Jump to content

Chat za sociofobicare

• Please log in to reply
136 replies to this topic

#121 Hyperdrive

Hyperdrive

Bocca di rosa.

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,550 posts

Posted 04 May 2018 - 00:16

E, sad je dosta. Upozorila sam te na više tema, ali prevršio si svaku meru. Na ovom forumu ima MNOGO žena, ima maloletnika i čega sve još ne.

#122 VanjaCro

VanjaCro

JA SAM EGZISTENCIJA - Dr.Stojke

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 522 posts

Posted 04 May 2018 - 00:17

View PostHyperdrive, on 04 May 2018 - 00:16 , said:

E, sad je dosta. Upozorila sam te na više tema, ali prevršio si svaku meru. Na ovom forumu ima MNOGO žena, ima maloletnika i čega sve još ne.
pa ja se salim sa Cyanide
to je izmedu nas dvoje

#123 Hyperdrive

Hyperdrive

Bocca di rosa.

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,550 posts

Posted 04 May 2018 - 00:23

View PostVanjaCro, on 04 May 2018 - 00:17 , said:

pa ja se salim sa Cyanide
to je izmedu nas dvoje

Ponavljam, šalite se negde drugde. Ovo je prešlo sve granice primernog ponašanja, plus je off topic. Uklanjam sve ove postove.

View Postarchaic_tiger, on 02 May 2018 - 18:10 , said:

Bože pomozi...

Da, baš to.

#124 Cyanide

Cyanide

Gde sam pala tu sam i nastavila.

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,741 posts

Posted 04 May 2018 - 00:26

Off topix je što si ti na ovpj temi brt. Nisi sociofobičar.ni blizu..

Aj shvati kao uvredu pa kao kokošku ću te raščerupati. Lol

#125 doomaaciin

doomaaciin

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,094 posts

Posted 04 May 2018 - 21:52

popi ban zbog tariguza :lol: :D .

#126 archaic_tiger

archaic_tiger

Danger On the Road

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,338 posts

Posted 04 May 2018 - 22:03

View PostHyperdrive, on 04 May 2018 - 00:23 , said:

Ovo je prešlo sve granice primernog ponašanja, plus je off topic. Uklanjam sve ove postove.

Ja samo vidim da svi oni postovi i dalje stoje tu... :mellow2:

(just saying)

#127 archaic_tiger

archaic_tiger

Danger On the Road

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,338 posts

Posted 04 May 2018 - 22:31

Edit: Mislim,naravno,na one postove koji su išli pre moje opaske "Bože pomozi" (a koji meni lično ni najmanje ne smetaju,tek da se zna)...Međutim,sad mi je palo na pamet da je nakon te moje opaske možda bilo još kontroverznih postova koje ja nisam videla (a koji su uredno obrisani)...U tom slučaju se izvinjavam admin-timu na svojoj pogrešci :sleep:

#128 Hyperdrive

Hyperdrive

Bocca di rosa.

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,550 posts

Posted 05 May 2018 - 07:08

Onda je bolje što ih nisi videla. :P

#129 archaic_tiger

archaic_tiger

Danger On the Road

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,338 posts

Posted 05 May 2018 - 12:29

Pa i ja verujem :lol:

#130 Riot

Riot

Let's find road to Hell

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,291 posts

Posted 07 May 2018 - 15:27

Uspela sam da održim dve prezentacije, bez većih problema. Čak mi ni alkohol nije trebao.
Uglavnom, osećala sam se kao da ljudi nisu  tu. Najveći problem mi je predstalvjala činjenica da ne znam šta ću sa telom, rukama, nogama (taj problem imam generalno u javnosti,
zato nekad i zapalim da bih imala šta da radim sa rukama) i plašila sam se blokada, tj bagova, da zaboravim sve što trebam da kažem. Okej je prošlo, s tim da sam se zaustavial par puta ali brzo povratila.
Takođe je bitan faktor što te teme mene u suštini ni ne zanimaju, da je bilo nešto što volim bila bih kapiram duplo bolja.
Možda ipak ima nade za mene :lol:

#131 mailer-daemon

mailer-daemon

Mini-Me

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,145 posts

Posted 07 May 2018 - 15:29

Da se naučiti, vjeruj...

