Jump to content

- - - - -

Rano budjenje

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 pablo

pablo

Napredni član

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 361 posts

Posted 14 September 2018 - 05:22

Imam problema, budim se svako jutro u 5 ujutro, i onda ne znam sta da radim, pijem kafu i pusim,
i pri tom me uvek probudi neki cudan san, da nepijem lekove za uspavljivanje(nipan) pored ostalih ne znam kako bi uopste spavao,
tj. bude mi vrlo plitak san, izgubio sam prethodni posao upravo zbog toga, dr. nezna kako da mi pomogne, treba mi posao ali se bojim
da ne bih mogao da se dovoljno naspavam kako bih bio odmoran za radni dan.

#2 hajvan

hajvan

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 465 posts

Posted 14 September 2018 - 07:11

View Postpablo, on 14 September 2018 - 05:22 , said:

Imam problema, budim se svako jutro u 5 ujutro, i onda ne znam sta da radim, pijem kafu i pusim,
i pri tom me uvek probudi neki cudan san, da nepijem lekove za uspavljivanje(nipan) pored ostalih ne znam kako bi uopste spavao,
tj. bude mi vrlo plitak san, izgubio sam prethodni posao upravo zbog toga, dr. nezna kako da mi pomogne, treba mi posao ali se bojim
da ne bih mogao da se dovoljno naspavam kako bih bio odmoran za radni dan.
Kako ti se čini ideja da pokušaš sa trčanjem?

#3 pablo

pablo

Napredni član

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 361 posts

Posted 14 September 2018 - 07:47

Idem u teretanu i vozim bicikl, ujutro prosetam kera ali cini mi se da je to nesto u mozgu, budim se kao opaljen veslom u glavu sa cudnim mislima i onda izjutra opet zaspem, ne mogu u cugu da se ispavam.

#4 Marginalna

Marginalna

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 166 posts

Posted 14 September 2018 - 20:15

Hej pablo, u poslednje vreme meni se žalilo dosta ljudi koji nemaju nikakve psihičke smetnje niti dijagnozu, na to da danima ne mogu da spavaju. Osećaju se normalno i obavljaju sve obaveze, ali retko spavaju. Jedna cura spava samo vikendom, neki dečko svaki treći dan odspava par sati... Oni kažu da osećaju neke promene na energetskom nivou i da uče da funkcionišu sa tim...

Pa sad šta znam...

Mene kad uhvati insomnia ja uradim trening pa se umorim i lepše zaspim. Kad to ne upali onda nastavim da se ponašam kao da je sve okej, obavljam stvari, dok me sad ne obori...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users