Jump to content

* * * * * 3 votes

Da li ste zabrinuti za svoju buducnost?

• Please log in to reply
90 replies to this topic

#81 Ank

Ank

MOSSAD

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 824 posts

Posted 13 May 2018 - 20:57

View Postjoed, on 13 May 2018 - 15:25 , said:

@Ank..nasljedices penziju ako su te na invalidskoj komisiji proglasili potpuno nesposobnim za rad..Jesi rješio to,bez toga ništa?
Brate, ti si Hrvat, je li? Kod nas je razlicito, a imam i neke veze. Sredio je drugar koji je mnogo manje bolestan od mene.

#82 joed

joed

Još malo pa MASTER

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,348 posts

Posted 13 May 2018 - 21:24

Da,Hrvat sam.Istina,ne znam kako je kod vas.Raspitaj se da budeš siguran,ali bez invalidske komisije ne vjerujem da i kod vas možeš bilo što nasljediti.

#83 Hyperdrive

Hyperdrive

KO SMETA???

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,001 posts

Posted 14 May 2018 - 03:47

View PostAnk, on 13 May 2018 - 20:57 , said:

Brate, ti si Hrvat, je li? Kod nas je razlicito, a imam i neke veze. Sredio je drugar koji je mnogo manje bolestan od mene.

Pa kad važi ono da i ovako i onako niko ne voli da radi? :P

#84 Ank

Ank

MOSSAD

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 824 posts

Posted 14 May 2018 - 12:27

View PostHyperdrive, on 14 May 2018 - 03:47 , said:

Pa kad važi ono da i ovako i onako niko ne voli da radi? :P
Pazi, mene je jedna psihijatrica optuzila da sam lijen i da necu da radim, a ne da ne mogu. A ja nijesam lijen, primjera radi, u inostranstvu sam radio najteze poslove. Zamijenio sam je, jer sam to smatrao uvredom, i to velikom.

#85 Hyperdrive

Hyperdrive

KO SMETA???

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,001 posts

Posted 15 May 2018 - 12:13

View PostAnk, on 14 May 2018 - 12:27 , said:

Pazi, mene je jedna psihijatrica optuzila da sam lijen i da necu da radim, a ne da ne mogu. A ja nijesam lijen, primjera radi, u inostranstvu sam radio najteze poslove. Zamijenio sam je, jer sam to smatrao uvredom, i to velikom.

Psihijatar to kaže? Ugh. Sramota!

Meni to govori samo rođena majka. Samo...

Ono gore je bio zez na račun tvoje lokacije, da te malo nasmejem. ;) Slobodno odgovori nekim stereotipom o razmaženim Beograđankama.

#86 Ank

Ank

MOSSAD

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 824 posts

Posted 15 May 2018 - 15:46

View PostHyperdrive, on 15 May 2018 - 12:13 , said:

Slobodno odgovori nekim stereotipom o razmaženim Beograđankama.
Ja sam, naravno neuspjesno ( alkoholizam tadasnji ) studirao u Beogradu i za to vrijeme tamo imao tri djevojke. Sve su bile jako fine, svake se sjecam sa sjetom. Mada, i ja sam tada bio kudikamo normalniji i izuzetno sportski tip.

#87 artur

artur

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 777 posts

Posted 15 May 2018 - 21:12

nisam zabrinut,vec znam sta ce biti,bice tesko,bice najteze moguce,znao sam i pre 10 godina da ce ovako biti,ja od sebe nemam sta da ocekujem dobro

#88 jastr

jastr

Još malo pa MASTER

• Banned on request
  • PipPipPipPip
  • 116 posts

Posted 16 May 2018 - 01:49

Nisam zabrinut ,doduse bio sam prije par godina ,sad mislim da bi mogao naci neki posao i probati nesto.

#89 Nepri

Nepri

Član

• Members
  • PipPip
  • 43 posts

Posted 19 May 2018 - 10:19

Zabrinut sam jer imam dosta godina a ni dan radnog staza.Pokusao sam na par mesta da radim ali sporo sam se uklapao,vreme mi sporo prolazilo...pa sam brzo odustajao.Postavlja se pitanje dal sam uopste sposoban za rad...i za zivot uopste.

#90 Ank

Ank

MOSSAD

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 824 posts

Posted 20 May 2018 - 15:09

Hyperdrive, on 15 May 2018 - 12:13 , said:

Meni to govori samo rođena majka. Samo...

Kad sam bio u najtezem stanju, za koje znam da se nece ponoviti jer je bilo izazvano mjesavinom alkohola i jake terapije, posvadjam se sa roditeljima. I oni pocnu da me vrijedjaju zasto sam se napio, a ja da im se "osvetim" uzmem noz i zabodem ga dva puta u podlakticu. I onda haos, krvarenje, ja histerisem, mozes misliti. I kad smo stigli kod doktora, dali mi krv i nesto jako za smirenje. I doktorica koja me je primila kaze ocu da treba tu noc da ostane pored mene, da je to praksa kad stigne neko zbog samopovrijedjivanja. Kaze on njoj da nema vremena ( to sve mi je pricao neko drugi, kasnije) da svu noc bude tu, a ona njemu "pa kakav si ti otac, znas li ti da je mogao da umre?" A otac opusteno "Pa neka umre, bolje mu je nego da ovako zivi." Cudno, ali me to nije iznenadilo kad sam cuo pricu. Valjda zato sto znam kakav je.

#91 Hyperdrive

Hyperdrive

KO SMETA???

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,001 posts

Posted 21 May 2018 - 13:37

View PostAnk, on 20 May 2018 - 15:09 , said:

Kad sam bio u najtezem stanju, za koje znam da se nece ponoviti jer je bilo izazvano mjesavinom alkohola i jake terapije, posvadjam se sa roditeljima. I oni pocnu da me vrijedjaju zasto sam se napio, a ja da im se "osvetim" uzmem noz i zabodem ga dva puta u podlakticu. I onda haos, krvarenje, ja histerisem, mozes misliti. I kad smo stigli kod doktora, dali mi krv i nesto jako za smirenje. I doktorica koja me je primila kaze ocu da treba tu noc da ostane pored mene, da je to praksa kad stigne neko zbog samopovrijedjivanja. Kaze on njoj da nema vremena ( to sve mi je pricao neko drugi, kasnije) da svu noc bude tu, a ona njemu "pa kakav si ti otac, znas li ti da je mogao da umre?" A otac opusteno "Pa neka umre, bolje mu je nego da ovako zivi." Cudno, ali me to nije iznenadilo kad sam cuo pricu. Valjda zato sto znam kakav je.

Majko mila. :( :(

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users