Jump to content

Chat za sociofobicare

• Please log in to reply
84 replies to this topic

#81 maza

maza

sasvim mala biba

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 501 posts

Posted 15 April 2018 - 21:49

Ja sam se rodila sa skoro 5 kg, mislim da sam se istraumirala čim sam se rodila, kad sam videla koliko sam debela.

#82 Hyperdrive

Hyperdrive

BITCH BOŽIJA

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,353 posts

Posted 15 April 2018 - 22:23

Onda si pojela gomilu podavljenih Štrumfova.

#83 maza

maza

sasvim mala biba

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 501 posts

Posted 15 April 2018 - 22:50

Nisam ih ja jela, Gargamel ih je dao Azraelu. I još me zeznuo za pare. Tada sam videla koliko je svet surov.

#84 doomaaciin

doomaaciin

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,078 posts

Posted 16 April 2018 - 00:09

View PostRiot, on 14 April 2018 - 22:29 , said:

Inace,lepe vesti,malo sam se oslobodila pred kolegama, smogla hrabrosti da im se javim i pridruzim u kantini...sl put cu slobodno prici...eto 2 god mi je trebalo...i shvatila sam kad imam nekog prijatelja uza mene...nebo je granica budem duplo hrabrija i produktivnija

A danas sam videla jednu likusu...ima jedno sto kila i onako visok zvonak glas. Zraci,grize samopouzdanjem ! Lupeta dernja se sprda psuje, odise nekom dominacijom. Kraljica bre. Boli je dupe za komplekse. Prihvatila je sebe i onda je prihvate i svo drugi. Pametna. Tako i treba. Oduseve me takvi ljudi.

Svaka čast Riot, izdominirala si :D
I ja imam slijedeći utorak izlaganje pred 200 ljudi pa sam se sasrao nešto, bez tabletice i votkice na tašte nema šanse da uspijem :D

#85 Cyanide

Cyanide

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,478 posts

Posted 16 April 2018 - 01:31

View Postdoomaaciin, on 16 April 2018 - 00:09 , said:

Svaka čast Riot, izdominirala si :D
I ja imam slijedeći utorak izlaganje pred 200 ljudi pa sam se sasrao nešto, bez tabletice i votkice na tašte nema šanse da uspijem :D
Dee deee. Ko sam ja preživela moju sestri, mlađu preživećeš i ti to.
Da napomenem osim što ne podnosom svoju familiju tako je se i plašim. Šta ć reći, šta će mislito. Plus se plašim dece. Pa ne znam kud će gore. A onda kad pomislim nema gore dete me pita za ožiljke na rukama. Naravno usela sam da slažem da su sve od mački. Ali kaonda dete vremenom neće shvatiti. Inače je dete em prepametno em prelepo jebem joj ja mater ko je stvori tako čepu. Svi od mlađih u familiji si generalno prelepi. Samo ja izrod.
Ali ružno pače se pretvorolo u veelikog lepog labuda!
De de to su samo bajke. XD

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users