Jump to content

Oscilacija anksioznosti paroksizmalna anksioznost

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 anksioznosthaman

anksioznosthaman

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 16 posts

Posted 03 April 2019 - 20:26

Pozdrav, koliki je najduzi period kad se osjecate super bez i malo anksioznosti, da bi se ponovno vratila tjeskoba? Je li ljepse vrijeme pozitivno djeluje na vasu anksioznost?

#2 Nibrist

Nibrist

proklet

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 699 posts

Posted 04 April 2019 - 15:30

Period kada se imam čime baviti, zanimati, kada nasuprot misli da  da na kraju ipak ništa neće biti u redu, stoji optimizam ili pak ne razmišljam o tome, kada donekle u napred ne strepim od nekih sociofobičnih situacija i slično, ne znam možda može da potraje do par dana bez i malo anksioznosti.
Trebalo bi da mi lepo vreme utiče pozitivno na bolje stanje, takođe boravak na lepom vremenu mi smanji anksioznost, tada se učestanost misli smanji i loših i bilo kakvih drugih.

#3 anksioznosthaman

anksioznosthaman

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 16 posts

Posted 04 April 2019 - 23:58

Mislim uloga svjetlosti za serotonin je jako vazna tako da smatram da je ljeto pozitivno za anksiozne. Kakvo ti je razmisljanje u tim danima bez imalo anksioznosti? Osjecas li se da si kao nov, pun snage i elana? 😊

#4 Nibrist

Nibrist

proklet

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 699 posts

Posted 05 April 2019 - 19:38

Ume da bude baš onakvo kakvo bi trebalo da bude, ali bude i euforično, nešto kao tok pijanih šaljivih misli, ma da to već može da bude i crta ličnosti. Donekle se osećam kao nov, osećam se pun elana, ali ne preterano moćno i snažno za to bi verovatno redovna fizička aktivnost pomogla.

#5 anksioznosthaman

anksioznosthaman

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 16 posts

Posted 06 April 2019 - 01:16

koristis li ista od terapije?  Kod mene bude perioda extra cak da se cudim kako se dobro osjecam i onda bum tjeskoba i gomila misli kao da cu puknut? Jel slicno?

Edited by maza, 06 April 2019 - 01:24 .
Uklonjeni hijeroglifi.

#6 Nibrist

Nibrist

proklet

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 699 posts

Posted 06 April 2019 - 17:40

Duže vreme ne koristim nikakvu terapiju. Slično je, ali bih rekao da je to pre moglo da mi se desi bez i trunke razloga, jednostavno samo pomisao šta sve može čoveku da se desi i onada misli da će tako biti, dok sad tek ako se javi neka mala ili drugačija mogućnost da će doći do loših stvari onda mi se to javi što kažeš, tako da je po tom pitanju ipak bolje, samo mi se možda te mogućnosti sad češće javljaju, jbg. ne znam ni sam tačno.

#7 anksioznosthaman

anksioznosthaman

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 16 posts

Posted 07 April 2019 - 18:51

Kad citam sta pises kao da sam ja pisao. Ne koristim ni ja nista od terapije. Extra funkcionisem i onda odjednom pocnem iscekivati anksioznost, misli i naravno na kraju i dodju... Mislim da smo se vise vezali za anksioznost nego kad normalno funkcionisemo... Samo to kad bi promijenili ne bibje ni bilo...

#8 Opsednuti lik

Opsednuti lik

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 150 posts

Posted 08 April 2019 - 19:07

sunceva svetlost ima znacajnu ulogu u pomoci i oko depre i oko anksioznosti, daje coveku neku poletnost.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users