Jump to content

Gay misli (HOCD)

• Please log in to reply
186 replies to this topic

#181 Worth

Worth

zen štetočina

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 439 posts

Posted 10 November 2016 - 20:30

A ne, Isus je voleo kurve i cesto im je oprastao grehe :).
Homoseksualnost je primecena i medju zivotinjama, tako da, verovatno je to prirodna pojava.

#182 Macak

Macak

Promjenjivi

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,411 posts

Posted 10 November 2016 - 21:13

Gledao sam dokumentarac o majmunima. Ne biraju puno rupu :D oni su biseksualni.

#183 pukla_ko_kokica

pukla_ko_kokica

GARGAMEL

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,300 posts

Posted 11 November 2016 - 06:34

View PostBurnInHell, on 10 November 2016 - 20:15 , said:

Mislim da to nema veze sa poremećajem, niko ne može da bira ili da ''izleči'' svoju seksualnost.Budi ono što jesi, onda će te i drugi prihvatiti.Ono protiv čega se boriš još više raste.I šta je loše u tome ako ti se diže na muškarce?Prepusti se tim osecajima i uzivaj.Ako ne volis devojke, zasto muciti sebe?Sve više mladih ljudi je open mined što se tiče takvih stvari, ne osuđuju, prihvataju.Ljude prosto-boli kurac :D Naravno, to ne znaci da treba sad bas javno da se eksponiras i pricas svima.
Ako je neko dobar čovek i prijatelj zabole me sa kim spava u sobi.Daj oslobodite se jednom tih okova društva i propovedi onih glupavih sveštenika što siluju dečake, pa oni su prvi homosexualci + pedofili. ( I dragi Isus, jagnje bozije je bio gej hahaha )

Stoji ti svako slovo, ali ne radi se tu o gay osobi koja se forsira da bude straight, nego o straight osobi koja ima prisilne misli "Šta ako sam gay?" i sad joj to cijelu sexualnosdt i sve ono što osijeća cijeli život dovodi u pitanje, kako OKP to voli, zadirat duboko u samu bit, propitkivat i dovodit u pitanje ono što je odavno definirano...

Iako u osnovi jedan od stavova s kojim ćeš krenut prema HOCD-u je svakako ovaj u kojem je biti gay ok, pa je to polazišna točka, ali opet vrlo, vrlo često ljudi sa HOCD - em nisu nimalo homofoibični, suprotno dapače, ali vole ono što vole i sad ih poremečaj jebe sa tim kretenarijama.

Podržavam Aruenin post i meni je nešto slično napisala kad sam tek došla na forum i također mi je Blokiran mozak jako puno pomogao u savladavanju mojih p.m. isto nevezanih za HOCD konkretno.

#184 Apoptosis

Apoptosis

Многострадални

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,147 posts

Posted 11 November 2016 - 10:17

Otvorio sam topci PROMENA SEKSUALNE ORIJENTACIJE. Arhiviran je.
Dugo sam mislio da sam homoseksualac, jer su me privlačili muškarci.
Na kraju je ispalo da sam aseksualac, homoromantičan.
To je, nema sexa, nego pričanje provođenje vremena jedno sa drugim, zaljubljenost.
To ne mogu imati i ta činjenica da to ne mogu pronaći me je ubijala, i dovodila do suicidalnih misli.
Sad sam se navikao na to i boli me mindža.

#185 serafim

serafim

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 947 posts

Posted 15 November 2016 - 07:59

Sex je dobar samo zbog produzenja vrste, inace je debelo precenjen. I bolje sto si aseksualan, potreba za sexom samo opterecuje i stvara probleme. To je samo par minuta pojacanog lucenja dopamina i nista vise, ne vredi muke.

#186 Macak

Macak

Promjenjivi

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,411 posts

Posted 15 November 2016 - 08:14

Meni je ta potreba gadno opterecenje, vise kao fizioloske potrebe ali nema sad veze sa temom.

#187 Apoptosis

Apoptosis

Многострадални

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,147 posts

Posted 15 November 2016 - 08:16

Hvala Bogu da sam se rešio tih opsesivnih misli. Bio je to svojevrsni pakao.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users