Jump to content

Vibriranje ispod kože - "alien"

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Sa1x87

Sa1x87

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 576 posts

Posted 10 January 2018 - 20:56

Poštovani, imate li vi problema sa vibriranjem ispod koze???? Dakle, kao da je neka zivotinja u tijelu i hoce da izadje. Srce mi lupa, cas u stomaku, cas u nozi, cas ruci, isto kao da srce imam na ruci i tu lupa ispod koze... kao tremor misica- medicinski recemo, odjednom krene da lupa, kao da hoce da izadje iz tijela.....

Edited by Hyperdrive, 11 January 2018 - 21:55 .
Deskriptivniji naslov

#2 kruška

kruška

wonky

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,898 posts

Posted 10 January 2018 - 21:04

nemam problem sa životinjom :D ali taj osjećaj da ti srce kuca u nekim dijelovima tijela je puls u arterijama, imala sam taj osjećaj često prije, ako na to misliš

#3 archaic_tiger

archaic_tiger

Danger On the Road

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,585 posts

Posted 10 January 2018 - 21:19

Možda je u pitanju izrazito intenzivna "anksioza",sa kojom psiha i organizam nisu u stanju da na adekvatan način izađu na kraj?

Ne znam šta bi drugo osim toga moglo da bude u pitanju...

#4 mailer-daemon

mailer-daemon

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,216 posts

Posted 11 January 2018 - 11:05

Joj... Pola života sam osjećao to, i baš gadan osjećao. Sve kako je napisano, ogavan osjećaj, recimo čekaš negdje u nekakvom redu a noga ti pulsira do te mjere da misliš kako će ekspolodirati.

Hvala bogu već neko vrijeme taj "alien" mora da je izašao i pobjegao... Otkako je đava ušao u mene :D

#5 Ninche

Ninche

EMOGOTICARKA

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,869 posts

Posted 20 January 2018 - 09:48

View Postarchaic_tiger, on 10 January 2018 - 21:19 , said:

Možda je u pitanju izrazito intenzivna "anksioza",sa kojom psiha i organizam nisu u stanju da na adekvatan način izađu na kraj?

Ne znam šta bi drugo osim toga moglo da bude u pitanju...

I ja mislim. Meni se desavalo da u nekim situacijama prvo bude to, pa da onda krenu noge da mi se tresu.

#6 Muse

Muse

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 16 posts

Posted 26 January 2018 - 23:30

Ja sam se osjećao tako da bi najradije iskočio iz vlastite kože, velika napetost i nervoza tijela, strujanje po tijelu, pomagao mi Zaldiar, sad Trittico to dobro smiruje.

#7 caecus

caecus

Član

• Beginners
  • PipPip
  • 38 posts

Posted 07 April 2018 - 15:49

View PostSa1x87, on 10 January 2018 - 20:56 , said:

Poštovani, imate li vi problema sa vibriranjem ispod koze???? Dakle, kao da je neka zivotinja u tijelu i hoce da izadje. Srce mi lupa, cas u stomaku, cas u nozi, cas ruci, isto kao da srce imam na ruci i tu lupa ispod koze... kao tremor misica- medicinski recemo, odjednom krene da lupa, kao da hoce da izadje iz tijela.....

to su benigne fascikulacije(živci u mišićima).jedan od onih prvotnih anksioznih simptoma.može bit da ti fali malo magnezija,ali u 99% slučajeva je to simptom anksioznog poremečaja.meni tako več godinama, nekad manje, nekad nenormalno.naučiš se, šta ćeš.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users