Jump to content

zloupotreba pregabalina (lirike/epike)

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Skenderbeg

Skenderbeg

Član

• Members
  • PipPip
  • 49 posts

Posted 07 October 2017 - 23:08

View Postkolač, on 07 October 2017 - 17:31 , said:

Ja tebi cijelo vrijeme lijepo govorim da neću da je zloupotrebljavam ali izgleda ti to nisi shvatio. Meni je lyrica  potrebna u normalnim dozama koje mi je propisao doktor da se liječim. Ti radi šta hoćeš, ali kao što je aruena rekla, lyrica je opasna za srce. To što je zloupotrebljavaš ne može nikako izaći na dobro.

opusteno, svako ima svoju terapiju, ja je "zloupotrebljavam" ne idem vise od 2grama odnosno vise od 2000mg...to je previse.. s obzirom na moju kilazu od 106 kila... 2000miligram prolazi... sve preko toga je zlo.... sad cu da napravim pauzu od jedno nedelju dana... pa cu da zveknem 600,900 videcu jos... malo da se ocistim... pa ponovo ispocetka zurka,, posto tolerancija na liriku je neverovatna... posle 3 dana trazi vecu dozu... ali kad se ocistim jedno nedelju dana, 5 dana... i zveknem nekih 600-900 mg i odradi me lepo.... meni je prepisana za anksioznost 600mg... tablete su mi od 300mg... lek je navlakusa teska, sto se tice euforije u vecim dozama kada covek stvori toleranciju... ima nas hiljadu koji zloupotrebljavaju bas iz razloga sto je fantastican osecaj , euforija teska... osecas se kao da si na oblacima, celo telo ti bridi... ne smeta ti nista, nemas dosadu... uzivancija prosta.. .zato kazem lek je navlakusa... tesko koji se drze prepisane doze..to su retki slucajevi poput tebe... inace u lirici ili epici supstanca se zove Pregabalin , mozes da guglas ... kucaj samo pregabalin i videces https://sr.wikipedia...wiki/Pregabalin ima i ovde nesto sto pricaju https://forum.narkom...=3964&start=180

#2 Go-Ahead

Go-Ahead

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 116 posts

Posted 08 October 2017 - 17:24

Fino ti to brale opisa,kako radi sljaka na vecim dozama...citao sam prije o lijeku al nazalost nisam bio u mogucnosti da stavim sape na kutiju:(

#3 Skenderbeg

Skenderbeg

Član

• Members
  • PipPip
  • 49 posts

Posted 08 October 2017 - 18:20

ma otvorili skroz novu temu zbog mene, jer je ja zloupotrebljavam, pazi lirika i od 300mg radi svoj rad, sto se tice euforije i ostalog osecaja.. ali posle izvrsnog vremena covek se navikne na tu dozu i kad je popije vise nista ne oseca... i onda se kljuka sa 300mg svaki dan ili 300mg po 2 puta dnevno... vidim neki imaju i drugaciju terapiju 300mg dnevno , rasporedjeno u dve doze po 150.... ali ne idu od vece doze.. "jer im je lekar tako prepisao" ja da ne uzimam liriku mesec dana i da zveknem 300mg, bio bi u vazduhu...ali ja pravim pauze po 5,6 i udaram na veliku dozu... jako brzo se stvara tolerancija... rekord mi je 2100mg ... odjednom... i kad se tu stvorila toleracija rekao sam nema dalje... opasno je ici dalje... i onda luftiram 5,6 dana i zveknem neku srednju dozu 900,1200.. pa pose dva dana se opet stvori tolerancija i onda udarim 2,3 dana po 2100mg.. i onda opet pauza 5,6 dana i tako u krug... ne vidim sta je problem...

#4 pogresna

pogresna

tropical fruit

• Global moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,301 posts

Posted 08 October 2017 - 19:37

DavidR  koja ti je dijagnoza, ako nije previše što pitam, zapravo pisao si da ideš u dnevnu bolnicu, ako se ne varam..?
O kakvoj terapiji se radi..?

#5 Infrastructure

Infrastructure

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 posts

Posted 08 October 2017 - 19:48

sve je to GABa bAba.. voleo bih da ppstoji sedativ/anxiol koji nije gaba derivat

#6 Skenderbeg

Skenderbeg

Član

• Members
  • PipPip
  • 49 posts

Posted 08 October 2017 - 23:54

View Postpogresna, on 08 October 2017 - 19:37 , said:

DavidR  koja ti je dijagnoza, ako nije previše što pitam, zapravo pisao si da ideš u dnevnu bolnicu, ako se ne varam..?
O kakvoj terapiji se radi..?

F22.0 i F41.1 mada sto se tice dijagnoze F22.0 ja sam normalan i nista ne izmisljam , dok ostali smataraju da sve sto pricam da sam utripovao

View PostInfrastructure, on 08 October 2017 - 19:48 , said:

sve je to GABa bAba.. voleo bih da ppstoji sedativ/anxiol koji nije gaba derivat

zasto?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users