Jump to content

Zolpidem (SANVAL, AMBIEN, ZONADIN, BELBIEN)

• Please log in to reply
204 replies to this topic

#21 invisible

invisible

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted 30 April 2007 - 22:58

slazem se sa angel heart, ako stvarno nemozete zaspati uzmite dormicum, od njega je san zagarantiran...
nesto malo blazi je fluzepam...a tu je negdje i sanval...dok npr. cerson kod mene ne sljaka nikako...

#22 Michael Madsen

Michael Madsen

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,115 posts

Posted 18 May 2007 - 14:32

ja sam probao neki dan Sanval, i nista ne djeluje! Bas nista!
Niti smiruje, niti uspavljuje ... :D

#23 Maltretator

Maltretator

Član

• Newcomers
  • PipPip
  • 31 posts

Posted 05 July 2007 - 23:47

Ja zaobilazim Sanval jer me opiči gadna depresija i bezvoljnost drugi dan.
Više sam puta to ispitao usput i povezao sa velikom sigurnošću.
Zato oprez.

#24 lonelyrider

lonelyrider

Član

• Members
  • PipPipPip
  • 56 posts

Posted 07 September 2007 - 08:52

Pozdrav,

Amiens, ne mogu naci taj Naturcoxinum sto ste preporucili za gripu, kako se tocno zove lijek i gdje se moze kupiti,

hvala jos jednom, pozdrav,

#25 Angelina Jolie

Angelina Jolie

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 11 posts

Posted 16 November 2007 - 17:41

Moja preporuka je što dalje od ovoga ljeka,trebalo bi ga zabraniti!!!!!!!!!!!!
Meni uje napravio takvo sranje da me je skoro porodica izbacila iz kuće dečko ostavio i dva puta sam završila na ispumpavanju želuca jer sam uzela previše tableta(nenamjerno)!Sjećam se da sam uze la dve od 25 i nakon toga se više ali ničega ne sjećam!!Moja familija kaže da sam polugola šetala po kući  :vrckanje: ,slinila i govorila gluposti!Ljudi ja se toga upće ne sjećam.Ja se samo sjećam da sam se osjećala potpuno drugačije počela sam ludo pzitivno razmišljati čak sami zaprosila svog dečka.jedina mi je problem bio kad mi je pozlilo pa sam ispovraćala cijelu kuću.Mislim ja sam mislela da će me to uspavati i to je o a kad ono,potpuna promjena osobnost ali potpuna.!!!! :zz_banghead:

#26 zelenka

zelenka

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,757 posts

Posted 19 November 2007 - 10:28

View PostAngelina Jolie, on 16 Nov 2007, 05:41 PM, said:

Moja preporuka je što dalje od ovoga ljeka,trebalo bi ga zabraniti!!!!!!!!!!!!
Meni uje napravio takvo sranje da me je skoro porodica izbacila iz kuće dečko ostavio i dva puta sam završila na ispumpavanju želuca jer sam uzela previše tableta(nenamjerno)!Sjećam se da sam uze la dve od 25 i nakon toga se više ali ničega ne sjećam!!Moja familija kaže da sam polugola šetala po kući  :vrckanje: ,slinila i govorila gluposti!Ljudi ja se toga upće ne sjećam.Ja se samo sjećam da sam se osjećala potpuno drugačije počela sam ludo pzitivno razmišljati čak sami zaprosila svog dečka.jedina mi je problem bio kad mi je pozlilo pa sam ispovraćala cijelu kuću.Mislim ja sam mislela da će me to uspavati i to je o a kad ono,potpuna promjena osobnost ali potpuna.!!!! :zz_banghead:

mislis na sanval?  dddrrr5

ajme i meni se desilo slicno. jedno pola sata nakon uzimanja pocela sam vidjeti sve duplo i mutno....
nesto kao da se napijes, ali ono, ubijes od alkohola.... kao droga...

i onda totalni black out. drugi dan su mi pricali da sam plesala africke plesove i izvodila gluposti a ja se nicehga ne sjecam. osim da je sve pocelo sa dvoslikama. to je bilo od samo jedne tablete.

bas cudno.... :blink:

ali evo, prvi put cujem da to nije bilo samo meni.

#27 Angelina Jolie

Angelina Jolie

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 11 posts

Posted 20 November 2007 - 18:02

Ma ja sam popila dve tablete iz nove kutije a sljedeći dan posle tog fijaska sam vidjela da sam popila još 8 tableta!!!A ja se toga uopće ne sjećam!!!!!!!!!Grozno mama kaže da više nisu znali šta da naprave da sam bila izvan kontrole! :blush:

#28 zelenka

zelenka

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,757 posts

Posted 21 November 2007 - 06:22

ja sam samo jednu, al ne znam od koliko miligrama. mozda bi mi veceras dobro dosla s obzirom koliko je sati, al ja te gluposti ne zelim uzimati.

#29 demilucie

demilucie

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,087 posts

Posted 21 November 2007 - 14:36

Sad kad imam i fizičke bolove, nije mi dosta da popijem samo Sanval od 10mg..K tome popijem i Normabel 10 mg, Prazine 25 mg, Seroxat od 20 mg..I još sam bistra ko ribica..Prije nego zaspim idem par puta na WC, oko 3 sata se ponovno budim i idem na WC, nekad mi bolovi ne daju da tada zaspim oko sat do dva nakon toga...
Pa si ti sad misli...

