Jump to content

Pregabalin (LYRICA, EPICA)

• Please log in to reply
449 replies to this topic

#441 ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ

ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ

Matora

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,011 posts

Posted 21 November 2018 - 13:28

View PostMihael Grey, on 20 November 2018 - 22:09 , said:

Jebem li mu,nisam bio na forumu sto godina al sam se zakacio s lyricom pa me evo, sto neko rece u komentarima ako si u dusi narkoman ne zapocinji, sto mi to nerece neko ranije, nema sanse da nema efekta withdrawala,meni tako nije dobro, a bio sam par dana na njoj prvo 600 mg prvi put,drugi put isto,treci 900, cetvrti 1150,pa sam smanjivao jer sam pio za redom svaki dan, na 600,450,300,danas uzeo 150, na danu sa 450 me spicila depresija anksioznost zesca prespavao sam dva dana, sad sedim i mislim se ocul uzeti necu uzeti...ocu se ocistim al imam ank a onda mi i dodje a u picku materinu sto da se mucim... ima neko da kaze kako se skida s toga jel ima sablon neki il sta,nisam uzeo preko recepta jer nije mi prepisana, dal nastvljati s tim il se skidati,i dal prenaglo skidam halp.
Pa ja sam ti rekla da ne uzimas puno. Tj samo dve. Tako da NEKO ti jeste rekao.
To sto ti ne slusas je samo tvoj problem.

Al relax eo ja imam jos jednu tabletu pa cemo zajedno da pizdimo.

#442 Mihael Grey

Mihael Grey

Stari clan

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 369 posts

Posted 21 November 2018 - 21:17

View Postᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ, on 21 November 2018 - 13:28 , said:

Pa ja sam ti rekla da ne uzimas puno. Tj samo dve. Tako da NEKO ti jeste rekao.
To sto ti ne slusas je samo tvoj problem.

Al relax eo ja imam jos jednu tabletu pa cemo zajedno da pizdimo.

Rekla si 4 xD al isto sranje,to neka droga...mozes sa mnom da kriziras uz laksative.

#443 ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ

ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ

Matora

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,011 posts

Posted 23 November 2018 - 11:14

View PostMihael Grey, on 21 November 2018 - 21:17 , said:

Rekla si 4 xD al isto sranje,to neka droga...mozes sa mnom da kriziras uz laksative.
Pa 4 DNEVNO je 600mg a to si nabrojala dalekp vecr doze od te. I podrazumeva se da pocetnoci ne uzimaju tolike doze.
Plus sam tw upozorila da ako se zloupotrebljava da se tolerancija stice vec sledeci dan ili dva...

#444 Taobao

Taobao

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 1 posts

Posted 26 November 2018 - 20:54

Evo i mene da se pridruzim.

Pijem Epicu nekih mesec dana, prvo 50mg, nakon toga 2X50mg. Trenutno sam na ovoj dozi, koju cu povecavati svakih 7 dana do ukupno 200mg.
Pored Epice, pijem jedan Flunirin ujutru i pola Remirte uvece.Ova dva zadnja leka uzimam godinama ipored toga ispalim  i depresivnu epizodu i GAP, pa mi je dr uvela Epicu

Elem, ja vec vidim boljitak sto se anksioznosti tice, ali dobila sam uzasne vrtoglavice...ne smem da se sagnem, naglo ustanem i sl. Vrtoglavice su takve da imam osecaj da mi se mozak bukvalno prevrne u lobanji. Tesko funkcionisem sa tim, narocito u prepodnevnim satima na poslu Doktorki nista nisam rekla iz straha da mi ne bi ukinula Epicu..odnosno, lakse mi je i da trpim ovu vrtoglavicu , nego anksioznost :wacko:

Ima li neko ovakva iskustva ? :(

#445 ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ

ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ

Matora

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,011 posts

Posted 26 November 2018 - 21:35

View PostTaobao, on 26 November 2018 - 20:54 , said:

Evo i mene da se pridruzim.

