Jump to content

* * * * * 1 votes

Shizoafektivna psihoza F 25

• This topic is locked This topic is locked
1390 replies to this topic

#701 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,099 posts

Posted 16 August 2017 - 11:51

LJudi sta me snaslo taman prosle vrucine da mogu da radim, i dobijem isijas, boli i kad hodam i kad stojim. i moram da mirujem i da mazem konjsku mast, tj gel, pa ako ne prodje moracu da dobijam inekcije svaki dan, po ovoj prokletoj vrucini da se vucem do doma zdravlja i da me bodu!  umesto da radim al nema veze prezivecu. najvise mi tesko pada sto moram da mirujem i da sedim kod kuce po ceo dan a to najvise mrzim!!!!!!!!! jbg.
nadam se da ce brzo proci :unsure: :unsure: :unsure:   :) :) :)

#702 Apoptosis

Apoptosis

Turnover

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,270 posts

Posted 17 August 2017 - 14:26

Doktor mi ukinuo 1 Zoloft od 100 mg i 2 Metotena od 5 mg.

Imao sam tešku psihotičnu, disforičnu maniju juče.

Inače, juče me je mama izbacila iz kuće bila.

Ali tata je bio tu..

Pa se oni potukli, ona luda i u menopauzi, on alkoholičar...

Nismo pričali do jutros.

A tata uzima godišnji od sledeće nedelje, biće ludilo.

Sutra mi dolaze gosti na 2 dana...

Ponovo sam počeo da pušim, ali samo ovu paklicu.

Došlo mi je da ubijem nekoga, sebe, da iskočim iz kože.

Kako sam preživeo juče, to je milost i čudo Božije.

#703 Korn

Korn

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 290 posts

Posted 17 August 2017 - 16:26

View Postcaka 41, on 16 August 2017 - 11:51 , said:

LJudi sta me snaslo taman prosle vrucine da mogu da radim, i dobijem isijas, boli i kad hodam i kad stojim. i moram da mirujem i da mazem konjsku mast, tj gel, pa ako ne prodje moracu da dobijam inekcije svaki dan, po ovoj prokletoj vrucini da se vucem do doma zdravlja i da me bodu!  umesto da radim al nema veze prezivecu. najvise mi tesko pada sto moram da mirujem i da sedim kod kuce po ceo dan a to najvise mrzim!!!!!!!!! jbg.
nadam se da ce brzo proci :unsure:/> :unsure:/> :unsure:/>   :)/> :)/> :)/>

Caka, ja imam disk pomjeren i oboljela koljena a nosim dnevno stotine kila na poslu. Majka se ne odaziva kad je zovnem da mi da ruku da ustanem. Radim svaki dan po 8.30 h. A imam 27 god. Znam kako je. Pij diklofen plus bensedin uvece. To jedino pomaze. Drzi se!!!

#704 FreakElixir

FreakElixir

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 688 posts

Posted 18 August 2017 - 17:39

@Api ja imam f25.2 i tesko mi padaju ove promene vremena,u mom slucaju osecam nervozu,paniku,depresiju,i nelagodnost,,,strasan umor i malaksalost,gubim se u mislima,ne mogu pohvatati nista,maglovina u glavi...proci ce.

#705 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,099 posts

Posted 18 August 2017 - 23:05

Korn, hvala ti, evo nije me bilo par dana sizela sam po kuci ali sam Bogu hvala ozdravila pomocu konjskog gela on je cudo! danas sam prvi put hodala i nije me bolelo, izbegla sam inekcije Bogu hvala.
sutra (subota) idem malo na plivanje kupila sam kupaci za more pa moram da ga isprobam :)
a od ponedeljka radimo. 08.09.na more jedva cekam!
inace probala sam da postim al mi ne ide ne mogu da se zadovoljim povrcem pa konzumiram ugljene hidrate ( hleb dzem itd) sto inace ne praktikujem jer to nije zdrava hrana a i goji, a i nedostaju mi proteini, meso, riba, mlecni proizvodi, jaja... ovaj pravoslavni post je previse strog. katolici kada poste jedu mlecne proizvode i jaja samo ne meso, a ovi nasi preteragase ga! pa sta da jedem??!! da pasem travu???????!!!!!!- nisam ovca! ma posticu 2 dana pred Gospojinu pa se pricestiti u pravu je bio moj duhovnik (koji je i bio za to da postim 2-3 dana i da se pricestim.
inace psihicki sam dobro, Bogu hvala, sad cim sam pocela da izlazim iz kuce, popizdi covek u kucnom pritvoru...

