Jump to content

- - - - -

Shizoafektivna psihoza F 25

• Please log in to reply
551 replies to this topic

#541 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 335 posts

Posted Yesterday, 20:40

ETO MOJ MORBIDNI SMISAO ZA HUMOR; IMA LI JOS NEKO TAKAV?

#542 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 335 posts

Posted Yesterday, 20:44

moja je dovoljno sitna da stane u rernu, pecenje, MAMETINA, bez kostiju 30 kg
SALIM SE

#543 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 335 posts

Posted Yesterday, 20:49

eto od silne muke i malo crnog humora, doca kaze da je i to bolest, inace sam bezopasna nikom ne bih naudila samo sam sebi pokusala nauditi al to je proslost

#544 ~xO~

~xO~

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,124 posts

Posted Yesterday, 21:55

Apoptosis, on 22 July 2017 - 18:28 , said:

Api otpozdravlja. :)/>

Meni je katastrofa, tata pijan, pravi sranje, mama nadrndana...

Meni nije dobro, ijao...

Dragi moj Api proci ce to sve samo budi strpljiv
Veruj mi da hoce

#545 ~xO~

~xO~

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,124 posts

Posted Yesterday, 21:58

matilda, on 22 July 2017 - 19:43 , said:

Ja sam imala nervni slom pre par dana. Majka htela da dodje do mene koliko se uplasila, jer sam joj histerisala, vristala i plakala preko telefona. Bukvalno sam pukla. Sad sam ok. Valjda. Smirila sam se dosta.
Znas kako nije ni cudo da svi pucamo...prvo stanje u drzavi nam je da poludis toliko stresa i straha neizvesnosti dosla su losa vremena a ni ovo vreme ne pomaze nesto preterano
Proci ce i to samo se ne daj

#546 ~xO~

~xO~

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,124 posts

Posted Yesterday, 22:02

caka 41, on 22 July 2017 - 20:19 , said:

Mene strasno plasi pomisao da cu ici u pakao, i bila sam psihoticna i dosadna i naljutila svog duhovnika, jer sam preterala a on nije znao da sam bila psihoticna. jutros sam mu poslala poruku da se izvinim.
nije mi odgovorio.
bojim se da sam napravila sranje... :wacko:/> dodje mi da skocim kroz prozor...
Pa zasto bi isla u pakao? Ne prihvata nas Bog zbog necega sto smo mi uradili ili zbog nasih zasluga vec zbog onog sto je On uradio umesto nas...
Bog nas je vec prihvatio u Hristu..zasto onda pakao? Kada je Hristos uradio sve da ne moramo da poginemo vec da imamo zivot vecni :)
Kad je tesko samo se predaj Hristu u ruke i ne boj se On ce te drzati cvrsto
Sto je teza muka i bolest to je Njegovo saosecanje vece i neznije zapamti to

#547 ~xO~

~xO~

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,124 posts

Posted Yesterday, 22:04

matilda, on 22 July 2017 - 20:19 , said:

Hvala Cako. Nije majka moja nista zgresila, nego su me pritisle zivotne okolnosti. A pocecu i ja da se molim Bogu kad svima to vec pomaze.
Cuj kao sto bi se ispricala sa najboljim prijateljem tako se pomoli Bogu ne postoji forma ni ritual

#548 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 335 posts

Posted Yesterday, 22:43

xO imam mnogo grehova i stalno ih ponavljam, psovke, morbidne sale skvernoslovlje, kletve u stilu dabogda crko ili za nekoga kazem govno jedno prokleto kada se iznerviram i jos puno toga. ja verujem u Boziju milost ali sam citala da posle smrti dusa prolazi kroz tkz. vazdusna mitarstva ima ih 20 gde dusu sacekuju demoni i ispituju npr za blud za razne grehe i ako ima neispovedjenih grehova, onda pravac pakao.
toga se ja plasim a to sve pise u Zitijima Svetih, i nisam upucena da li pravoslavna teologija potvrdjuje to ili porice, i zato se stalno mucim. jedino sto me tesi je to da svestenici kazu da ko bez roptanja smireno prihvata bolest ide ka spasenju, to su meni rekli.
videcu kad umrem jebiga ne znam vise kome da verujem svega mi je dosta, sto mi duhovnik ne odgovori na poruku bar da kaze da vise nije ljut, eto muce me pomisli da idem u neku drugu crkvu koja je koliko toliko blizu. ne znam vise sta da radim, a otkricu  VAM TAJNU MOJ MUZ I JA SMO SE SAMI BEZ SVESTENIKA VENCALI U CRKVI RAZMENILI ZAVETE BEZ SVESTENIKA STO JE MOZDA ISTO GREH A TEK SAM SADA TO SPOZNALA; A PROBLEM JE AKO BI SE ZVANICNO VENCALI IZASAO JE ZAKON DA SE CRKVENI I GRADJANSKI BRAK IZJEDNACUJU I POSTOJI OPASNOST DA IZGUBIM PRAVO NA PENZIJU a invalidska od mog tkz. muza je mala za dvoje i zato zbog proklete drzave mi moramo ziveti u grehu i kidam se zbog toga i u vezi sa time sam dosadjivala duhovniku i zvala ga 100 puta i sta sad da radim imam tremu i na pomisao da se pojavim u crkvi, STA DA RADIM????

