Jump to content

- - - - -

Neizmerna količina tuge

depresija Nesanica Samoubistvo

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 kostadin135

kostadin135

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 3 posts

Posted 11 January 2018 - 00:08

Dobar dan, ili veče, ili jutro, kada već ovo čitate. Pre svega, ja sam srednjoškolac, 16ogodišnjak. Mene muče dve stvari, a te dve stvari su:
moguća depresija(ne znam da li bolujem od toga) i odnos između mene i mojih prijatelja.
Započeću sa prvom stvari.

*I*
Od avgusta prošle 2017. godine meni je svaka noć skoro neispavana. Znači, tu mi se u mislima zapliću neke suicidne scene, mnogo puta i plačem od muke. Nekako se plašim da mi ne bude neprijatno da razgovaram za psihologom, jer imam još jedan problem koji se zove mucanje. To mucanje mi traje odkad znam za sebe.
Moja porodica, i šira i uža se brinu da se jednog dana ne desi nešto što i napomenuh malopre u odvijanjima u mojim mislima. Svetlost malo lošije utiče na moju kožu te uvek kad sam napolju nosim nešto duže.

Meni stvarno nije jasno je li ovo depresija ili ne ali svakao mislim da je nešto blizu toga.

Za drugi problem i ne želim da pričam jer, teško mi je da o tome razmišljam.

#2 kruška

kruška

soÄŤna

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,432 posts

Posted 11 January 2018 - 10:51

zvuči kao depresija, a baš ti psiholog može pomoći da riješiš probleme s mucanjem. Razgovor s psihologom može biti neprijatan, ali ovako propuštaš šansu za ikakvim napretkom.
Sad ne razumijem što svijetlost i koža imaju s ovim :unsure: utječu i na moju jer sam bijela.

#3 Cicina gazdarica

Cicina gazdarica

AKTIVNI SLUĹ ALAC FORUMA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 639 posts

Posted 12 January 2018 - 13:37

Kostadine, moraš nekako da pobediš strah od psihologa i psihijatra..ako si loše raspoložen i ukoliko se loše psihički osećaš duže od tri nedelje, treba da ideš i kod psihijatra.

Oni su lekari i razumeće tvoj problem sa mucanjem. Samo skupi malo hrabrosti...srećno!

Also tagged with depresija, Nesanica, Samoubistvo

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users