kako ste vi ljudi? :) :) :)

#706 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,099 posts

Posted 18 August 2017 - 23:11

Apoptosis i Freak elixir,
bice sve dobro, uskoro ce proci ove vrucine, svima nam se pogorsalo stanje zbog vremena ovo je bilo nenormalno.
dobro je da smo preziveli.
drzite se, samo hrabro i pozitivno, iskulirajte. ja sam bila psihoticna, manicna, depresivna... al svemu dodje kraj i sada je sve ok. samo pozitivno mislite.
svako dobro, :) :) :)

#707 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,099 posts

Posted 19 August 2017 - 14:41

Cao ljudi, sta ima?

evo ja i moj dragi  bili na Adi
kupali se i suncali i bilo super.

nego, sta mi se desilo pre neki dan. legla ja da spavam, zatvorim oci, i ugledam demona sa iskolacenim ocima i iskezenim zubima kao oni iz hinduistickih hramova,i onda otvorim oci i kazem muzu, nisam smela da zatvorim oci opet da mi se ne desi da opet vidim isto

jel to halucinacija, ili mi se stvarno javio demon, sta vi mislite ljudi o tome, sta je to?????????????!

#708 Apoptosis

Apoptosis

Turnover

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,270 posts

Posted 19 August 2017 - 15:27

Ja mislim da je demon.

Ne drži me za reč, imam dg F20.0 i F25.2, pa nisam dobar u prosuđivanju...

Javi se ti ipak psihijatru.

#709 WANNABE

WANNABE

godina i po

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,554 posts

Posted 19 August 2017 - 16:11

View Postcaka 41, on 19 August 2017 - 14:41 , said:

Cao ljudi, sta ima?

evo ja i moj dragi  bili na Adi
kupali se i suncali i bilo super.

nego, sta mi se desilo pre neki dan. legla ja da spavam, zatvorim oci, i ugledam demona sa iskolacenim ocima i iskezenim zubima kao oni iz hinduistickih hramova,i onda otvorim oci i kazem muzu, nisam smela da zatvorim oci opet da mi se ne desi da opet vidim isto

jel to halucinacija, ili mi se stvarno javio demon, sta vi mislite ljudi o tome, sta je to?????????????!

naravno da je halucinacija
čak i da postoje demoni - a ne postoje - zašto bi se baš tebi pokazivao

žao mi je što prolaziš kroz to i kad si na lekovima

#710 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,099 posts

Posted 19 August 2017 - 17:54

Da jeste halucinacija hvala vam na odgovoru jer to je to, navikla sam ja na halucinacije, pila sam SVE POSTOJECE antipsihotike i - nista
evo kakve sam sve halucinacije imala:

prvo u mojoj 15. godini - duhove bele i prozirne, lobanje cudovista itd...
u 20. godini - crna mrlja koja se pomera po plafonu i veliki roze leptir velicine jedam metar, onda vidim vazduh i po vazduhu sarice i likovi obicno zastrasujuci koji kao da su crtani flomasterom po vazduhu,( to mi se i u sadasnjosti cesto desava) eto, to.

jebiga ljudi, 20. godina se lecim i navikla sam na halucinacije, al uvek postoji nada da ce biti bolje. imala sam vise od 20 hospitalizacija, tezak pokusaj suicida, prosla kroz pakao . to je sve iza mene, obicno se ne vracam u proslost, al eto rekla sam po nesto, a ima dosta toga ali necu da smaram ni druge ni sebe da podsecam na te uzase. Bog mi je svedok.

#711 Apoptosis

Apoptosis

Turnover

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,270 posts

Posted 19 August 2017 - 17:56

Imao sam i imam halucinacije.

Probao sve postojeće neuroleptike na našem tržištu koji se mogu naći.

I ništa.

Ja sam isto navikao.

Mene samo deluzije dokrajčiše.

Kad umislim nešto...

Ali ja verujem u Dobro (Boga) i Zlo (sotonu), i oni imaju svoje sluge...

