj, niti će im pasti na pamet da je tema prepuna drugih stvari.  Ni ja sama ne znam kako sam stigla ovde, valjda zbog toga što sam pokušavala da razumem druga u krizi koji mi je slao čudne poruke i pretio mi (a to mu je dijagnoza...i sad je dobro). :)

Ko je dao pozitivne odgovore i na šta? Sem ako nije tajna u ovom trenutku, naravno.

Matilda, ovo je bio taj događaj:
http://www.euractiv....talnog-zdravlja

#806 lupus

lupus

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,992 posts

Posted 22 October 2017 - 13:14

Aha. Hvala Foggyli :)

#807 pogresna

pogresna

gospodža

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,043 posts

Posted 22 October 2017 - 13:39

Bravo Cako, divim se tvojoj volji i hrabrosti da radiš sve to, ti si pravi pobednik, veruj mi na reč :firsto:
Sad ću da sklonim onaj poduplani post, nemoj da mi se nerviraš za takve sitnice :D  nekad nije do foruma nego je spora mreža, opterećena ili ko zna... uglavnom, nikakav problem, ne brini :)

Ima već izdvojena tema o aktivizmu i ostalim preduzetničkim idejama za naše probleme:

http://www.depresija...30

takođe Caka pokrenula :)

#808 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 22 October 2017 - 19:14

hvala vam puno Pogresna, Matilda Foggy i ostali

gledacu da se ova tema probije na nekom podforumu, i obavestavacu vas sve o aktivnostima

ali prvo treba da postignem nesto konkretno, ovo je tek pocetak...

dace Bog

u petak ce najverovatnije biti sastanak udruzenja Dusa, obavesticu vas pa ko je zainteresovan moze da dodje i da vremenom postane clan, svi ste dobrodosli! :) :) :)

#809 lupus

lupus

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,992 posts

Posted 22 October 2017 - 19:18

A sta, to ne moze odmah da se postane clan? Ne kontam. A jbt sve organizacije su iste, ja mislila da je dovoljno sto imam f, jos moram da se trudim da postanem clan. A jesu me popljuvali na jednom dogadjaju Duse zato sto sam nesto kenjala. Ne bi me ni primili.

#810 Hyperdrive

Hyperdrive

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,379 posts

Posted 22 October 2017 - 19:19

E, to je već konkretan korak. :)

Što nemate više FB stranicu? Nadam se da vas nisu napadali trolovi. :(

I da, i mene je zaintrigiralo ovo što je pitala Matilda. Da li to ide po principu stranke, tj. da neko mora da se "dokaže", ili je samo posredi nesporazum u komunikaciji? Takođe, da li su članovi udruženja prvenstveno ljudi sa shizofrenog spektruma, ili ima i drugih?

Edited by Foggy, 22 October 2017 - 19:22 .

#811 lupus

lupus

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,992 posts

Posted 22 October 2017 - 19:20

Ma imaju fejsbuk, samo je neaktivna stranica godinu i vise dana.

#812 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 22 October 2017 - 19:20

Foggy hoce sa nama da saradjuje Mdri, i koordinator za ljudska prava i rodnu ravnopravnost, to je za sada, a vreme ce pokazati da li ce sve to uroditi plodom, i da li ce jos njih hteti saradnju. takodje javilo se nekoliko novih ljudi koji hoce da budu clanovi, takodje razmenila sam meil sa jednim covekom iz UN i on hoce saradnju...

ljudi drzite mi fige i ko je zainteresovan da bude clan, slobodno neka se javi.

#813 Hyperdrive

Hyperdrive

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,379 posts

Posted 22 October 2017 - 19:22

Ja sam u međuvremenu dodala nešto svom prethodnom postu - pogledaj. :) Stisni F5.

Edited by Foggy, 22 October 2017 - 19:22 .

#814 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 22 October 2017 - 19:22

Ljudi ja sam tek postala vd udruzenja, dugo je bila jedna zena koja je usla u pogorsanje, bice aktivnosti i na fejsu

#815 Hyperdrive

Hyperdrive

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,379 posts

Posted 22 October 2017 - 19:23

Nekima od nas je u krvi da postavljaju mnogo pitanja - izvini. :ph34r2:

#816 lupus

lupus

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,992 posts

Posted 22 October 2017 - 19:23

Ma ima svakakvih, nisu samo sizofreni. To ti je za sve f ovce.

#817 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 22 October 2017 - 19:25

Matilda, nije potreban trud svako ko mesec dana dolazi on vec postaje clan pritom su sastanci samo petkom to je samo 4 puta, to i nije tesko, al nema veze svako misljenje ja postujem

#818 lupus

lupus

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,992 posts

Posted 22 October 2017 - 19:28

Sve je cool Cako.

#819 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 22 October 2017 - 19:29

sve je ok Foggy :)

Drago mi je, Matilda, izvini ako sam bila preostra :)

#820 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 22 October 2017 - 19:31

A zamislite ljudi, na konferenciji EU nije bio niko od nasih koji su na nekom polozaju, to je porazavajuce!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users