Jump to content

* * * * * 1 votes

Shizoafektivna psihoza F 25

• This topic is locked This topic is locked
1390 replies to this topic

#1381 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 05 January 2018 - 00:10

HIPERDRIVE, svaka cast sestro hvala na iskrenosti, sada je jasno da ne lazem i zao mi je za tvoju nanu tuzno :)

:)

sada cemo bar uveriti ove ; neverne Tome,;sto se kaze bu narodu, pa valjda ce da poveruju i shvate istinutacno si svaku moju stavku argumentovala i navela ko je sve stradao,! PUNO TI HVALA!!! :)

#1382 Iimitless

Iimitless

CAR

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,318 posts

Posted 05 January 2018 - 00:12

Ja sam bila u Lazi u gradu i nije bilo kao u Padinjaku. Uvek je bilo tople vode, hrana je bila ok (bolja nego u Palmoticevoj) ali sam i sama prisustvovala grubom krsenju ljudskih prava na odeljenju na kom sam bila. Nezakonito vezivanje na tri dana, zena je bila gladna i mi je hranile, posete su joj bile zabranjene, sa doktorkom nisam nikad popricala ni o cemu a sestre su bile jako, jako neprijatne i po ceo dan su sedele u onoj svojoj prostoriji gde su pile kafe. Derale se na mene kad mi krevet nije savrseno namesten. Greskom sam primala injekcije za spavanje 15 dana umesto standardnih 7 kao druge zene. Pobrkale su nesto i dzaba me rokali. I dalje ponekad imem flesove od stvari koje sam tamo videla.

Ove starije sestre i nekako, mladje te gledaju kao da si govno i u sustini ih bas briga za tebe.

#1383 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 05 January 2018 - 00:13

EVO POCELI SMO ISKUSTVA:::

ali neki ne veruju ili misle da izmisljamo ili da preterujemo, jebiga
kada bi svako bio spreman za iskrenost i istinu bez stida ili podozrljivosti bilo bi super.

#1384 Iimitless

Iimitless

CAR

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,318 posts

Posted 05 January 2018 - 00:18

Cako, moras malo da se smiris. Ne mozes im nista, gledaj svoja posla, i bori se da ti bude bolje da ne zavrsis opet tamo.

#1385 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 05 January 2018 - 00:20

LIMITLES, hvala i tebi na podeljenom iskustvu sa nama, i sto si i ti svojom pricom potvrdila da ne lazem i da se svasta desava
svaka cast kako si prezivela sve te uzase a posebno inekcije pogresne.
eto poceli smo da se otvaramo, SADA SE ZAISTA DRZIMO TEME; sto je neko pre neki dan rekao da treba,,
napred ljudi podrzavajmo se, kad nema ko da nas podrzi!!!.

#1386 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 05 January 2018 - 00:24

Vazi limitles, gledacu da se smirim, mene samo pogadja surovost prema ljudima.

znam ne mogu nista...al bar nek se zna. no dobro smiricu se i da vise nikad ne idem tamo ni ja ni drugi :)

#1387 Hyperdrive

Hyperdrive

All I want for Christmas is food.

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,379 posts

Posted 05 January 2018 - 00:26

Ja sam srećna što sam dobro odlučila i nisam pristala da legnem. Sad, moj slučaj ne može da se poredi ni sa čim ovde, ja sam neurotičar kojeg je lekarka pogrešno procenila i na koga je lek čudno delovao, ali opet, kako znaju da zeznu ljude, to je strašno. Naravno, to ne znači da su SVI lekari loši, da SVI imaju zle namere, niti da se namerno iživljavaju. Sve zavisi od toga na koga naletimo, kako nas proceni i kakva nam je komunikacija. :(

Cako, hvala. Nije iskrenost per sé, samo sam primetila neke stvari koje su mi bile poznate. :)

Niko ne može da garantuje da *nikad* više nećeš tamo, niti da bilo ko od nas neće završiti bespomoćan (bilo na psihijatriji ili negde drugde...), na bilo koji način, ali dobra komunikacija i otvorenost pred lekarima i psiholozima koji rade s nama je ključna.

#1388 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 05 January 2018 - 00:35

BAR SAD I MOGU DA SE SMIRIM KADA JE MOJA PRICA POTVRDJENA I KADA JE ISTINA IZASLA NA VIDELO;;
A SADA  SMIRAVAM SE;;;; VEC MI JE LAKSE__ ZNAS ONO KADA NEKOM ZELIS NESTO DA SKRESES U FACU I TO TI SE I OSTVARI; TAKO SAM SE JA ISPRAZNILA KADA SAM IZNELA NEPRAVDU NA VIDELO A SADA NEKA SE DRUGI BORE I TRUDE JA SAM REKLA FAKAT I SADA KONACNO MOGU DA SE SMIRIM NE NERVIRAM I DA NE ZAVRSIM TAMO;;;; :) :) :)

#1389 merion

merion

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 473 posts

Posted 05 January 2018 - 00:39

Ja sam bila pre 2g u padinjaku.Meni je ono bio horor sto se tice rusevine od zgrade,smrada na urin,odvratnih kreveta na koje mi se gadilo da legnem,vaske.I ne daju brus.Hvala Bogu brzo sam izasla,
U gradskom delu su grublji,gledala sam kako tuku stariju zenu,ali su uslovi i higijena bolji.I opet hvala Bogu sto su me jednog dana prebcili u skelu,gde mi je tamosnja dr.rekla da se vratim svojoj dr.u palmoticevu,i da me laza vise nikad ne vidi,jer nisam za tamo.

#1390 yup

yup

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,198 posts

Posted 05 January 2018 - 00:44

HIPERDRIVE, hvala tebi :)
i hvala na razumevanju,
jako mi je drago sto ipak nemas psihozu :)
ovo zadnje si potpuno u pravu moj doktor iz dnevne je divan i mnogo mi je pomogao od kako s vremena na vreme idem u dnevnu---ne idem na odelenje, ( pa cak i kada mi je najgore) uvek me izvuce, jedan divan i plemenit covek i divan lekar. i doktor koji od skoro radi sa njim je divan. da, tacno je ima ih super i ja sam uvek iskrena sa njima i oni to cene :) :) :)

#1391 Iimitless

Iimitless

CAR

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,318 posts

Posted 05 January 2018 - 00:44

Oooookej, posto je ova tema malo skrenula sa svog toka, odlucile smo da otvorimo novu temu gde cete moci da pisete o svojim iskustvima sa psihozom. Ova tema ce biti zakljucana i necete moci da u njoj pisete.

Cako i ostali, molim vas da kliknete ovde i pisete dalje svoja iskustva u borbi sa psihozom

http://www.depresija...showtopic=19056

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users