#712 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,099 posts

Posted 19 August 2017 - 17:58

Korn, svaka ti cast sto bolestan radis tako tezak posao, svaka ti cast!! :) :) :)
zao mi je sto mama nece ni ruku da ti da, to nije ok i potpuno te razumem.
drzi se brate, pozz :)

#713 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,099 posts

Posted 19 August 2017 - 18:01

Apoptosis, naravno i ja verujem u to isto sta i ti zna se vec, i nadam se da ce mi Gospod, Bog nas mili pomoci, i tebi i meni i svima, :) :) :)

#714 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,099 posts

Posted 19 August 2017 - 18:03

Apoptosis, a sta su to deluzije?

#715 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,099 posts

Posted 19 August 2017 - 18:22

,ma. ljudi nek ide sve dovraga, ne vredi kukati bice sve dobro, samo optimizam i borba! dace Bog bice sve super, vazno da covek nauci da zivi i sa bolescu kvalitetno, koliko ko moze...
:D
:D
svako dobro svima na forumu! :D

#716 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,099 posts

Posted 19 August 2017 - 18:30

Ljudi, imam molbu za sve vas na forumu koliko ko zeli da mi pomogne.

ako mozete da mi pisete kakve halucinacije vizuelne ste imali ili imate ako ste iskusili to. eto samo to ako nije problem, hocu da uporedim sa mojim halucinacijama

unapred hvala :)
..

#717 Apoptosis

Apoptosis

Turnover

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,270 posts

Posted 19 August 2017 - 19:08

Deluzije su sumanute ideje.

To su ono što popularno kažemo "tripovi".

Meni je najupečatljivija bila vizija Bogorodice i Svetog Arhangela Mihaila.

A imao sam more viđanja mrtvih, Svetaca...

Kod mene su najčešće bile izražene slušne.

#718 WANNABE

WANNABE

godina i po

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,554 posts

Posted 19 August 2017 - 19:24

nisam imao puno halucinacija i nikada nisam imao glasove
(ne računajući horsko žuborenje nerazumljivih glasova koji bi samo povremeno viknuli neku reč)
jednom mi se profesor istorije obratio na času i rekao da imam "hemijski disbalans u mozgu" toga se sećam vrlo dobro
televizor mi se non stop obraćao pa sam na primer jednom u onoj groznoj tv emisiji najslabija karika video kako pokazuju moje ime
ljudi na ulici su mi se takođe obraćali pogrdno dok sam bio u uverenju da sam satana
a postoje neke stvari za koje ja NI DAN DANAS nisam siguran jesu li se zaista desile ali su to grozne neke stvari pa ne bih pričao
i postoje stvari za koje ne znam jesu li zvučne halucinacije ili "povišena sposobnost interpretacije"

#719 ~xO~

~xO~

~ brainstorm sailor ~

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,363 posts

Posted 20 August 2017 - 00:05

Drustvo jedno pitanje za vas koji ste na nesrecu dozveli halucinacije :(
Evo vec godinu dana citam vas i svaki put kada se pomenu halucinacije,one su u vecini slucajeva nesto zastrasujuce nesto sto plasi...mahom uvek govore ruzne stvari nagovaraju na samoubistvo i uvek su ruzne i groteskne pojave...zasto halucinacije imaju uvek negativnu konotaciju?
Zar neko ne halucinira npr nesto lepo uvek su crne senke i kojekakve babaroge...

#720 WANNABE

WANNABE

godina i po

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,554 posts

Posted 20 August 2017 - 00:18

View Post~xO~, on 20 August 2017 - 00:05 , said:

Drustvo jedno pitanje za vas koji ste na nesrecu dozveli halucinacije :(
Evo vec godinu dana citam vas i svaki put kada se pomenu halucinacije,one su u vecini slucajeva nesto zastrasujuce nesto sto plasi...mahom uvek govore ruzne stvari nagovaraju na samoubistvo i uvek su ruzne i groteskne pojave...zasto halucinacije imaju uvek negativnu konotaciju?
Zar neko ne halucinira npr nesto lepo uvek su crne senke i kojekakve babaroge...

zato što ova bolest izvlači ono najgore iz nas a ne ono najbolje

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users