Postoji jako dobar trik s kemijskom olovkom. Em je prigodno u javnim nastupima, izgleda i onako "intelektualno" :) Držati kemijsku s obje ruke i malo je vrtjeti, super način da riješiš svoj "problem" ;)

#132 Riot

Riot

Let's find road to Hell

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,291 posts

Posted 09 May 2018 - 17:54

Detaljnom analizom sam dosla do zakljucka da moja soc. anksioznost nije bazirana na strahu.....vec podsvesno verujem i previse puta sebi ponavljam da su drugi bolji od mene, da ne vredim, i mislim da je bas u toj inferiornosti koju osecam kao neko sopstveno, nepremostivo, nenarusivo centralno srediste bica, ono sto se fizicki manifestuje kao socijalna fobija. Cim osetim male pomake na bolje sto se samopouzdanja tice, simptomi se smanjuju.

ps: znam, preterala sam sa silovanjem ove teme, i licnih samoanaliza,  necu vise obecavam :D

#133 Nibrist

Nibrist

proklet

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 664 posts

Posted 29 August 2018 - 12:21

Trebao sam jutros negde da idem, ali socijalna fobija mi ide do ludila, prvo nisam mogao da zaspim, posle kad sam zaspao tako sam plitko spavao da imam osećaj kao da i nisam, prevrtao se sto puta, ustao ranije, skoro sve spremio i u zadnjem trenutku odlučim da ne odem, sve mislim sutra će biti lakše, a sutra mi je od prilike dead line. Ne mogu da izdržim da sam izložen poznatima, na primer kada treba ocu da otvorim vrata ako ide autom, pogled mi se toliko suži, potamni, treperi da mogu i da ne primetim osobe na putu ili da im ne prepoznam lik. Imam osećaj da me svi prate, svi se interesuju i ako sam svestan da nije tako, svestan sam raznoraznih razloga za odbijanje, ludih načina da se nekako ne sretne niko ali postoje i ako sam svestan svega. Nije mi lako ni biciklom se nekako iskrasti, a nisam ga još ni popravio sve se rasklimalo otac mi kupio nešto šta sma rekao a ono komplet sve moram da pretresem, ovi vozači autobusa sve poznaju, sve bi nešto pitali kao i komšije, samo što te direktno ne pitaju "de su ti kola, žena deca, plata....", jedneo vreme bio kod mame, tamo neka mala ulica tek započeta svi se znaju, sve neke srećne , uspešne porodice, nisam se ni prestavio imam utisk da se svi pitaju "ko je onaj ludak što se povremeno pojavi". U početku nisam imao problema sa prevozom onda se ispostavi da je ista stvar, treba da budem kao drugi a nisam takav onda ako pokušam delujem ovako ili onako nemam pojma, ako se držim izdvojeno opet sam čudan, kad niko ne gleda svoja posla.

#134 kruška

kruška

wonky

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,843 posts

Posted 29 August 2018 - 12:49

a što bi trebalo da budeš kao drugi? Da si trebao biti, bio bi :D

#135 Nibrist

Nibrist

proklet

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 664 posts

Posted 29 August 2018 - 14:16

Pa vremenom za neke osobine dolazim da mi nije nešto ni žao što su takve, ali teško fincionišem kao da za put od 10km ja moram ići 100km zaobilazno.

#136 kruška

kruška

wonky

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,843 posts

Posted 29 August 2018 - 18:29

svako ko je drukčiji od svoje okoline teško funkcionira u toj okolini

#137 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 29 August 2018 - 19:57

Pricam tako sa jednom studentkinjom na klinci, onako me pozvala, pitala hocu li da razgovaram. I pita me sta mi je najteze bilo na poslu, ja kazem "Kad se poslovnica ispuni ljudima, kad pocne galama, kad se meni obracaju, cini mi se da me kolektiv mrzi zbog te guzve, i klijenti i svi. Ponekad mi se cini da mi se podsmjevaju, da imaju neke negativne reakcije na moje prisustvo i tako..." Ona mi kaze "A zasto ne zamislis da svi oni imaju svoje probleme, vecina njih te i ne konstatuje, nema potrebe da misli o tebi..." Ja joj kazem da, nakon posla, kad se kolima vracam kuci sve tako i kontam, ali dok sam na poslu ne mogu da savladam ta osjecanja." Mislim da me je shvatila kad sam joj rekao da je moja reakcija na te guzve ista kao kad bi ona dosla u neki objekat, i odjednom shvatila da su svi oko nje naoruzani pljackasi, koji ce svakog trenutka krenuti sa pljackom. A i dete je to, trebace joj vremena da provali ludake poput mene.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users