#549 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 335 posts

Posted Yesterday, 22:53

ETO BILA SAM ISKRENA A AKO SAM GRESNA NEKA MI BOG SUDI! POMIRILA SAM SE SA SITUACIJOM I SA BEZNADJEM KOJE SADA OSECAM I JAKO PATIM: STA MI BOG DA:STA DA RADIM....

PRIHVATAM SVOJU KAZNU I SUDBINU; GOTOVA SAM; AL NEKA NEKE SE STVARI NE MOGU IZMENITI:

#550 caka 41

caka 41

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 335 posts

Posted Yesterday, 22:55

NEMAM VISE SNAGE DA SE NERVIRAM; KIDAM U SEBI...

A MOZDA SAM PSIHOTICNA; KO BI GA ZNAO JBG:

#551 ~xO~

~xO~

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,124 posts

Posted Yesterday, 22:57

caka 41, on 22 July 2017 - 22:43 , said:

xO imam mnogo grehova i stalno ih ponavljam, psovke, morbidne sale skvernoslovlje, kletve u stilu dabogda crko ili za nekoga kazem govno jedno prokleto kada se iznerviram i jos puno toga. ja verujem u Boziju milost ali sam citala da posle smrti dusa prolazi kroz tkz. vazdusna mitarstva ima ih 20 gde dusu sacekuju demoni i ispituju npr za blud za razne grehe i ako ima neispovedjenih grehova, onda pravac pakao.
toga se ja plasim a to sve pise u Zitijima Svetih, i nisam upucena da li pravoslavna teologija potvrdjuje to ili porice, i zato se stalno mucim. jedino sto me tesi je to da svestenici kazu da ko bez roptanja smireno prihvata bolest ide ka spasenju, to su meni rekli.
videcu kad umrem jebiga ne znam vise kome da verujem svega mi je dosta, sto mi duhovnik ne odgovori na poruku bar da kaze da vise nije ljut, eto muce me pomisli da idem u neku drugu crkvu koja je koliko toliko blizu. ne znam vise sta da radim, a otkricu  VAM TAJNU MOJ MUZ I JA SMO SE SAMI BEZ SVESTENIKA VENCALI U CRKVI RAZMENILI ZAVETE BEZ SVESTENIKA STO JE MOZDA ISTO GREH A TEK SAM SADA TO SPOZNALA; A PROBLEM JE AKO BI SE ZVANICNO VENCALI IZASAO JE ZAKON DA SE CRKVENI I GRADJANSKI BRAK IZJEDNACUJU I POSTOJI OPASNOST DA IZGUBIM PRAVO NA PENZIJU a invalidska od mog tkz. muza je mala za dvoje i zato zbog proklete drzave mi moramo ziveti u grehu i kidam se zbog toga i u vezi sa time sam dosadjivala duhovniku i zvala ga 100 puta i sta sad da radim imam tremu i na pomisao da se pojavim u crkvi, STA DA RADIM????
Cuj uzmi sveto pismo i citaj nigde neces naci tako sta o mitarenju duse...dok smo zivi mi se kajemo i rastemo...nas rast u Hristu traje dok zivimo i dok se Njega drzimo...mi verom prihvatamo Hrista kao nasu zamenu On nam prasta sve grehe za koje se kajemo i cisti nas od svih greha
Ne boj se Hristos je tvoj prijatelj i On te zastupa na sudu pred Ocem
"decice ovo vam pisem da ne gresite,a ako ko i sagresi imamo zastupnika kod Oca Isusa Hrista pravednika,koji ocisca ne samo nase grehe nego celog sveta." ovo kaze Gospod a ne ljudi...
Takodje kaze: "rasucu prestupe tvoje kao oblak i grehe tvoje kao maglu vrati se k Meni jer sam te izbavio."
Veruj u to...Bog cini prvi korak u pomirenju a ne mi :)

#552 ~xO~

~xO~

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,124 posts

Posted Yesterday, 23:10

Cuj specificna je situacija ako ste se obecali jedno drugom onda se drzite toga...
To ne moze biti greh Cako...greh je da se vidjate sa drugim ljudima...mislim da nije problem pogotovo ako ste pred Boga izasli i zavetovali se jedno drugom...na vidim tu problem...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users