#30 Zmajica

Zmajica

Još malo pa MASTER

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 141 posts

Posted 21 November 2007 - 20:21

Zar Sanval nije zabranjen u Americi jer se navodno od njega ljudi počnu čudno ponašati, mjesečare i poslije se ničega ne sjećaju?
Prijavljivani su čak i slučajevi agresivnosti i učestalih zločina nakon kojih je uslijedila amnezija za sve događaje pod utjecajem lijeka.

#31 Maltretator

Maltretator

Član

• Newcomers
  • PipPip
  • 31 posts

Posted 28 November 2007 - 22:01

Jel naš Sanval Ambien u Americi??
Ja imam samo loša iskustva sa tim bombonima, dan nakon noći sa sanvalom me ulovi depresija i to opaka.

#32 Guest_Pospani (Gost)

Guest_Pospani (Gost)
  • Guests

Posted 07 December 2007 - 22:49

Meni je Sanval zakon.
Doduse,kao i svi hipnotici baca u depresiju,ali takvo stanje traje koliko traje i djelovanje sanvala (7-8) sati.
Koristim ga vec godinu ipo dana(povremeno,odnosno radim pauze nakon desetak dana uzimanja) i do sad je jedina stvar koja me uspjela uspavati.
U pocetku sam pio one lagane od 2 i 5mg koji me nebi uspavali,nego samo jos jace izdeprimirali.
Od kad mi je doktorica dala ove od 10mg (obicno popijem po dvije-dakle maksimalnu dozvoljenu dozu odjednom-20mg),zaspem kao beba...blazenim i cvrstim snom.

Prije bih pio xanaxe,normabele ili lexaurine da bih se uspavao,ali to je bilo potpuno pogresno.
Samo bih zatupio,a da bih zaspao,trebao sam biti na granici trovanja.

Sto se mene tice-blazeni Sanvali.
(naravno,kao i SVE tablete koje djeluju na zivcani sustav-djelovanje se razlikuje od covijeka do covijeka...a na mene djeluju upravo onako kakva im je namjena)

#33 MesijaDepresija

MesijaDepresija

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,119 posts

Posted 07 December 2007 - 22:53

Daaa... vidim da je to Zolpidem:

http://en.wikipedia.org/wiki/Zolpidem

Pio sam ga pod imenom Stilnox, ali mi je tada doca rekao da je on za kratkotrajne, a ne dugorocne nesanice.  :)

Ali, pomagao je, nije da nije. :)

#34 Guest_Pospani (Gost)

Guest_Pospani (Gost)
  • Guests

Posted 07 December 2007 - 22:59

Pio sam ga pod imenom Stilnox, ali mi je tada doca rekao da je on za kratkotrajne, a ne dugorocne nesanice.

Svi hipnotici sluze za lijecenje kratkotrajnih nesanica.
Dugotrajne su obicno povezane s depresijom...bilo nesanice ili poremecaji spavanja(i lijece se lijecenjem uzroka...hipnoticima se samo maskiraju i donekle saniraju poslijedice)
Ne smije se koristiti duze od tri tjedna u komadu...zato i radim uvijek pauzu od desetak dana nakon sto ga pijem cca 2 tjedna.
Barem mi pomaze...bolje i dva tjedna spavati normalno,nego se vratiti na staro i slijedecih 14 godina nikako ne uskladiti bioritam.

#35 MesijaDepresija

MesijaDepresija

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,119 posts

Posted 07 December 2007 - 23:02

I to sto kazes. :) Meni je sada doca dao Rivotril, i boli me uvo. :) Samo da se naspavam ko covek, pa i 2-3 nedelje. ;)

#36 Sendy

Sendy

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 645 posts

Posted 20 February 2008 - 21:41

Meni su sad dali sanval, jos ga nisam pronasla u apotekama, ali se nadam da ce mi dobro doci....

#37 haubica

haubica

otrokanda

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10,317 posts

Posted 20 February 2008 - 22:08

Kad popiješ Sanval tebaš odmah leći.

#38 ivanm

ivanm

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 21 February 2008 - 12:15

ujutro me tlačila jaka depra, piše i u nuspojavama tako..
piše oprez depresivnim bolesnicim, sanval pojačava depresiju..

#39 haubica

haubica

otrokanda

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10,317 posts

Posted 21 February 2008 - 13:33

Nisam primjetila.

#40 Angel Heart

Angel Heart

CARICA

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,352 posts

Posted 22 February 2008 - 17:49

...kako je napisao Spirit, u Italiji je registiran kao Stilnox. U uptama je velikim slovima napisano upozorenje da ga se popije iskljucuivo kad se legne u krevet i odluci zaspati. Svaka distrakrcija u vidu TV-a, čitanja knjige... odvest ce vas u halucinacije tipa "tripa". Svakako, koristiti ga samo na kratko vrijeme.

Mene je spasio melanin. Prirodan je, kupuje se u ljekarni bez recepta (u Italiji bar) jer sluzi prvenstveno za ublažavanje jet-legoova. To je inace supstanca koju luci mozak i regulira bioritam,a kao takav i ritam sna.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users