Pijem Epicu nekih mesec dana, prvo 50mg, nakon toga 2X50mg. Trenutno sam na ovoj dozi, koju cu povecavati svakih 7 dana do ukupno 200mg.
Pored Epice, pijem jedan Flunirin ujutru i pola Remirte uvece.Ova dva zadnja leka uzimam godinama ipored toga ispalim  i depresivnu epizodu i GAP, pa mi je dr uvela Epicu

Elem, ja vec vidim boljitak sto se anksioznosti tice, ali dobila sam uzasne vrtoglavice...ne smem da se sagnem, naglo ustanem i sl. Vrtoglavice su takve da imam osecaj da mi se mozak bukvalno prevrne u lobanji. Tesko funkcionisem sa tim, narocito u prepodnevnim satima na poslu Doktorki nista nisam rekla iz straha da mi ne bi ukinula Epicu..odnosno, lakse mi je i da trpim ovu vrtoglavicu , nego anksioznost :wacko:/>

Ima li neko ovakva iskustva ? :(/>
NStavi samk tako.
Ova ne zna da razlikuje dve tablete od 4 zatp joj je i tako.

DoBr je to lek ako znaš da ga kosžriTiš.

#446 Hyperdrive

Hyperdrive

All I want for Christmas is food.

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,405 posts

Posted 27 November 2018 - 22:25

View Postᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ, on 26 November 2018 - 21:35 , said:

DoBr je to lek ako znaš da ga kosžriTiš.

Znam da si dislektična, ali ovo se već jedva čita. Nešto ne štima i podseća me na jul. Nemoj da napraviš neku glupost do četvrtka, MOLIM TE. :(

#447 ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ

ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ

Matora

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,011 posts

Posted 28 November 2018 - 11:17

View PostHyperdrive, on 27 November 2018 - 22:25 , said:

Znam da si dislektična, ali ovo se već jedva čita. Nešto ne štima i podseća me na jul. Nemoj da napraviš neku glupost do četvrtka, MOLIM TE. :(/>
U stresu sam jer je jedna devojka(tabletomanka) ukrala mi sbe lekove za epi. Počiciji sa. Je prikavila i sad treba da idem  na privatnu tubu.
A ja da novca imam pa prvo bih čekove lupila.. I sad neću čitav mesec imati lekove...
Ma. Samo neću vie nisakim da izčazim niti ikomr da verujem. Svi su me zajebali i posrali se po meni.

#448 Hyperdrive

Hyperdrive

All I want for Christmas is food.

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,405 posts

Posted 28 November 2018 - 22:45

Izdrži. Četvrtak ujutru je za par sati.

#449 ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ

ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ

Matora

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,011 posts

Posted 29 November 2018 - 14:09

View PostHyperdrive, on 28 November 2018 - 22:45 , said:

Izdrži. Četvrtak ujutru je za par sati.
Ako napravim i najmanje sranje odo ja prosično na F odečjenje. Okružena sam manipulatorima i besposčičarima.

Boli me kurac za druge ali aždaja od majke. Sad svaki kontakt sa njom snimam. Pa prvo doktoru pa socijalnoj.
A uspela sam već za dva minuta blage materijale da skupim.

A prisilno mogu samo u mrtvačnicu da me strpaju.

#450 ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ

ᑥᗗᕫᗗ ᐐᘓᗽᔛᙽ

Matora

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,011 posts

Posted 02 December 2018 - 09:19

E vala i kad podignem liriku neću je piti, samo ću se praviti da je pijem.
Ubila me načisto.
DAJ BOŽE da dpbojrm nrštp za šoremećaj pažnje i onda ću samo to i rivas da cepam.

Imala sam neke glasove, komada tri ali mi nosu smetali iako si me vređali...
Ovo će zvučato čudnp. Al više vplom sebe kreativnu, ludu i sretnu.
Naravno ne pada mi ni na kraj pameti da to ikome šrojavljujem. Majco pogotovo ne...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users