Jump to content

Klozapin (LEPONEX)

Da li LEPONEX Uspavljuje.

• Please log in to reply
179 replies to this topic

#121 Emanuil

Emanuil

Све за Христа, Христа ни за шта!

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,327 posts

Posted 08 November 2014 - 12:28

Treba oko sat vremena. I meni nije jasno kako me 500 mg Leponexa nije srušilo u krevet... Postao sam nekako rezistentan na lekove, deluju mi samo u konjskim, maksimalnim dozama, a neželjena dejstva uopšte nemam.

#122 empire-of-dirt

empire-of-dirt

Admin

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,581 posts

Posted 08 November 2014 - 12:36

Ja imam isto utisak da sam donekle rezistentna na neke lekove, od pocetka su mi trebale vece kolicine. E sad za ovo ne znam stvarno...

#123 Ank

Ank

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 364 posts

Posted 08 November 2014 - 13:23

Mozda zavisi i od toga sa kojim lijekovima se uzima. Meni je u startu bilo potrebno 100mg da me uspava, toliko uzimam i sad.

#124 empire-of-dirt

empire-of-dirt

Admin

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,581 posts

Posted 08 November 2014 - 13:37

Uzimam jos remeron i lamictal.
Batalicu leponex :(

#125 empire-of-dirt

empire-of-dirt

Admin

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,581 posts

Posted 08 November 2014 - 15:53

Ne znam da li je povezano....
Ali danas sam ultra osetljiva. Lako se razbesnim, lako se rastuzim. Dugo mi se nije ovo desavalo.

#126 tealer

tealer

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 180 posts

Posted 08 November 2014 - 16:06

View Postempire-of-dirt, on 08 November 2014 - 15:53 , said:

Ne znam da li je povezano....
Ali danas sam ultra osetljiva. Lako se razbesnim, lako se rastuzim. Dugo mi se nije ovo desavalo.

To ne može biti posledica Leponeksa, eventualno može biti zbog toga što je njegovo delovanje prestalo a nova doza nije uzeta.

#127 empire-of-dirt

empire-of-dirt

Admin

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,581 posts

Posted 08 November 2014 - 22:31

Ne znam, paklen mi je bio dan u glavi. Sada sam se malo stabilizovala. Leponex sam dobila zbog kvazi psihoticnih ideacija i da bih spavala. Nisam primetila da mi je ista pomogao (ok, samo prva doza) ali tu vrstu emocionalne nestabilnosti mislim da nisam odavno osetila. Htela sam da vicem i placem kad sam videla kokoske na livadi znajuci da ih ceka klanje, da vicem i placem kad sam videla pregazeno mace, bila sam izrazito besna sto sam cekala u nekom redu, da ne nabrajam, ali takve reakcije odavno nisam imala... Sve sam samo drzala u sebi, nisam pravila dramu, ali iznutra mi je bio pakao.
Popustilo me to sada skroz (ubrzo ce 24h od uzimanja prve tbl, ja to tumacim kao da je proslo dejstvo (koje je bilo lose) ali mogu samo da nagadjam.
Ajde dacu mu jos jednu sansu, mozda je stvarno slucajnost, ne razumem se.
:(

#128 tealer

tealer

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 180 posts

Posted 10 November 2014 - 15:35

Čudno. Leponeks upravo dovodi do emocionalne stabilizacije i smanjenja osetljivosti.

#129 empire-of-dirt

empire-of-dirt

Admin

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,581 posts

Posted 10 November 2014 - 17:01

Tako sam i ja vidjala po netu i cula sam se sa dr koja je isto rekla da bi Leponex trebalo da me ucini indiferentnom a ne uznemirenijom. Rekla je da ga ne uzimam ako mi toliko smeta, pa da vidimo kakvo ce mi biti stanje.

#130 bobano

bobano

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 156 posts

Posted 30 January 2015 - 13:24

Mene je doktor prebacio sa 5 mg rispolepta dnevno na 50 mg leponexa, citam da leponex djeluje sedativno pa se bojim da necu moci funkcjonirati..
Sto mogu ocekivati od te terapije?

#131 bobano

bobano

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 156 posts

Posted 31 January 2015 - 16:56

Prva noc i dan na leponexu, spavao sam 16 sati sve skupa, osjecam neku napetost u misicima i nista me nije volja, samo bi spavao, sad cu se opet vratiti u krevet, pregazio me ljek

#132 angela_delamorte

angela_delamorte

Šeherezada

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,032 posts

Posted 31 January 2015 - 22:51

mene je leponex unistio, a pila sam ga uz rissar

#133 FreakElixir

FreakElixir

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 posts

Posted 01 February 2015 - 01:10

najgori lek na svetu , bila sam down non-stop,zanesvesti me prespavam 50 h i ugojila se vise od 15 kg

#134 bobano

bobano

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 156 posts

Posted 01 February 2015 - 13:50

Evo drugi dan na leponexu sinoc sam spavao 15 sati, ustao se nista me nije volja, usta non stop suha, a trebalo mi je nesto da me digne a ne uslagira, valjda doktor zna sto radi, a i bolje mozda da me spustilo na zemlju i blokiralo mi misli jer sam bio preopterecen kad cu vise ozdraviti i sto cu sve raditi leponex je sad ubio volju za svime, mozda kad se prilagodim mi bude bolje, nadam se da ce mi se organizam naviknuti na lijek da mogu normalno fuunkcjonirati! Jao ti ga meni vise i ovo ljecenje mi je preko glave doslo, samo da krenem normalno kad se prilagodim na lijek, nekako da se uhvatim noemalnog zivotnog ritma! Sve negativno citam o leponexu, dali je netko uspio normalno zivjeti sa njime? Mene muci jedino sad sto me usporio i previse spavam

#135 angela_delamorte

angela_delamorte

Šeherezada

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,032 posts

Posted 01 February 2015 - 21:31

ja sam od ta dva ce dan spavala ili buljila u jednu tacku ko ombi. fuj
plus krvna slika mi se unistila, a inace sam anemicna

od seraquela isto sam malo komirana, ali u poredjenju sa oni ovo je premija

#136 bobano

bobano

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 156 posts

Posted 06 February 2015 - 21:17

8 dan na leponexu oborio rekord spavanja 17 sati bez ustajanja ni u wc! Usto se najeo se i valjo se cijeli dan bezvoljan po kaucu, evo sad se opet spremam zaspati, pozitivno je sto nisam sa nicime opterecen..

#137 FreakElixir

FreakElixir

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 posts

Posted 09 February 2015 - 00:04

LEPONEX PRAVI ZOMBIJE OD LJUDI.

#138 lewi

lewi

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 241 posts

Posted 09 February 2015 - 00:21

Ako je tako sve negativno o tom lijeku i ne osjecate se dobro, odbijte ga uzimati.
Zabole pojedine doktore neka stvar da li ce te vi postaati zombiji ili normalna bica.
Mislite o sebi i budite oprezni u svemu jer ijetko ce to ko drugi uraditi umjesto vas.

#139 Ank

Ank

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 364 posts

Posted 09 February 2015 - 12:55

View PostFreakElixir, on 09 February 2015 - 00:04 , said:

LEPONEX PRAVI ZOMBIJE OD LJUDI.
U vecim dozama da, ali u pravoj dozi radi posao. Meni su neki "doktori" prepisivali velike doze u proslosti i tada jesam bio kao zombi. Sad uzimam 1/4 + 1 i to  mi je ok. Cak me ni ne smeta da vozim sa paznjom (da kucnem u drvo posto sam zbog xanaxa imao udes), da razgovijetno razgovaram, ne spavam danju i sl.

#140 green_eye

green_eye

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,005 posts

Posted 11 February 2015 - 17:53

ja sam leponex dvaput probala "rekreativno". pusili smo ga, nas dvoje ukupno 100mg. samo nam je bilo fino i bili smo relaksirani nekako. mozda slicno ko travu kad pusis. al znaci to ispadne oko 50 mg po osobi, sto je mala doza tako da je vjerojatno zato.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users